„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dušníky

Nové produkty Dušníky

Dlažby a obrubníky Dušníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dušníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dušníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dušníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dušníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dušníky, Levná dlažba Dušníky, Dlažba Dušníky, Zámkové dlažby Dušníky, Zámkové dlažba Dušníky, Betonové dlažby Dušníky, Betonová dlažba Dušníky, Zdící prvky Dušníky, Dlažby II jakosti Dušníky, Dlažba II jakosti Dušníky, Plošné dlažby Dušníky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha 5 Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Kroměříž Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Jeseník Znojmo Příbram Most Pardubice Brno-venkov Plzeň-město Praha-Lipence Brno-město Kutná Hora Praha-Troja Chrudim Rokycany Náchod Praha 14 Praha 4 Vsetín Praha-západ Nový Jičín Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Koloděje Praha 2 Rakovník Praha-Přední Kopanina Tábor Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 12 Zlín Kolín Kladno Praha-Kunratice Praha 7 Písek Strakonice Praha 18 Ostrava-město Ústí nad Labem Domažlice Praha-Ďáblice Teplice Praha 8 Praha-Čakovice Praha 1 Praha 11 Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha 19 Praha-Satalice Praha 17 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Hradec Králové Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Běchovice Louny Prachatice Děčín Břeclav Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Březiněves Liberec Hodonín Praha-Nebušice Olomouc Mělník Přerov Praha-Nedvězí Cheb Praha 15 Opava Praha 21 Karviná Praha 16 Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dušníky

Levná dlažba Dušníky

Dlažba Dušníky

Zámkové dlažby Dušníky

Zámkové betonové dlažby Dušníky

Zámková dlažba Dušníky

Betonové dlažby Dušníky

Betonová dlažba Dušníky

Zdící prvky Dušníky

Dlažby II jakosti Dušníky

Dlažba II jakosti Dušníky

Plošné dlažby Dušníky