„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dzbel

Nové produkty Dzbel

Dlažby a obrubníky Dzbel

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dzbel

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dzbel

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dzbel

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dzbel

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dzbel, Levná dlažba Dzbel, Dlažba Dzbel, Zámkové dlažby Dzbel, Zámkové dlažba Dzbel, Betonové dlažby Dzbel, Betonová dlažba Dzbel, Zdící prvky Dzbel, Dlažby II jakosti Dzbel, Dlažba II jakosti Dzbel, Plošné dlažby Dzbel, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-Troja Jičín Praha 4 Praha-západ Domažlice Hodonín Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Písek Chomutov Praha-Nebušice Teplice Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Plzeň-sever Cheb Praha 20 Praha-Petrovice Praha 21 Praha 1 Praha 12 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Děčín Praha-Běchovice Kolín Praha 3 Brno-město Bruntál Příbram Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Jeseník Hradec Králové Praha 14 Praha-východ Nymburk Praha-Újezd Most Praha-Kunratice Praha 15 Praha 22 Praha 13 Přerov Havlíčkův Brod Louny Praha 10 Praha 6 Brno-venkov Praha-Lipence Karlovy Vary Šumperk Praha-Šeberov Tábor Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha 11 Beroun Kroměříž Třebíč Praha 5 Vsetín Zlín Uherské Hradiště Tachov Český Krumlov Trutnov Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Olomouc Praha 9 Nový Jičín České Budějovice Praha 18 Liberec Praha-Libuš Ústí nad Labem Prostějov Znojmo Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Sokolov Ostrava-město Praha 16 Klatovy Blansko Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 17 Česká Lípa Chrudim Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dzbel

Levná dlažba Dzbel

Dlažba Dzbel

Zámkové dlažby Dzbel

Zámkové betonové dlažby Dzbel

Zámková dlažba Dzbel

Betonové dlažby Dzbel

Betonová dlažba Dzbel

Zdící prvky Dzbel

Dlažby II jakosti Dzbel

Dlažba II jakosti Dzbel

Plošné dlažby Dzbel