„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dvory

Nové produkty Dvory

Dlažby a obrubníky Dvory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dvory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dvory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dvory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dvory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dvory, Levná dlažba Dvory, Dlažba Dvory, Zámkové dlažby Dvory, Zámkové dlažba Dvory, Betonové dlažby Dvory, Betonová dlažba Dvory, Zdící prvky Dvory, Dlažby II jakosti Dvory, Dlažba II jakosti Dvory, Plošné dlažby Dvory, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 10 Břeclav Praha 21 Tábor Ostrava-město Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Svitavy Praha-Libuš Praha-západ Trutnov Náchod Sokolov Praha 1 Hradec Králové Praha-Nebušice Nymburk Cheb Praha-Kolovraty Praha 16 České Budějovice Vyškov Vsetín Nový Jičín Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Rokycany Olomouc Přerov Kroměříž Praha 19 Domažlice Praha 22 Karviná Most Praha 3 Praha 20 Semily Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Mělník Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 5 Praha-Lipence Mladá Boleslav Česká Lípa Teplice Praha-Újezd Litoměřice Strakonice Jihlava Hlavní město Praha Praha 9 Zlín Blansko Praha-Královice Praha-Štěrboholy Tachov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 14 Prachatice Jeseník Český Krumlov Pardubice Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Vinoř Písek Hodonín Jičín Praha 4 Praha 17 Praha-Březiněves Příbram Praha-Benice Praha-Šeberov Plzeň-město Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Děčín Kladno Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dvory

Levná dlažba Dvory

Dlažba Dvory

Zámkové dlažby Dvory

Zámkové betonové dlažby Dvory

Zámková dlažba Dvory

Betonové dlažby Dvory

Betonová dlažba Dvory

Zdící prvky Dvory

Dlažby II jakosti Dvory

Dlažba II jakosti Dvory

Plošné dlažby Dvory