„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frymburk

Nové produkty Frymburk

Dlažby a obrubníky Frymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frymburk, Levná dlažba Frymburk, Dlažba Frymburk, Zámkové dlažby Frymburk, Zámkové dlažba Frymburk, Betonové dlažby Frymburk, Betonová dlažba Frymburk, Zdící prvky Frymburk, Dlažby II jakosti Frymburk, Dlažba II jakosti Frymburk, Plošné dlažby Frymburk, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 1 Cheb Havlíčkův Brod Louny Praha-Zličín Praha 15 Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Benice Beroun Hlavní město Praha Kolín Praha 10 Znojmo Praha-Ďáblice Jičín Klatovy Žďár nad Sázavou Děčín Plzeň-město Český Krumlov Frýdek-Místek Vyškov Blansko Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha-Nebušice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Vsetín Liberec Pardubice Opava Litoměřice Šumperk Rakovník Praha-Velká Chuchle Chomutov Uherské Hradiště Most Prostějov Praha-Čakovice Praha-západ Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha 22 Bruntál Mělník Rokycany Praha-Suchdol Praha-Petrovice Nový Jičín Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Kolovraty Karviná Mladá Boleslav Praha 12 Svitavy Praha 13 Praha 18 Praha-Šeberov Kladno Nymburk Přerov Brno-venkov Náchod Benešov České Budějovice Praha-Březiněves Strakonice Břeclav Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Klánovice Praha 6 Tábor Praha-východ Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Lysolaje Semily Praha-Koloděje Chrudim Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha 4 Zlín Trutnov Olomouc Praha 5 Praha-Lipence Praha 9 Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frymburk

Levná dlažba Frymburk

Dlažba Frymburk

Zámkové dlažby Frymburk

Zámkové betonové dlažby Frymburk

Zámková dlažba Frymburk

Betonové dlažby Frymburk

Betonová dlažba Frymburk

Zdící prvky Frymburk

Dlažby II jakosti Frymburk

Dlažba II jakosti Frymburk

Plošné dlažby Frymburk