„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Důl

Nové produkty Důl

Dlažby a obrubníky Důl

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Důl

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Důl

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Důl

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Důl

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Důl, Levná dlažba Důl, Dlažba Důl, Zámkové dlažby Důl, Zámkové dlažba Důl, Betonové dlažby Důl, Betonová dlažba Důl, Zdící prvky Důl, Dlažby II jakosti Důl, Dlažba II jakosti Důl, Plošné dlažby Důl, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Písek Hodonín Nymburk Pardubice Plzeň-jih Beroun Praha-Satalice Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Karlovy Vary Třebíč Praha-Benice Chomutov Náchod Praha-Petrovice Praha 20 Svitavy Frýdek-Místek Louny Plzeň-sever Praha 11 Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Klánovice Most Uherské Hradiště Brno-město Liberec Česká Lípa Praha-Újezd Praha 6 Šumperk Praha 9 Prostějov Praha-Suchdol Vsetín Strakonice Žďár nad Sázavou Klatovy Blansko Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Vinoř Jičín Ústí nad Labem Děčín Olomouc Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-západ Praha 13 Znojmo Břeclav Praha 21 Nový Jičín Příbram Hradec Králové Praha 8 Praha-východ Praha 16 České Budějovice Praha-Řeporyje Praha 3 Opava Praha 15 Praha-Libuš Chrudim Rokycany Kladno Praha 5 Cheb Praha 22 Kolín Praha-Lochkov Domažlice Praha 10 Benešov Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Semily Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha 7 Praha-Koloděje Plzeň-město Trutnov Teplice Vyškov Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Důl

Levná dlažba Důl

Dlažba Důl

Zámkové dlažby Důl

Zámkové betonové dlažby Důl

Zámková dlažba Důl

Betonové dlažby Důl

Betonová dlažba Důl

Zdící prvky Důl

Dlažby II jakosti Důl

Dlažba II jakosti Důl

Plošné dlažby Důl