„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dýšina

Nové produkty Dýšina

Dlažby a obrubníky Dýšina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dýšina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dýšina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dýšina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dýšina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dýšina, Levná dlažba Dýšina, Dlažba Dýšina, Zámkové dlažby Dýšina, Zámkové dlažba Dýšina, Betonové dlažby Dýšina, Betonová dlažba Dýšina, Zdící prvky Dýšina, Dlažby II jakosti Dýšina, Dlažba II jakosti Dýšina, Plošné dlažby Dýšina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Nový Jičín Příbram Prachatice Praha-Zbraslav Chomutov Pelhřimov Beroun Třebíč Litoměřice Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Újezd Blansko Děčín Praha 12 Praha 6 Praha-Klánovice Bruntál Přerov Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha 1 Hradec Králové Tábor Plzeň-jih Louny Jihlava Písek Šumperk Vyškov Jeseník Teplice Strakonice Praha 11 Chrudim Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Olomouc Praha 20 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Kolín Praha-Řeporyje Nymburk Prostějov Náchod České Budějovice Praha-Královice Liberec Mělník Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Opava Praha-Koloděje Česká Lípa Znojmo Praha 2 Praha-východ Praha 15 Svitavy Hlavní město Praha Brno-venkov Praha 22 Jičín Praha-Lipence Rakovník Praha-Štěrboholy Kroměříž Kladno Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Slivenec Plzeň-město Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Most Praha 3 Ostrava-město Sokolov Praha-Kunratice Zlín Praha 19 Vsetín Brno-město Domažlice Praha 16 Praha 8 Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Benice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dýšina

Levná dlažba Dýšina

Dlažba Dýšina

Zámkové dlažby Dýšina

Zámkové betonové dlažby Dýšina

Zámková dlažba Dýšina

Betonové dlažby Dýšina

Betonová dlažba Dýšina

Zdící prvky Dýšina

Dlažby II jakosti Dýšina

Dlažba II jakosti Dýšina

Plošné dlažby Dýšina