„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ejpovice

Nové produkty Ejpovice

Dlažby a obrubníky Ejpovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ejpovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ejpovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ejpovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ejpovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ejpovice, Levná dlažba Ejpovice, Dlažba Ejpovice, Zámkové dlažby Ejpovice, Zámkové dlažba Ejpovice, Betonové dlažby Ejpovice, Betonová dlažba Ejpovice, Zdící prvky Ejpovice, Dlažby II jakosti Ejpovice, Dlažba II jakosti Ejpovice, Plošné dlažby Ejpovice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-východ Trutnov Praha 6 Praha 18 Praha-Libuš Hodonín Praha-Satalice Most Hlavní město Praha Jeseník Olomouc Přerov Vyškov Havlíčkův Brod Opava Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 16 Praha 20 Praha 15 Pelhřimov Praha-Benice Rakovník Plzeň-jih Liberec Brno-venkov Kutná Hora Česká Lípa Svitavy Praha 9 Příbram Jindřichův Hradec Karviná Praha-Zbraslav Praha 4 Mladá Boleslav Praha 17 Kroměříž Ostrava-město Pardubice Praha 1 Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Chrudim Praha 10 Plzeň-sever Praha 19 Praha-Lysolaje Sokolov Praha-Běchovice Praha-Suchdol Zlín Praha-Lochkov Kladno Bruntál Praha 13 Tábor Břeclav Hradec Králové Praha-Zličín Semily České Budějovice Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Prostějov Náchod Praha-Lipence Praha-Újezd Litoměřice Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Beroun Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-západ Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Chomutov Praha-Koloděje Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Uherské Hradiště Písek Praha-Troja Jihlava Praha 2 Vsetín Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Kolovraty Tachov Praha-Nebušice Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ejpovice

Levná dlažba Ejpovice

Dlažba Ejpovice

Zámkové dlažby Ejpovice

Zámkové betonové dlažby Ejpovice

Zámková dlažba Ejpovice

Betonové dlažby Ejpovice

Betonová dlažba Ejpovice

Zdící prvky Ejpovice

Dlažby II jakosti Ejpovice

Dlažba II jakosti Ejpovice

Plošné dlažby Ejpovice