„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ejpovice

Nové produkty Ejpovice

Dlažby a obrubníky Ejpovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ejpovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ejpovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ejpovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ejpovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ejpovice, Levná dlažba Ejpovice, Dlažba Ejpovice, Zámkové dlažby Ejpovice, Zámkové dlažba Ejpovice, Betonové dlažby Ejpovice, Betonová dlažba Ejpovice, Zdící prvky Ejpovice, Dlažby II jakosti Ejpovice, Dlažba II jakosti Ejpovice, Plošné dlažby Ejpovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Hodonín Plzeň-jih Nový Jičín Přerov Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Šeberov Nymburk Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 12 Teplice Rakovník Strakonice Praha-Nebušice České Budějovice Praha 6 Jihlava Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Kolín Praha 16 Chomutov Hlavní město Praha Olomouc Děčín Břeclav Semily Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Zličín Karviná Jeseník Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha 22 Trutnov Brno-venkov Písek Praha-Zbraslav Praha-Troja Liberec Louny Praha-Lipence Mělník Zlín Opava Praha-Křeslice Praha 10 Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Benice Praha 2 Praha 1 Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Vinoř Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Svitavy Praha-Lysolaje Tachov Praha 18 Blansko Praha 13 Praha-Řeporyje Klatovy Praha 5 Kutná Hora Praha 20 Praha-Kolovraty Příbram Praha-Nedvězí Praha 7 Praha 21 Vsetín Praha 19 Most Domažlice Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 4 Karlovy Vary Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ejpovice

Levná dlažba Ejpovice

Dlažba Ejpovice

Zámkové dlažby Ejpovice

Zámkové betonové dlažby Ejpovice

Zámková dlažba Ejpovice

Betonové dlažby Ejpovice

Betonová dlažba Ejpovice

Zdící prvky Ejpovice

Dlažby II jakosti Ejpovice

Dlažba II jakosti Ejpovice

Plošné dlažby Ejpovice