„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dzbel

Nové produkty Dzbel

Dlažby a obrubníky Dzbel

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dzbel

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dzbel

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dzbel

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dzbel

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dzbel, Levná dlažba Dzbel, Dlažba Dzbel, Zámkové dlažby Dzbel, Zámkové dlažba Dzbel, Betonové dlažby Dzbel, Betonová dlažba Dzbel, Zdící prvky Dzbel, Dlažby II jakosti Dzbel, Dlažba II jakosti Dzbel, Plošné dlažby Dzbel, Plošná dlažba


Další města:

Semily Karlovy Vary Praha-Ďáblice Cheb Praha 19 Praha 3 Rakovník Praha 13 Teplice Praha 15 Vyškov Praha-Královice Hodonín Děčín Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Písek Praha-Březiněves Strakonice Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Liberec Praha-Nebušice Praha 12 Vsetín Beroun Rokycany Praha 5 Tachov Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha-západ Šumperk Praha-Koloděje Karviná Mělník Český Krumlov Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha 18 Znojmo Praha-Újezd Praha-Petrovice Brno-město Praha 16 Praha 20 Plzeň-město Kroměříž Jihlava Ostrava-město Klatovy Praha 4 Svitavy Jičín Praha-Čakovice Sokolov Praha-Řeporyje Pardubice Praha-východ Jeseník Praha-Suchdol Ústí nad Labem Kladno Praha-Kunratice Chrudim Plzeň-jih Blansko Opava Praha-Lipence Chomutov Praha-Dubeč Praha 9 Benešov Praha-Nedvězí Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Louny Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha 14 Prostějov Praha 11 Bruntál Praha 7 Hradec Králové Litoměřice Praha 10 Praha 8 Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Uherské Hradiště Náchod Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dzbel

Levná dlažba Dzbel

Dlažba Dzbel

Zámkové dlažby Dzbel

Zámkové betonové dlažby Dzbel

Zámková dlažba Dzbel

Betonové dlažby Dzbel

Betonová dlažba Dzbel

Zdící prvky Dzbel

Dlažby II jakosti Dzbel

Dlažba II jakosti Dzbel

Plošné dlažby Dzbel