„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dynín

Nové produkty Dynín

Dlažby a obrubníky Dynín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dynín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dynín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dynín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dynín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dynín, Levná dlažba Dynín, Dlažba Dynín, Zámkové dlažby Dynín, Zámkové dlažba Dynín, Betonové dlažby Dynín, Betonová dlažba Dynín, Zdící prvky Dynín, Dlažby II jakosti Dynín, Dlažba II jakosti Dynín, Plošné dlažby Dynín, Plošná dlažba


Další města:

Semily Praha 7 Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Dubeč Ostrava-město Strakonice Praha-Přední Kopanina Beroun Jablonec nad Nisou Prachatice Hodonín Přerov Karviná Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Zličín Pelhřimov Břeclav Praha-Ďáblice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 13 Praha-Kunratice Trutnov Praha-Čakovice Cheb Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Příbram Praha 5 České Budějovice Nový Jičín Praha 3 Kolín Hradec Králové Praha 2 Nymburk Praha 20 Praha 22 Praha 16 Pardubice Praha-Křeslice Praha-Běchovice Uherské Hradiště Rokycany Praha-východ Náchod Praha 8 Tachov Třebíč Kladno Jeseník Frýdek-Místek Praha-Lipence Benešov Praha 11 Český Krumlov Plzeň-jih Česká Lípa Praha-Slivenec Opava Děčín Sokolov Rakovník Praha 9 Plzeň-město Brno-město Teplice Vyškov Praha-Troja Zlín Svitavy Praha-Újezd Havlíčkův Brod Mělník Praha-Benice Klatovy Most Praha 15 Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-Řeporyje Prostějov Praha 4 Písek Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dynín

Levná dlažba Dynín

Dlažba Dynín

Zámkové dlažby Dynín

Zámkové betonové dlažby Dynín

Zámková dlažba Dynín

Betonové dlažby Dynín

Betonová dlažba Dynín

Zdící prvky Dynín

Dlažby II jakosti Dynín

Dlažba II jakosti Dynín

Plošné dlažby Dynín