„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ejpovice

Nové produkty Ejpovice

Dlažby a obrubníky Ejpovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ejpovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ejpovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ejpovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ejpovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ejpovice, Levná dlažba Ejpovice, Dlažba Ejpovice, Zámkové dlažby Ejpovice, Zámkové dlažba Ejpovice, Betonové dlažby Ejpovice, Betonová dlažba Ejpovice, Zdící prvky Ejpovice, Dlažby II jakosti Ejpovice, Dlažba II jakosti Ejpovice, Plošné dlažby Ejpovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Klánovice Prostějov Česká Lípa Cheb Opava Praha-Běchovice Bruntál Mladá Boleslav Praha-Kunratice Rakovník Praha 5 Olomouc Praha 22 Praha 16 Hodonín Plzeň-město Praha 18 Rokycany Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Brno-město Břeclav Pelhřimov Praha-Slivenec Český Krumlov Praha 19 Praha-Vinoř Hradec Králové Praha 4 Praha 1 Svitavy Praha-Královice Semily Praha-Lysolaje Praha 10 Domažlice Praha-Březiněves Litoměřice Jeseník Praha 9 Praha 3 Praha-Újezd Pardubice Tachov Karlovy Vary Praha-Šeberov Beroun Praha 21 Jičín Praha-západ Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 8 Blansko Jihlava Liberec Praha 17 Praha-Benice Praha 2 Praha 13 Nový Jičín Chrudim Praha-Lipence Praha-Dubeč Kolín Praha-Štěrboholy Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Teplice Písek Vsetín Kutná Hora Prachatice Praha-Troja Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Příbram Mělník Vyškov Ústí nad Labem Třebíč Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha-Zličín Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ejpovice

Levná dlažba Ejpovice

Dlažba Ejpovice

Zámkové dlažby Ejpovice

Zámkové betonové dlažby Ejpovice

Zámková dlažba Ejpovice

Betonové dlažby Ejpovice

Betonová dlažba Ejpovice

Zdící prvky Ejpovice

Dlažby II jakosti Ejpovice

Dlažba II jakosti Ejpovice

Plošné dlažby Ejpovice