„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Felbabka

Nové produkty Felbabka

Dlažby a obrubníky Felbabka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Felbabka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Felbabka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Felbabka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Felbabka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Felbabka, Levná dlažba Felbabka, Dlažba Felbabka, Zámkové dlažby Felbabka, Zámkové dlažba Felbabka, Betonové dlažby Felbabka, Betonová dlažba Felbabka, Zdící prvky Felbabka, Dlažby II jakosti Felbabka, Dlažba II jakosti Felbabka, Plošné dlažby Felbabka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Chrudim Znojmo Prostějov Plzeň-jih Zlín Praha-Libuš Praha 18 Praha 4 Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha 6 Česká Lípa Hlavní město Praha Svitavy Mladá Boleslav Rokycany Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Cheb Teplice Kladno Praha 14 Praha 22 Jičín Praha 7 Praha 1 Praha-Kolovraty Písek Pardubice Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Klánovice Český Krumlov Praha-Vinoř Liberec Praha-Dubeč Louny Praha-Zličín Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Řeporyje Blansko Domažlice Praha 3 Praha 19 Praha 12 Kroměříž Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Nový Jičín Jihlava Praha-Satalice Brno-venkov Litoměřice Praha-Troja Beroun Tábor Praha-Běchovice Sokolov Bruntál Most Jeseník Praha 5 Prachatice Trutnov Kutná Hora Praha-západ Praha 16 Praha-Lochkov Mělník Praha 2 Benešov Náchod Opava Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha-Újezd Olomouc Praha-Velká Chuchle Semily Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Tachov Praha 21 Chomutov Plzeň-sever Praha 20 Praha 15 Praha-Koloděje Brno-město Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Strakonice Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Felbabka

Levná dlažba Felbabka

Dlažba Felbabka

Zámkové dlažby Felbabka

Zámkové betonové dlažby Felbabka

Zámková dlažba Felbabka

Betonové dlažby Felbabka

Betonová dlažba Felbabka

Zdící prvky Felbabka

Dlažby II jakosti Felbabka

Dlažba II jakosti Felbabka

Plošné dlažby Felbabka