„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dunice

Nové produkty Dunice

Dlažby a obrubníky Dunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dunice, Levná dlažba Dunice, Dlažba Dunice, Zámkové dlažby Dunice, Zámkové dlažba Dunice, Betonové dlažby Dunice, Betonová dlažba Dunice, Zdící prvky Dunice, Dlažby II jakosti Dunice, Dlažba II jakosti Dunice, Plošné dlažby Dunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Zlín Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Louny Praha 16 Praha 5 Praha-Troja Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Příbram Nymburk Mělník Praha-Štěrboholy Pardubice Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha-Zličín Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Kolovraty Jihlava Praha 4 Brno-město Olomouc Přerov Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha 13 Praha 14 Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Satalice Šumperk Vyškov Praha 3 Tábor Svitavy Praha 12 Praha 7 Kladno Prostějov Mladá Boleslav Liberec Praha 19 Praha 18 Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 22 Kroměříž Jičín Domažlice Brno-venkov Hradec Králové Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 17 Písek Nový Jičín Praha-Lipence České Budějovice Vsetín Praha 8 Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha 15 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha 21 Most Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Teplice Praha-Suchdol Pelhřimov Chrudim Karlovy Vary Prachatice Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Zbraslav Třebíč Praha 9 Hodonín Rokycany Beroun Praha 2 Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dunice

Levná dlažba Dunice

Dlažba Dunice

Zámkové dlažby Dunice

Zámkové betonové dlažby Dunice

Zámková dlažba Dunice

Betonové dlažby Dunice

Betonová dlažba Dunice

Zdící prvky Dunice

Dlažby II jakosti Dunice

Dlažba II jakosti Dunice

Plošné dlažby Dunice