„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dvory

Nové produkty Dvory

Dlažby a obrubníky Dvory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dvory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dvory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dvory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dvory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dvory, Levná dlažba Dvory, Dlažba Dvory, Zámkové dlažby Dvory, Zámkové dlažba Dvory, Betonové dlažby Dvory, Betonová dlažba Dvory, Zdící prvky Dvory, Dlažby II jakosti Dvory, Dlažba II jakosti Dvory, Plošné dlažby Dvory, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Bruntál Opava Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Jeseník Praha-Koloděje Břeclav Mělník Praha-Běchovice Třebíč Blansko Praha 18 Svitavy Ostrava-město Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha 7 Praha-Ďáblice Rokycany Praha 20 Prachatice Domažlice Mladá Boleslav Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Lipence Kolín Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Kladno Praha 9 Praha-Čakovice Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Jihlava Nymburk Pelhřimov Ústí nad Labem Beroun Plzeň-sever Strakonice Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Šeberov Benešov Semily Hodonín Klatovy Praha 1 Praha 10 Šumperk Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Křeslice Praha-Dubeč Kutná Hora Louny Tábor Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 19 Písek Praha-Lochkov Pardubice Děčín Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha 16 Karviná Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha 13 Praha-Suchdol Praha 5 Praha-Benice Most Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-západ Znojmo Praha 8 Rakovník Brno-venkov Praha 21 Hradec Králové Prostějov Jičín Přerov Náchod Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dvory

Levná dlažba Dvory

Dlažba Dvory

Zámkové dlažby Dvory

Zámkové betonové dlažby Dvory

Zámková dlažba Dvory

Betonové dlažby Dvory

Betonová dlažba Dvory

Zdící prvky Dvory

Dlažby II jakosti Dvory

Dlažba II jakosti Dvory

Plošné dlažby Dvory