„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyje

Nové produkty Dyje

Dlažby a obrubníky Dyje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyje, Levná dlažba Dyje, Dlažba Dyje, Zámkové dlažby Dyje, Zámkové dlažba Dyje, Betonové dlažby Dyje, Betonová dlažba Dyje, Zdící prvky Dyje, Dlažby II jakosti Dyje, Dlažba II jakosti Dyje, Plošné dlažby Dyje, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Opava Praha-Nedvězí Břeclav Nový Jičín Praha-Petrovice Sokolov Litoměřice Beroun Přerov Praha-Křeslice Plzeň-město Cheb Praha-Královice Zlín Šumperk Praha-Čakovice Praha 5 Hlavní město Praha Praha 6 Benešov Ústí nad Labem Praha-Dubeč Vyškov Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha 14 Kolín Hodonín Kroměříž Praha-Březiněves Praha 2 Praha 16 Praha 8 Praha 17 Jičín Plzeň-sever Karviná Chomutov Praha 7 Brno-venkov Česká Lípa Ostrava-město Praha 21 Praha-Dolní Chabry Blansko Jeseník Praha 15 Náchod Chrudim Příbram Semily Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Klánovice Praha-Vinoř Olomouc Praha 20 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Kolovraty Rakovník Pardubice Znojmo Děčín České Budějovice Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 9 Praha 22 Frýdek-Místek Hradec Králové Třebíč Most Prostějov Praha-Zbraslav Vsetín Nymburk Praha-západ Praha-Libuš Praha-Satalice Strakonice Praha-Nebušice Praha 19 Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Tachov Mělník Praha 18 Praha 1 Praha-Zličín Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyje

Levná dlažba Dyje

Dlažba Dyje

Zámkové dlažby Dyje

Zámkové betonové dlažby Dyje

Zámková dlažba Dyje

Betonové dlažby Dyje

Betonová dlažba Dyje

Zdící prvky Dyje

Dlažby II jakosti Dyje

Dlažba II jakosti Dyje

Plošné dlažby Dyje