„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dvakačovice

Nové produkty Dvakačovice

Dlažby a obrubníky Dvakačovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dvakačovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dvakačovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dvakačovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dvakačovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dvakačovice, Levná dlažba Dvakačovice, Dlažba Dvakačovice, Zámkové dlažby Dvakačovice, Zámkové dlažba Dvakačovice, Betonové dlažby Dvakačovice, Betonová dlažba Dvakačovice, Zdící prvky Dvakačovice, Dlažby II jakosti Dvakačovice, Dlažba II jakosti Dvakačovice, Plošné dlažby Dvakačovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha 2 Bruntál Klatovy Opava Prachatice Jeseník Praha 21 Litoměřice Praha 3 Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Tachov Teplice Hlavní město Praha Praha 6 Svitavy Břeclav Semily Most Praha 20 Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha 9 Trutnov Praha 17 Kroměříž Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Pelhřimov Děčín Praha-Troja Karviná Kladno Praha-Petrovice Praha-Zličín Náchod Louny Praha 4 Praha-východ Přerov Praha-Březiněves Praha 14 Frýdek-Místek Strakonice Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Chrudim České Budějovice Rakovník Znojmo Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Jičín Kolín Praha 12 Český Krumlov Plzeň-jih Plzeň-město Praha 16 Pardubice Praha-Benice Praha-Královice Ostrava-město Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Plzeň-sever Praha 19 Praha 10 Rokycany Jihlava Jindřichův Hradec Praha 22 Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha 11 Praha 18 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Liberec Brno-venkov Domažlice Blansko Benešov Praha-Libuš Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dvakačovice

Levná dlažba Dvakačovice

Dlažba Dvakačovice

Zámkové dlažby Dvakačovice

Zámkové betonové dlažby Dvakačovice

Zámková dlažba Dvakačovice

Betonové dlažby Dvakačovice

Betonová dlažba Dvakačovice

Zdící prvky Dvakačovice

Dlažby II jakosti Dvakačovice

Dlažba II jakosti Dvakačovice

Plošné dlažby Dvakačovice