„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frýdštejn

Nové produkty Frýdštejn

Dlažby a obrubníky Frýdštejn

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frýdštejn

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frýdštejn

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frýdštejn

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frýdštejn

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frýdštejn, Levná dlažba Frýdštejn, Dlažba Frýdštejn, Zámkové dlažby Frýdštejn, Zámkové dlažba Frýdštejn, Betonové dlažby Frýdštejn, Betonová dlažba Frýdštejn, Zdící prvky Frýdštejn, Dlažby II jakosti Frýdštejn, Dlažba II jakosti Frýdštejn, Plošné dlažby Frýdštejn, Plošná dlažba


Další města:

Semily Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-východ Třebíč Praha 1 Trutnov Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha 5 Vsetín Šumperk Bruntál Nový Jičín Tachov Praha 8 Liberec Svitavy Praha-západ Praha-Šeberov Praha 22 Praha 2 Praha 15 Pardubice Jičín Praha 21 Praha-Kunratice Kroměříž Louny Praha 3 Tábor Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Klánovice Česká Lípa Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Lochkov Chomutov Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Teplice Most Praha 12 Český Krumlov Hradec Králové České Budějovice Kolín Cheb Praha 16 Plzeň-město Jeseník Nymburk Hodonín Prachatice Praha 14 Rakovník Praha-Petrovice Praha-Nebušice Kutná Hora Ústí nad Orlicí Přerov Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha 4 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Děčín Blansko Praha-Zbraslav Praha-Zličín Karviná Praha-Dubeč Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Rokycany Mladá Boleslav Praha-Benice Náchod Klatovy Ostrava-město Praha-Újezd Praha 7 Olomouc Praha-Čakovice Praha 17 Karlovy Vary Brno-město Praha 13 Praha 11 Opava Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frýdštejn

Levná dlažba Frýdštejn

Dlažba Frýdštejn

Zámkové dlažby Frýdštejn

Zámkové betonové dlažby Frýdštejn

Zámková dlažba Frýdštejn

Betonové dlažby Frýdštejn

Betonová dlažba Frýdštejn

Zdící prvky Frýdštejn

Dlažby II jakosti Frýdštejn

Dlažba II jakosti Frýdštejn

Plošné dlažby Frýdštejn