„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frymburk

Nové produkty Frymburk

Dlažby a obrubníky Frymburk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frymburk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frymburk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frymburk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frymburk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frymburk, Levná dlažba Frymburk, Dlažba Frymburk, Zámkové dlažby Frymburk, Zámkové dlažba Frymburk, Betonové dlažby Frymburk, Betonová dlažba Frymburk, Zdící prvky Frymburk, Dlažby II jakosti Frymburk, Dlažba II jakosti Frymburk, Plošné dlažby Frymburk, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Nebušice Tachov Benešov Praha 7 Děčín Praha-Suchdol Znojmo Beroun Praha-západ Náchod Praha-Velká Chuchle Praha 14 Přerov Bruntál Svitavy Uherské Hradiště Tábor Chomutov Praha-Satalice Zlín Brno-venkov Strakonice Praha-východ Opava Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Zličín Prachatice Praha 1 Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Olomouc Brno-město Teplice Praha 5 Plzeň-město Český Krumlov Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 16 Hodonín Blansko Litoměřice Šumperk Sokolov Praha 8 Klatovy Jeseník Kolín Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Benice Karviná Chrudim Praha 18 Trutnov Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Jihlava Pelhřimov Břeclav Rokycany Praha-Kunratice Louny Třebíč České Budějovice Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha 6 Žďár nad Sázavou Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha 19 Semily Most Příbram Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Březiněves Cheb Písek Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 10 Domažlice Plzeň-jih Praha-Ďáblice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frymburk

Levná dlažba Frymburk

Dlažba Frymburk

Zámkové dlažby Frymburk

Zámkové betonové dlažby Frymburk

Zámková dlažba Frymburk

Betonové dlažby Frymburk

Betonová dlažba Frymburk

Zdící prvky Frymburk

Dlažby II jakosti Frymburk

Dlažba II jakosti Frymburk

Plošné dlažby Frymburk