„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dušníky

Nové produkty Dušníky

Dlažby a obrubníky Dušníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dušníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dušníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dušníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dušníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dušníky, Levná dlažba Dušníky, Dlažba Dušníky, Zámkové dlažby Dušníky, Zámkové dlažba Dušníky, Betonové dlažby Dušníky, Betonová dlažba Dušníky, Zdící prvky Dušníky, Dlažby II jakosti Dušníky, Dlažba II jakosti Dušníky, Plošné dlažby Dušníky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Beroun Tábor Brno-město Pardubice Prachatice Klatovy Olomouc Karlovy Vary Praha 20 Tachov České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Most Praha 8 Praha-Štěrboholy Jihlava Praha-Nedvězí Kroměříž Břeclav Český Krumlov Děčín Opava Praha-Libuš Praha 14 Praha-Královice Plzeň-město Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Satalice Praha 9 Praha 18 Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Benešov Hradec Králové Praha 13 Jičín Praha-Újezd Zlín Praha 3 Praha-Troja Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Bruntál Příbram Písek Liberec Nymburk Frýdek-Místek Vsetín Praha-Šeberov Praha-Slivenec Sokolov Svitavy Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-západ Ostrava-město Hodonín Praha-Dubeč Praha 17 Plzeň-sever Pelhřimov Cheb Třebíč Chomutov Rychnov nad Kněžnou Kolín Rakovník Domažlice Praha 11 Semily Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-východ Uherské Hradiště Jeseník Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Šumperk Plzeň-jih Vyškov Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dušníky

Levná dlažba Dušníky

Dlažba Dušníky

Zámkové dlažby Dušníky

Zámkové betonové dlažby Dušníky

Zámková dlažba Dušníky

Betonové dlažby Dušníky

Betonová dlažba Dušníky

Zdící prvky Dušníky

Dlažby II jakosti Dušníky

Dlažba II jakosti Dušníky

Plošné dlažby Dušníky