„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dzbel

Nové produkty Dzbel

Dlažby a obrubníky Dzbel

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dzbel

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dzbel

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dzbel

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dzbel

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dzbel, Levná dlažba Dzbel, Dlažba Dzbel, Zámkové dlažby Dzbel, Zámkové dlažba Dzbel, Betonové dlažby Dzbel, Betonová dlažba Dzbel, Zdící prvky Dzbel, Dlažby II jakosti Dzbel, Dlažba II jakosti Dzbel, Plošné dlažby Dzbel, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Třebíč Praha-Troja Praha-východ Frýdek-Místek Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 13 Praha 21 Praha-Benice Brno-venkov Vyškov Praha-Zbraslav Liberec Opava Praha 18 Praha 12 Louny Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha 19 Břeclav Domažlice Karlovy Vary Sokolov Praha-Nedvězí Prostějov Kolín Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 10 Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Zličín Ostrava-město Klatovy Vsetín Praha-Čakovice Praha 3 Praha 6 Pelhřimov Chrudim Plzeň-jih Praha 20 Rakovník Benešov Strakonice Česká Lípa Praha-Koloděje Jičín Přerov Uherské Hradiště Šumperk Mělník Český Krumlov Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Znojmo Blansko Náchod Hlavní město Praha Jeseník Bruntál Praha-Kunratice Karviná Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Ďáblice Děčín Praha-Běchovice Praha-Nebušice Rokycany Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Zlín Praha 8 Praha-Křeslice Pardubice Praha 1 Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Slivenec Teplice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Kladno Praha-západ Cheb Chomutov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dzbel

Levná dlažba Dzbel

Dlažba Dzbel

Zámkové dlažby Dzbel

Zámkové betonové dlažby Dzbel

Zámková dlažba Dzbel

Betonové dlažby Dzbel

Betonová dlažba Dzbel

Zdící prvky Dzbel

Dlažby II jakosti Dzbel

Dlažba II jakosti Dzbel

Plošné dlažby Dzbel