„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dunice

Nové produkty Dunice

Dlažby a obrubníky Dunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dunice, Levná dlažba Dunice, Dlažba Dunice, Zámkové dlažby Dunice, Zámkové dlažba Dunice, Betonové dlažby Dunice, Betonová dlažba Dunice, Zdící prvky Dunice, Dlažby II jakosti Dunice, Dlažba II jakosti Dunice, Plošné dlažby Dunice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 17 Kolín Jihlava Ostrava-město Praha-Kunratice Most Svitavy Praha 4 Brno-město Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Běchovice Litoměřice Benešov Praha 20 Praha-Dolní Chabry Zlín Trutnov Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Karviná Český Krumlov Jeseník Jičín Blansko Kladno Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha 9 Plzeň-město Praha 10 Třebíč Praha-Ďáblice Praha 15 Mladá Boleslav Přerov Praha-Březiněves Tachov Olomouc Vsetín Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Šumperk Praha-Lochkov Břeclav Praha 21 Prostějov Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 8 Praha-východ Teplice Praha 6 Praha-Zličín Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Újezd Praha 19 Chomutov Praha-Čakovice Louny Hradec Králové Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Náchod Praha-Dubeč České Budějovice Chrudim Praha 3 Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Klánovice Děčín Rakovník Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Znojmo Hlavní město Praha Praha 14 Beroun Praha-Křeslice Pardubice Brno-venkov Vyškov Praha-Satalice Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dunice

Levná dlažba Dunice

Dlažba Dunice

Zámkové dlažby Dunice

Zámkové betonové dlažby Dunice

Zámková dlažba Dunice

Betonové dlažby Dunice

Betonová dlažba Dunice

Zdící prvky Dunice

Dlažby II jakosti Dunice

Dlažba II jakosti Dunice

Plošné dlažby Dunice