„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dunajovice

Nové produkty Dunajovice

Dlažby a obrubníky Dunajovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dunajovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dunajovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dunajovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dunajovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dunajovice, Levná dlažba Dunajovice, Dlažba Dunajovice, Zámkové dlažby Dunajovice, Zámkové dlažba Dunajovice, Betonové dlažby Dunajovice, Betonová dlažba Dunajovice, Zdící prvky Dunajovice, Dlažby II jakosti Dunajovice, Dlažba II jakosti Dunajovice, Plošné dlažby Dunajovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha 4 Praha 15 České Budějovice Praha-Petrovice Sokolov Plzeň-jih Vyškov Praha 7 Cheb Olomouc Praha-Suchdol Praha 19 Český Krumlov Blansko Prostějov Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Svitavy Pelhřimov Praha-Benice Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Vsetín Děčín Šumperk Chrudim Praha 16 Nový Jičín Benešov Praha 9 Praha-Kolovraty Pardubice Tábor Náchod Praha 17 Česká Lípa Třebíč Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Troja Opava Plzeň-sever Praha-Lipence Jeseník Ostrava-město Kolín Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Klatovy Praha-Klánovice Mělník Teplice Praha-západ Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-východ Kroměříž Praha 20 Prachatice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Tachov Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 14 Litoměřice Kladno Břeclav Znojmo Praha 5 Beroun Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha 22 Kutná Hora Liberec Praha 8 Louny Praha 12 Hradec Králové Praha-Slivenec Jihlava Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dunajovice

Levná dlažba Dunajovice

Dlažba Dunajovice

Zámkové dlažby Dunajovice

Zámkové betonové dlažby Dunajovice

Zámková dlažba Dunajovice

Betonové dlažby Dunajovice

Betonová dlažba Dunajovice

Zdící prvky Dunajovice

Dlažby II jakosti Dunajovice

Dlažba II jakosti Dunajovice

Plošné dlažby Dunajovice