„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Fulnek

Nové produkty Fulnek

Dlažby a obrubníky Fulnek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Fulnek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Fulnek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Fulnek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Fulnek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Fulnek, Levná dlažba Fulnek, Dlažba Fulnek, Zámkové dlažby Fulnek, Zámkové dlažba Fulnek, Betonové dlažby Fulnek, Betonová dlažba Fulnek, Zdící prvky Fulnek, Dlažby II jakosti Fulnek, Dlažba II jakosti Fulnek, Plošné dlažby Fulnek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Vinoř Louny Praha 2 Praha-Nebušice Příbram Praha 22 Praha-Satalice Plzeň-sever Třebíč Praha 7 Zlín Mělník Praha 19 Opava Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Benice Brno-venkov Praha-Troja Rakovník Praha-Újezd Tachov Praha 18 Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Cheb Kroměříž Praha 17 Pardubice Praha-Královice Chrudim Praha 3 Praha 6 Plzeň-město Sokolov Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Březiněves Teplice Praha 11 Praha-Zbraslav Kladno Praha-Velká Chuchle Jihlava Písek Praha-Nedvězí Hradec Králové Trutnov Prostějov Český Krumlov Praha-Šeberov Praha 13 Nový Jičín Praha-západ Praha 21 Nymburk Praha-východ Praha-Petrovice Jeseník Rokycany Beroun Domažlice Praha-Dubeč Tábor Semily Jablonec nad Nisou Praha 9 Uherské Hradiště Pelhřimov Olomouc Praha-Klánovice Praha-Libuš Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Karviná Praha-Suchdol Hlavní město Praha Břeclav Praha 12 Praha-Lipence Vsetín Praha-Lysolaje Kutná Hora Ostrava-město Svitavy Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Lochkov Praha-Křeslice Vyškov Chomutov Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Fulnek

Levná dlažba Fulnek

Dlažba Fulnek

Zámkové dlažby Fulnek

Zámkové betonové dlažby Fulnek

Zámková dlažba Fulnek

Betonové dlažby Fulnek

Betonová dlažba Fulnek

Zdící prvky Fulnek

Dlažby II jakosti Fulnek

Dlažba II jakosti Fulnek

Plošné dlažby Fulnek