„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dýšina

Nové produkty Dýšina

Dlažby a obrubníky Dýšina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dýšina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dýšina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dýšina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dýšina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dýšina, Levná dlažba Dýšina, Dlažba Dýšina, Zámkové dlažby Dýšina, Zámkové dlažba Dýšina, Betonové dlažby Dýšina, Betonová dlažba Dýšina, Zdící prvky Dýšina, Dlažby II jakosti Dýšina, Dlažba II jakosti Dýšina, Plošné dlažby Dýšina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 12 Praha-Dolní Počernice Děčín Klatovy Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Prachatice Blansko Karviná Praha 16 Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha-Lysolaje Hodonín Praha 14 Praha-Suchdol Vsetín Kladno Šumperk Nový Jičín Mladá Boleslav Praha-západ Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Praha 2 Vyškov Brno-venkov Rakovník Praha-Zbraslav Tábor Praha-Zličín Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 1 Olomouc Praha 9 České Budějovice Praha-Troja Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Teplice Nymburk Bruntál Praha 19 Praha-Benice Plzeň-sever Pelhřimov Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Březiněves Sokolov Praha-Nedvězí Liberec Zlín Domažlice Náchod Chomutov Praha-východ Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-Nebušice Praha 7 Třebíč Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 8 Prostějov Mělník Praha-Křeslice Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Semily Cheb Znojmo Praha 13 Opava Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Přerov Karlovy Vary Praha-Lochkov Strakonice Praha 15 Litoměřice Chrudim Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dýšina

Levná dlažba Dýšina

Dlažba Dýšina

Zámkové dlažby Dýšina

Zámkové betonové dlažby Dýšina

Zámková dlažba Dýšina

Betonové dlažby Dýšina

Betonová dlažba Dýšina

Zdící prvky Dýšina

Dlažby II jakosti Dýšina

Dlažba II jakosti Dýšina

Plošné dlažby Dýšina