„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dynín

Nové produkty Dynín

Dlažby a obrubníky Dynín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dynín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dynín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dynín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dynín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dynín, Levná dlažba Dynín, Dlažba Dynín, Zámkové dlažby Dynín, Zámkové dlažba Dynín, Betonové dlažby Dynín, Betonová dlažba Dynín, Zdící prvky Dynín, Dlažby II jakosti Dynín, Dlažba II jakosti Dynín, Plošné dlažby Dynín, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Rokycany Praha 14 Semily Karlovy Vary Praha 16 Praha 2 Praha 4 Praha 9 Praha-Újezd Praha-Lipence Praha-Křeslice Znojmo Pardubice Praha-Řeporyje Litoměřice Brno-město Praha-Štěrboholy Česká Lípa Mladá Boleslav Cheb Prachatice Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 17 Beroun Jablonec nad Nisou Vsetín Domažlice Zlín Děčín Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha 13 Praha-Libuš Ústí nad Labem Opava Praha 21 Praha 22 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha-západ Louny Olomouc České Budějovice Sokolov Praha 6 Praha-Petrovice Liberec Praha-východ Příbram Tachov Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-Zličín Písek Trutnov Praha 15 Ostrava-město Šumperk Teplice Svitavy Praha-Slivenec Jeseník Plzeň-sever Klatovy Most Uherské Hradiště Hradec Králové Karviná Nymburk Kolín Praha 7 Chrudim Plzeň-jih Praha 3 Praha 19 Náchod Třebíč Praha-Královice Praha 18 Český Krumlov Jihlava Vyškov Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha 1 Praha-Ďáblice Plzeň-město Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Troja Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dynín

Levná dlažba Dynín

Dlažba Dynín

Zámkové dlažby Dynín

Zámkové betonové dlažby Dynín

Zámková dlažba Dynín

Betonové dlažby Dynín

Betonová dlažba Dynín

Zdící prvky Dynín

Dlažby II jakosti Dynín

Dlažba II jakosti Dynín

Plošné dlažby Dynín