„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyje

Nové produkty Dyje

Dlažby a obrubníky Dyje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyje, Levná dlažba Dyje, Dlažba Dyje, Zámkové dlažby Dyje, Zámkové dlažba Dyje, Betonové dlažby Dyje, Betonová dlažba Dyje, Zdící prvky Dyje, Dlažby II jakosti Dyje, Dlažba II jakosti Dyje, Plošné dlažby Dyje, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Chrudim Semily Břeclav Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha 2 Tachov Praha-Troja Děčín Šumperk Mělník Praha-východ Praha 7 Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Šeberov Olomouc Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha 18 Kroměříž Klatovy Rakovník Domažlice Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha 8 Písek Litoměřice Nový Jičín Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Nebušice Praha 12 Praha-Březiněves Vyškov Ústí nad Labem Mladá Boleslav Česká Lípa Bruntál Pardubice Hradec Králové Most Praha-Klánovice Třebíč Karviná Kolín Hlavní město Praha Brno-město Praha-Satalice Praha 6 Praha 11 Praha-Kolovraty Praha 15 Karlovy Vary Příbram Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Znojmo Liberec Blansko Praha 20 Přerov Cheb Kutná Hora Praha 4 Jičín Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Benešov Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha 5 Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Zličín České Budějovice Zlín Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Slivenec Praha 21 Chomutov Beroun Praha-Lipence Hodonín Praha-západ Praha 14 Náchod Tábor Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyje

Levná dlažba Dyje

Dlažba Dyje

Zámkové dlažby Dyje

Zámkové betonové dlažby Dyje

Zámková dlažba Dyje

Betonové dlažby Dyje

Betonová dlažba Dyje

Zdící prvky Dyje

Dlažby II jakosti Dyje

Dlažba II jakosti Dyje

Plošné dlažby Dyje