„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Fryšták

Nové produkty Fryšták

Dlažby a obrubníky Fryšták

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Fryšták

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Fryšták

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Fryšták

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Fryšták

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Fryšták, Levná dlažba Fryšták, Dlažba Fryšták, Zámkové dlažby Fryšták, Zámkové dlažba Fryšták, Betonové dlažby Fryšták, Betonová dlažba Fryšták, Zdící prvky Fryšták, Dlažby II jakosti Fryšták, Dlažba II jakosti Fryšták, Plošné dlažby Fryšták, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha 9 Znojmo Sokolov Rokycany Opava Děčín Pardubice Praha-Nedvězí Praha 17 Teplice Ústí nad Labem Karviná Praha-Zličín Praha-Březiněves Vyškov Praha-Královice Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Trutnov Praha-Vinoř Praha-Lipence Plzeň-sever Uherské Hradiště Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha 12 Český Krumlov Praha-východ Praha-Kunratice Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 20 Písek Břeclav Praha-Slivenec Plzeň-město Praha-Suchdol Klatovy Hlavní město Praha Chrudim Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Louny Brno-město Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Klánovice Cheb Olomouc Mělník Rakovník Náchod Česká Lípa Hradec Králové Praha 13 Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 21 Praha-Dolní Chabry Benešov Vsetín Praha-Štěrboholy Prostějov Kolín Praha 19 Jičín Ostrava-město Praha 3 Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 18 Praha-Dubeč Praha-západ Jeseník Domažlice Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Liberec Praha 14 Tachov Praha 16 Jihlava Kutná Hora Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Kolovraty Kroměříž Svitavy Semily Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Fryšták

Levná dlažba Fryšták

Dlažba Fryšták

Zámkové dlažby Fryšták

Zámkové betonové dlažby Fryšták

Zámková dlažba Fryšták

Betonové dlažby Fryšták

Betonová dlažba Fryšták

Zdící prvky Fryšták

Dlažby II jakosti Fryšták

Dlažba II jakosti Fryšták

Plošné dlažby Fryšták