„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dymokury

Nové produkty Dymokury

Dlažby a obrubníky Dymokury

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dymokury

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dymokury

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dymokury

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dymokury

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dymokury, Levná dlažba Dymokury, Dlažba Dymokury, Zámkové dlažby Dymokury, Zámkové dlažba Dymokury, Betonové dlažby Dymokury, Betonová dlažba Dymokury, Zdící prvky Dymokury, Dlažby II jakosti Dymokury, Dlažba II jakosti Dymokury, Plošné dlažby Dymokury, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Svitavy Praha-Šeberov Praha 16 Vyškov Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Hodonín Praha 8 Prachatice Praha-Slivenec Brno-město Praha-Nebušice Praha 19 Ústí nad Orlicí Zlín Písek Olomouc Karlovy Vary Litoměřice Domažlice Rychnov nad Kněžnou Chomutov Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Jeseník Semily Třebíč Kutná Hora Jihlava Praha 14 Praha-Dubeč Děčín Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Blansko Praha 10 Pelhřimov Tachov Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha 17 Praha 9 Rokycany Praha 7 Znojmo Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 18 Mělník Břeclav Jičín Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha 2 Praha 5 Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Vsetín Nový Jičín Chrudim Louny Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Brno-venkov Mladá Boleslav Praha 6 Beroun Cheb Praha 1 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Liberec Trutnov Náchod Praha-Lochkov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Troja Opava Praha 11 Praha-Satalice Benešov Přerov Most Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Štěrboholy Hradec Králové Teplice Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dymokury

Levná dlažba Dymokury

Dlažba Dymokury

Zámkové dlažby Dymokury

Zámkové betonové dlažby Dymokury

Zámková dlažba Dymokury

Betonové dlažby Dymokury

Betonová dlažba Dymokury

Zdící prvky Dymokury

Dlažby II jakosti Dymokury

Dlažba II jakosti Dymokury

Plošné dlažby Dymokury