„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Fryšták

Nové produkty Fryšták

Dlažby a obrubníky Fryšták

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Fryšták

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Fryšták

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Fryšták

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Fryšták

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Fryšták, Levná dlažba Fryšták, Dlažba Fryšták, Zámkové dlažby Fryšták, Zámkové dlažba Fryšták, Betonové dlažby Fryšták, Betonová dlažba Fryšták, Zdící prvky Fryšták, Dlažby II jakosti Fryšták, Dlažba II jakosti Fryšták, Plošné dlažby Fryšták, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Cheb Břeclav Ústí nad Labem Písek Ostrava-město Praha-Šeberov Praha 19 Praha 5 Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 7 Zlín Pardubice Praha-Křeslice Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha-Řeporyje Jičín Karlovy Vary Praha-Újezd Plzeň-sever Klatovy České Budějovice Praha-Nebušice Praha-Lochkov Plzeň-jih Frýdek-Místek Pelhřimov Trutnov Mělník Česká Lípa Mladá Boleslav Praha 12 Chomutov Prachatice Třebíč Blansko Praha 18 Rakovník Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Kolín Tachov Praha-Klánovice Praha-Lipence Most Opava Liberec Louny Praha 2 Praha-východ Praha 9 Přerov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Tábor Hradec Králové Praha-Suchdol Šumperk Kroměříž Plzeň-město Praha 21 Kutná Hora Praha-západ Praha 13 Brno-venkov Domažlice Děčín Kladno Rokycany Praha 16 Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 4 Praha 22 Praha 11 Český Krumlov Jihlava Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Jeseník Brno-město Praha-Nedvězí Karviná Praha 3 Praha-Královice Praha-Satalice Vyškov Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Fryšták

Levná dlažba Fryšták

Dlažba Fryšták

Zámkové dlažby Fryšták

Zámkové betonové dlažby Fryšták

Zámková dlažba Fryšták

Betonové dlažby Fryšták

Betonová dlažba Fryšták

Zdící prvky Fryšták

Dlažby II jakosti Fryšták

Dlažba II jakosti Fryšták

Plošné dlažby Fryšták