„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dymokury

Nové produkty Dymokury

Dlažby a obrubníky Dymokury

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dymokury

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dymokury

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dymokury

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dymokury

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dymokury, Levná dlažba Dymokury, Dlažba Dymokury, Zámkové dlažby Dymokury, Zámkové dlažba Dymokury, Betonové dlažby Dymokury, Betonová dlažba Dymokury, Zdící prvky Dymokury, Dlažby II jakosti Dymokury, Dlažba II jakosti Dymokury, Plošné dlažby Dymokury, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha 14 Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Brno-venkov Bruntál Praha 11 Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-Petrovice Klatovy Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Nymburk Chomutov Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha 9 Hradec Králové Rokycany Domažlice Písek Žďár nad Sázavou Praha-západ Jičín Praha 13 Praha-Královice Česká Lípa Břeclav Kroměříž Strakonice Praha 2 Praha-Satalice Vsetín Kutná Hora Plzeň-jih Praha-Kunratice Karviná Trutnov Brno-město Louny Jindřichův Hradec Pelhřimov Šumperk Tachov Ostrava-město Praha 3 Praha 21 Náchod Praha-Újezd Olomouc Praha 4 Praha-Přední Kopanina Cheb Beroun Praha 19 Karlovy Vary Opava Praha 16 Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 15 Praha 22 Praha 6 Liberec Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha-Lochkov Děčín Přerov Sokolov Český Krumlov Rakovník Uherské Hradiště Znojmo Plzeň-sever Kladno Prachatice Praha-Lipence Ústí nad Labem Třebíč Praha-Zličín Praha-východ Mělník Kolín Praha-Běchovice Praha-Koloděje Semily Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dymokury

Levná dlažba Dymokury

Dlažba Dymokury

Zámkové dlažby Dymokury

Zámkové betonové dlažby Dymokury

Zámková dlažba Dymokury

Betonové dlažby Dymokury

Betonová dlažba Dymokury

Zdící prvky Dymokury

Dlažby II jakosti Dymokury

Dlažba II jakosti Dymokury

Plošné dlažby Dymokury