„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdštejn

Nové produkty Frýdštejn

Dlažby a obrubníky Frýdštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdštejn, Levná dlažba Frýdštejn, Dlažba Frýdštejn, Zámkové dlažby Frýdštejn, Zámkové dlažba Frýdštejn, Betonové dlažby Frýdštejn, Betonová dlažba Frýdštejn, Zdící prvky Frýdštejn, Dlažby II jakosti Frýdštejn, Dlažba II jakosti Frýdštejn, Plošné dlažby Frýdštejn, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Královice Cheb Ústí nad Labem Liberec Trutnov Nový Jičín Nymburk Praha-Troja Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Zličín Česká Lípa Praha 13 Plzeň-sever Opava Bruntál Praha 17 Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Běchovice Praha 5 Klatovy Olomouc Praha-Lochkov Kolín Praha 20 Litoměřice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Tachov Praha 15 Praha 2 Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Brno-venkov Benešov Ostrava-město Praha 21 České Budějovice Blansko Praha 14 Praha 8 Praha-Nebušice Louny Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Březiněves Plzeň-město Praha-Újezd Praha 16 Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Slivenec Praha 12 Mladá Boleslav Praha 9 Domažlice Most Praha 6 Tábor Rokycany Praha 4 Karviná Písek Praha 1 Děčín Příbram Praha-Nedvězí Přerov Chrudim Znojmo Břeclav Semily Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Petrovice Prachatice Praha 18 Praha-Lipence Praha-Benice Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 10 Náchod Zlín Praha 11 Teplice Vyškov Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdštejn

Levná dlažba Frýdštejn

Dlažba Frýdštejn

Zámkové dlažby Frýdštejn

Zámkové betonové dlažby Frýdštejn

Zámková dlažba Frýdštejn

Betonové dlažby Frýdštejn

Betonová dlažba Frýdštejn

Zdící prvky Frýdštejn

Dlažby II jakosti Frýdštejn

Dlažba II jakosti Frýdštejn

Plošné dlažby Frýdštejn