„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dunice

Nové produkty Dunice

Dlažby a obrubníky Dunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dunice, Levná dlažba Dunice, Dlažba Dunice, Zámkové dlažby Dunice, Zámkové dlažba Dunice, Betonové dlažby Dunice, Betonová dlažba Dunice, Zdící prvky Dunice, Dlažby II jakosti Dunice, Dlažba II jakosti Dunice, Plošné dlažby Dunice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Brno-město Olomouc Praha 1 Šumperk Hlavní město Praha Praha-západ Česká Lípa České Budějovice Strakonice Praha-Nebušice Třebíč Praha-Čakovice Pelhřimov Semily Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha 19 Praha 2 Praha-Nedvězí Chrudim Teplice Bruntál Frýdek-Místek Praha-Lochkov Svitavy Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Kolovraty Brno-venkov Louny Praha-Dolní Počernice Znojmo Vsetín Praha-Zbraslav Trutnov Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Tábor Praha 20 Plzeň-město Klatovy Ústí nad Orlicí Děčín Jičín Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 4 Sokolov Karviná Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Náchod Nymburk Žďár nad Sázavou Vyškov Rakovník Přerov Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Domažlice Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Vinoř Příbram Liberec Pardubice Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 7 Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Královice Jihlava Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 3 Nový Jičín Kutná Hora Plzeň-sever Břeclav Praha 14 Praha-Satalice Hradec Králové Karlovy Vary Kladno Mělník Praha-Újezd Zlín Praha 17 Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dunice

Levná dlažba Dunice

Dlažba Dunice

Zámkové dlažby Dunice

Zámkové betonové dlažby Dunice

Zámková dlažba Dunice

Betonové dlažby Dunice

Betonová dlažba Dunice

Zdící prvky Dunice

Dlažby II jakosti Dunice

Dlažba II jakosti Dunice

Plošné dlažby Dunice