„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Důl

Nové produkty Důl

Dlažby a obrubníky Důl

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Důl

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Důl

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Důl

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Důl

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Důl, Levná dlažba Důl, Dlažba Důl, Zámkové dlažby Důl, Zámkové dlažba Důl, Betonové dlažby Důl, Betonová dlažba Důl, Zdící prvky Důl, Dlažby II jakosti Důl, Dlažba II jakosti Důl, Plošné dlažby Důl, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha 4 Prachatice Praha-Lysolaje Karlovy Vary Písek Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Petrovice Brno-město Tachov Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha 10 Jihlava Plzeň-sever České Budějovice Český Krumlov Teplice Bruntál Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Zbraslav Beroun Litoměřice Plzeň-město Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 14 Třebíč Praha-Libuš Praha-západ Praha-Dolní Chabry Benešov Klatovy Praha-Lipence Ostrava-město Uherské Hradiště Mělník Praha-Šeberov Praha 6 Praha-Běchovice Zlín Hradec Králové Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Sokolov Louny Praha-Přední Kopanina Kroměříž Jablonec nad Nisou Vyškov Plzeň-jih Česká Lípa Praha-Kolovraty Šumperk Blansko Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Štěrboholy Prostějov Cheb Praha-Slivenec Domažlice Praha 8 Olomouc Příbram Chrudim Praha 21 Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-Satalice Vsetín Kolín Tábor Praha 2 Jeseník Rokycany Přerov Semily Jičín Žďár nad Sázavou Opava Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha 12 Most Liberec Praha 20 Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Nedvězí Trutnov Praha 22 Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Důl

Levná dlažba Důl

Dlažba Důl

Zámkové dlažby Důl

Zámkové betonové dlažby Důl

Zámková dlažba Důl

Betonové dlažby Důl

Betonová dlažba Důl

Zdící prvky Důl

Dlažby II jakosti Důl

Dlažba II jakosti Důl

Plošné dlažby Důl