„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Fryšták

Nové produkty Fryšták

Dlažby a obrubníky Fryšták

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Fryšták

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Fryšták

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Fryšták

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Fryšták

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Fryšták, Levná dlažba Fryšták, Dlažba Fryšták, Zámkové dlažby Fryšták, Zámkové dlažba Fryšták, Betonové dlažby Fryšták, Betonová dlažba Fryšták, Zdící prvky Fryšták, Dlažby II jakosti Fryšták, Dlažba II jakosti Fryšták, Plošné dlažby Fryšták, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Petrovice České Budějovice Praha 21 Praha-Kolovraty Domažlice Trutnov Praha-Troja Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 20 Prachatice Chomutov Teplice Kutná Hora Šumperk Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha 8 Děčín Litoměřice Praha-Nebušice Jihlava Břeclav Jičín Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 6 Praha 15 Praha 5 Pelhřimov Ostrava-město Praha-Běchovice Kolín Praha-Březiněves Opava Praha-Čakovice Náchod Beroun Liberec Praha-Nedvězí Hodonín Cheb Tábor Znojmo Vyškov Mělník Praha-západ Klatovy Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 7 Praha 13 Písek Prostějov Česká Lípa Rakovník Přerov Praha-Dubeč Příbram Svitavy Plzeň-jih Praha-Klánovice Nový Jičín Praha-Kunratice Kladno Praha 14 Olomouc Praha 2 Tachov Chrudim Praha 11 Zlín Praha-Suchdol Sokolov Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha-Královice Praha 10 Most Praha-Slivenec Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Havlíčkův Brod Blansko Praha 16 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Fryšták

Levná dlažba Fryšták

Dlažba Fryšták

Zámkové dlažby Fryšták

Zámkové betonové dlažby Fryšták

Zámková dlažba Fryšták

Betonové dlažby Fryšták

Betonová dlažba Fryšták

Zdící prvky Fryšták

Dlažby II jakosti Fryšták

Dlažba II jakosti Fryšták

Plošné dlažby Fryšták