„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Džbánice

Nové produkty Džbánice

Dlažby a obrubníky Džbánice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Džbánice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Džbánice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Džbánice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Džbánice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Džbánice, Levná dlažba Džbánice, Dlažba Džbánice, Zámkové dlažby Džbánice, Zámkové dlažba Džbánice, Betonové dlažby Džbánice, Betonová dlažba Džbánice, Zdící prvky Džbánice, Dlažby II jakosti Džbánice, Dlažba II jakosti Džbánice, Plošné dlažby Džbánice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha 6 Nový Jičín Zlín Děčín Litoměřice Mladá Boleslav Přerov Benešov Opava Žďár nad Sázavou Svitavy Praha 7 Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Čakovice Strakonice Praha 2 Praha-Libuš Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Jičín Písek Tachov Praha-Benice Semily Rakovník Prachatice Tábor Brno-město Praha 16 Beroun Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Petrovice Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha 5 Jeseník Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-Březiněves Kolín Trutnov Hradec Králové Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence České Budějovice Praha-Nebušice Praha 8 Praha 15 Praha-Troja Nymburk Jihlava Kutná Hora Chrudim Liberec Most Šumperk Prostějov Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Břeclav Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha 20 Karviná Praha-Satalice Sokolov Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha 14 Ústí nad Labem Rokycany Náchod Praha-Velká Chuchle Příbram Pardubice Praha-Zličín Praha-východ Olomouc Kladno Praha-Královice Praha-Vinoř Louny Český Krumlov Pelhřimov Hodonín Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Džbánice

Levná dlažba Džbánice

Dlažba Džbánice

Zámkové dlažby Džbánice

Zámkové betonové dlažby Džbánice

Zámková dlažba Džbánice

Betonové dlažby Džbánice

Betonová dlažba Džbánice

Zdící prvky Džbánice

Dlažby II jakosti Džbánice

Dlažba II jakosti Džbánice

Plošné dlažby Džbánice