„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdlant

Nové produkty Frýdlant

Dlažby a obrubníky Frýdlant

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdlant

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdlant

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdlant

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdlant

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdlant, Levná dlažba Frýdlant, Dlažba Frýdlant, Zámkové dlažby Frýdlant, Zámkové dlažba Frýdlant, Betonové dlažby Frýdlant, Betonová dlažba Frýdlant, Zdící prvky Frýdlant, Dlažby II jakosti Frýdlant, Dlažba II jakosti Frýdlant, Plošné dlažby Frýdlant, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Písek Louny Benešov Semily Karviná Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Libuš Brno-venkov Praha 9 Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha 18 Strakonice Opava Domažlice Jablonec nad Nisou Děčín Praha-Dolní Chabry Přerov Prachatice Praha 6 Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha-Koloděje Příbram Praha-Běchovice Beroun Praha-Křeslice Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Šumperk Praha 3 Praha-Ďáblice Praha 4 Třebíč Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha 22 Jihlava Praha-Dubeč Zlín Chrudim Praha-Lipence Znojmo Vsetín Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Teplice Praha 15 Praha 19 Břeclav Tábor Česká Lípa České Budějovice Mělník Most Hlavní město Praha Liberec Praha-Březiněves Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha 13 Kroměříž Praha 12 Jičín Praha-Troja Vyškov Klatovy Blansko Olomouc Kolín Ostrava-město Plzeň-sever Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha 20 Jeseník Praha 17 Trutnov Cheb Praha-Zličín Litoměřice Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdlant

Levná dlažba Frýdlant

Dlažba Frýdlant

Zámkové dlažby Frýdlant

Zámkové betonové dlažby Frýdlant

Zámková dlažba Frýdlant

Betonové dlažby Frýdlant

Betonová dlažba Frýdlant

Zdící prvky Frýdlant

Dlažby II jakosti Frýdlant

Dlažba II jakosti Frýdlant

Plošné dlažby Frýdlant