„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyjákovičky

Nové produkty Dyjákovičky

Dlažby a obrubníky Dyjákovičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyjákovičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyjákovičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyjákovičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyjákovičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyjákovičky, Levná dlažba Dyjákovičky, Dlažba Dyjákovičky, Zámkové dlažby Dyjákovičky, Zámkové dlažba Dyjákovičky, Betonové dlažby Dyjákovičky, Betonová dlažba Dyjákovičky, Zdící prvky Dyjákovičky, Dlažby II jakosti Dyjákovičky, Dlažba II jakosti Dyjákovičky, Plošné dlažby Dyjákovičky, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 10 Praha-Libuš Kladno Tábor Praha-Lysolaje Praha-Benice Olomouc Litoměřice Praha 2 Břeclav Nový Jičín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Chomutov Hradec Králové Rokycany Praha 3 Klatovy Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Jeseník Hlavní město Praha Praha-Kunratice Liberec Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Mělník Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Plzeň-město Opava Jičín Praha-Královice Prostějov Náchod Benešov Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Jihlava Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Písek Praha 19 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 6 Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Bruntál Ostrava-město Kutná Hora Nymburk Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 13 Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 17 Brno-město Příbram Strakonice Hodonín Praha-Lipence Praha-Koloděje Teplice Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Křeslice Domažlice Kroměříž Beroun Chrudim Praha 9 Praha 7 Jablonec nad Nisou Semily Vyškov Praha-východ Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Přerov Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 14 Cheb Vsetín Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyjákovičky

Levná dlažba Dyjákovičky

Dlažba Dyjákovičky

Zámkové dlažby Dyjákovičky

Zámkové betonové dlažby Dyjákovičky

Zámková dlažba Dyjákovičky

Betonové dlažby Dyjákovičky

Betonová dlažba Dyjákovičky

Zdící prvky Dyjákovičky

Dlažby II jakosti Dyjákovičky

Dlažba II jakosti Dyjákovičky

Plošné dlažby Dyjákovičky