„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Fulnek

Nové produkty Fulnek

Dlažby a obrubníky Fulnek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Fulnek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Fulnek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Fulnek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Fulnek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Fulnek, Levná dlažba Fulnek, Dlažba Fulnek, Zámkové dlažby Fulnek, Zámkové dlažba Fulnek, Betonové dlažby Fulnek, Betonová dlažba Fulnek, Zdící prvky Fulnek, Dlažby II jakosti Fulnek, Dlažba II jakosti Fulnek, Plošné dlažby Fulnek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 21 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Vinoř Praha 5 Louny Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Znojmo Brno-město Praha-Královice Praha-východ Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Rakovník Praha 6 Sokolov České Budějovice Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Přerov Vsetín Klatovy Praha-Koloděje Praha-Dubeč Písek Zlín Pardubice Praha 8 Most Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha 10 Náchod Praha 19 Praha 15 Praha 11 Trutnov Jihlava Praha 3 Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha 20 Praha-Čakovice Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Lipence Mělník Rokycany Liberec Praha-Kunratice Hradec Králové Praha-Lochkov Chomutov Chrudim Svitavy Česká Lípa Praha 17 Praha 7 Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Libuš Prachatice Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha 18 Beroun Praha 14 Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Tachov Jičín Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 2 Ostrava-město Kutná Hora Praha-Slivenec Karviná Praha 16 Benešov Praha 9 Praha 12 Semily Mladá Boleslav Strakonice Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Fulnek

Levná dlažba Fulnek

Dlažba Fulnek

Zámkové dlažby Fulnek

Zámkové betonové dlažby Fulnek

Zámková dlažba Fulnek

Betonové dlažby Fulnek

Betonová dlažba Fulnek

Zdící prvky Fulnek

Dlažby II jakosti Fulnek

Dlažba II jakosti Fulnek

Plošné dlažby Fulnek