„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dymokury

Nové produkty Dymokury

Dlažby a obrubníky Dymokury

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dymokury

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dymokury

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dymokury

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dymokury

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dymokury, Levná dlažba Dymokury, Dlažba Dymokury, Zámkové dlažby Dymokury, Zámkové dlažba Dymokury, Betonové dlažby Dymokury, Betonová dlažba Dymokury, Zdící prvky Dymokury, Dlažby II jakosti Dymokury, Dlažba II jakosti Dymokury, Plošné dlažby Dymokury, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Benice Praha 11 Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 2 Praha 15 Přerov Praha-Dolní Chabry Sokolov Louny Třebíč Praha-Nebušice Tachov Strakonice Mladá Boleslav Písek Kroměříž Jeseník Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Troja Benešov Žďár nad Sázavou Brno-město Vyškov Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Česká Lípa Plzeň-město Praha-Královice Most Praha-Lipence Teplice Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Beroun Kolín Karlovy Vary Příbram Ústí nad Labem Rakovník Kutná Hora Praha 4 Praha-západ Kladno Cheb Prostějov Šumperk Praha 22 Praha-Zličín Praha 20 Praha 18 Děčín Domažlice Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Lochkov Chomutov Jindřichův Hradec Praha 7 Bruntál Ostrava-město Brno-venkov Jihlava Břeclav Praha-Újezd Prachatice Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha 5 Liberec Praha 12 Litoměřice Olomouc Blansko Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-východ Chrudim Praha 19 Praha 9 Praha-Nedvězí Mělník Trutnov Tábor Český Krumlov Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dymokury

Levná dlažba Dymokury

Dlažba Dymokury

Zámkové dlažby Dymokury

Zámkové betonové dlažby Dymokury

Zámková dlažba Dymokury

Betonové dlažby Dymokury

Betonová dlažba Dymokury

Zdící prvky Dymokury

Dlažby II jakosti Dymokury

Dlažba II jakosti Dymokury

Plošné dlažby Dymokury