„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dvory

Nové produkty Dvory

Dlažby a obrubníky Dvory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dvory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dvory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dvory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dvory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dvory, Levná dlažba Dvory, Dlažba Dvory, Zámkové dlažby Dvory, Zámkové dlažba Dvory, Betonové dlažby Dvory, Betonová dlažba Dvory, Zdící prvky Dvory, Dlažby II jakosti Dvory, Dlažba II jakosti Dvory, Plošné dlažby Dvory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-západ Domažlice Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Liberec Praha-Suchdol Karviná Praha-Kolovraty Praha 1 Mladá Boleslav Tachov Praha 6 Jeseník Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Libuš Chomutov Benešov Praha 3 Praha-Dubeč Praha 20 Opava Trutnov Svitavy Strakonice Praha-Královice Praha-Újezd Hradec Králové Znojmo Sokolov Praha-Slivenec Olomouc Praha-Lochkov Praha 18 Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha 10 Třebíč Praha-Troja Praha 19 Přerov Písek Ostrava-město Kolín Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha 17 Nymburk Pelhřimov Brno-město Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Beroun Žďár nad Sázavou Praha 12 Vsetín Praha-Koloděje Příbram Plzeň-jih Hlavní město Praha Jihlava Praha 15 Praha-Nebušice Litoměřice Praha 22 Praha-Benice Praha-Zličín Louny Praha 8 Hodonín Praha 4 Blansko Kutná Hora Plzeň-město Jindřichův Hradec Cheb Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Nedvězí Teplice Jičín Praha 2 Praha-Petrovice České Budějovice Kroměříž Most Praha-Šeberov Česká Lípa Havlíčkův Brod Náchod Tábor Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dvory

Levná dlažba Dvory

Dlažba Dvory

Zámkové dlažby Dvory

Zámkové betonové dlažby Dvory

Zámková dlažba Dvory

Betonové dlažby Dvory

Betonová dlažba Dvory

Zdící prvky Dvory

Dlažby II jakosti Dvory

Dlažba II jakosti Dvory

Plošné dlažby Dvory