„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyjákovičky

Nové produkty Dyjákovičky

Dlažby a obrubníky Dyjákovičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyjákovičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyjákovičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyjákovičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyjákovičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyjákovičky, Levná dlažba Dyjákovičky, Dlažba Dyjákovičky, Zámkové dlažby Dyjákovičky, Zámkové dlažba Dyjákovičky, Betonové dlažby Dyjákovičky, Betonová dlažba Dyjákovičky, Zdící prvky Dyjákovičky, Dlažby II jakosti Dyjákovičky, Dlažba II jakosti Dyjákovičky, Plošné dlažby Dyjákovičky, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Sokolov Náchod Louny Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Kolovraty Tábor Praha 7 Děčín Praha-Benice Praha 14 Praha 1 Cheb Praha 16 Praha-Ďáblice Praha 22 Olomouc Praha-Řeporyje Jičín Praha-Lochkov Praha-Vinoř Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha 20 Kolín Praha 19 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha-Troja Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 6 Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Nymburk Karviná Český Krumlov Bruntál Praha-Šeberov Pelhřimov Praha 21 Prachatice Praha-Dubeč Šumperk Zlín Kladno Plzeň-sever Praha 8 Praha 13 Jihlava Jablonec nad Nisou Kutná Hora Hradec Králové Praha-východ Praha-Zbraslav Semily Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Písek Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Prostějov Trutnov Pardubice Praha-Petrovice Praha-západ Praha 18 Blansko Přerov Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Břeclav České Budějovice Praha 2 Praha-Nedvězí Rakovník Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Příbram Rokycany Chrudim Česká Lípa Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 3 Praha-Zličín Třebíč Praha-Březiněves Teplice Praha-Suchdol Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyjákovičky

Levná dlažba Dyjákovičky

Dlažba Dyjákovičky

Zámkové dlažby Dyjákovičky

Zámkové betonové dlažby Dyjákovičky

Zámková dlažba Dyjákovičky

Betonové dlažby Dyjákovičky

Betonová dlažba Dyjákovičky

Zdící prvky Dyjákovičky

Dlažby II jakosti Dyjákovičky

Dlažba II jakosti Dyjákovičky

Plošné dlažby Dyjákovičky