„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dunajovice

Nové produkty Dunajovice

Dlažby a obrubníky Dunajovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dunajovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dunajovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dunajovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dunajovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dunajovice, Levná dlažba Dunajovice, Dlažba Dunajovice, Zámkové dlažby Dunajovice, Zámkové dlažba Dunajovice, Betonové dlažby Dunajovice, Betonová dlažba Dunajovice, Zdící prvky Dunajovice, Dlažby II jakosti Dunajovice, Dlažba II jakosti Dunajovice, Plošné dlažby Dunajovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Sokolov Most Praha 19 Domažlice Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Nový Jičín Zlín Olomouc Praha 16 Praha 1 Praha-Petrovice Liberec Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Koloděje Praha 14 Kroměříž Praha 6 Praha 7 Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 18 Brno-město Česká Lípa Uherské Hradiště Rakovník Opava Břeclav Třebíč Tachov Písek Strakonice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha 11 Přerov Praha-Řeporyje Karviná Praha 9 Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha 3 Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 20 Ústí nad Labem Trutnov Rokycany Brno-venkov Litoměřice Prostějov Praha-Libuš Ostrava-město Praha 2 Klatovy Semily Praha-Křeslice Praha 10 Praha-západ Praha-Přední Kopanina Jičín Vsetín Praha-Benice Praha-Březiněves Benešov Cheb Beroun Teplice Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 21 Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha-Královice Pelhřimov Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Jeseník Praha-Šeberov Praha-Běchovice Chomutov Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dunajovice

Levná dlažba Dunajovice

Dlažba Dunajovice

Zámkové dlažby Dunajovice

Zámkové betonové dlažby Dunajovice

Zámková dlažba Dunajovice

Betonové dlažby Dunajovice

Betonová dlažba Dunajovice

Zdící prvky Dunajovice

Dlažby II jakosti Dunajovice

Dlažba II jakosti Dunajovice

Plošné dlažby Dunajovice