„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dvakačovice

Nové produkty Dvakačovice

Dlažby a obrubníky Dvakačovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dvakačovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dvakačovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dvakačovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dvakačovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dvakačovice, Levná dlažba Dvakačovice, Dlažba Dvakačovice, Zámkové dlažby Dvakačovice, Zámkové dlažba Dvakačovice, Betonové dlažby Dvakačovice, Betonová dlažba Dvakačovice, Zdící prvky Dvakačovice, Dlažby II jakosti Dvakačovice, Dlažba II jakosti Dvakačovice, Plošné dlažby Dvakačovice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Kolín Praha 10 Praha 22 Pelhřimov Znojmo Třebíč Praha 21 Blansko Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Písek Praha 5 Praha-Koloděje Náchod Praha-Kunratice Praha-Petrovice Česká Lípa Trutnov Praha 14 Nymburk Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-západ Chrudim Sokolov Praha-Nedvězí Hradec Králové Prostějov Praha 13 Havlíčkův Brod Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha-Zličín Tábor Kroměříž Klatovy Karviná Praha-Troja Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Vsetín Praha-Řeporyje Prachatice Hlavní město Praha Praha 12 Praha 7 Praha 19 Praha 1 Praha-Královice České Budějovice Kladno Rakovník Praha-Lipence Tachov Praha 18 Zlín Teplice Praha-Běchovice Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha 9 Šumperk Jihlava Benešov Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha 4 Český Krumlov Domažlice Žďár nad Sázavou Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Děčín Praha-Nebušice Cheb Praha-Křeslice Brno-venkov Příbram Kutná Hora Olomouc Praha-Újezd Praha-Lysolaje Semily Praha 6 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dvakačovice

Levná dlažba Dvakačovice

Dlažba Dvakačovice

Zámkové dlažby Dvakačovice

Zámkové betonové dlažby Dvakačovice

Zámková dlažba Dvakačovice

Betonové dlažby Dvakačovice

Betonová dlažba Dvakačovice

Zdící prvky Dvakačovice

Dlažby II jakosti Dvakačovice

Dlažba II jakosti Dvakačovice

Plošné dlažby Dvakačovice