„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Džbánice

Nové produkty Džbánice

Dlažby a obrubníky Džbánice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Džbánice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Džbánice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Džbánice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Džbánice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Džbánice, Levná dlažba Džbánice, Dlažba Džbánice, Zámkové dlažby Džbánice, Zámkové dlažba Džbánice, Betonové dlažby Džbánice, Betonová dlažba Džbánice, Zdící prvky Džbánice, Dlažby II jakosti Džbánice, Dlažba II jakosti Džbánice, Plošné dlažby Džbánice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Křeslice Strakonice Brno-venkov Nymburk Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha 20 Praha-Dubeč Praha 4 Praha 15 Praha 6 Praha-Lochkov Břeclav Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Lipence Litoměřice Tachov Praha-východ Vsetín Praha 19 Klatovy Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Újezd Náchod Pelhřimov Písek Přerov Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Suchdol Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Opava Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Mělník Svitavy Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha 1 Louny Most Praha 21 Praha 8 Zlín Pardubice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Zličín Brno-město Frýdek-Místek Jihlava Hodonín Ostrava-město Šumperk Český Krumlov Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Troja Beroun Praha 9 Sokolov Karlovy Vary Jičín Praha 16 Chrudim Kutná Hora Praha 3 Blansko Praha 10 Vyškov Karviná Praha-Březiněves Benešov Nový Jičín Olomouc Praha-západ Chomutov Trutnov Praha 5 Rakovník Praha-Satalice Praha 17 Prostějov Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Džbánice

Levná dlažba Džbánice

Dlažba Džbánice

Zámkové dlažby Džbánice

Zámkové betonové dlažby Džbánice

Zámková dlažba Džbánice

Betonové dlažby Džbánice

Betonová dlažba Džbánice

Zdící prvky Džbánice

Dlažby II jakosti Džbánice

Dlažba II jakosti Džbánice

Plošné dlažby Džbánice