„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Felbabka

Nové produkty Felbabka

Dlažby a obrubníky Felbabka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Felbabka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Felbabka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Felbabka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Felbabka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Felbabka, Levná dlažba Felbabka, Dlažba Felbabka, Zámkové dlažby Felbabka, Zámkové dlažba Felbabka, Betonové dlažby Felbabka, Betonová dlažba Felbabka, Zdící prvky Felbabka, Dlažby II jakosti Felbabka, Dlažba II jakosti Felbabka, Plošné dlažby Felbabka, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Křeslice Kladno Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 22 Nymburk Blansko Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Libuš Praha-Lysolaje Příbram Opava Praha 9 Brno-město Bruntál Louny Karlovy Vary Praha-Satalice Litoměřice Jindřichův Hradec Most Strakonice Benešov Praha 19 Praha 3 Praha 2 Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 12 Teplice Praha-Benice Praha 17 Praha-Ďáblice Jihlava Praha 1 Tachov Ústí nad Labem Břeclav Prostějov Děčín Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-východ Karviná Hlavní město Praha Prachatice Praha-Královice Přerov Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 11 Jeseník Praha-Koloděje Praha 20 Praha-západ Semily Praha-Troja Písek Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha 14 Praha-Běchovice Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Petrovice Plzeň-jih Trutnov Vsetín Česká Lípa Olomouc Žďár nad Sázavou Praha 18 Svitavy Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Zlín Rakovník Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha 8 Chrudim Ostrava-město Praha-Nedvězí Mělník Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Felbabka

Levná dlažba Felbabka

Dlažba Felbabka

Zámkové dlažby Felbabka

Zámkové betonové dlažby Felbabka

Zámková dlažba Felbabka

Betonové dlažby Felbabka

Betonová dlažba Felbabka

Zdící prvky Felbabka

Dlažby II jakosti Felbabka

Dlažba II jakosti Felbabka

Plošné dlažby Felbabka