„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Gruna

Nové produkty Gruna

Dlažby a obrubníky Gruna

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Gruna

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Gruna

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Gruna

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Gruna

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Gruna, Levná dlažba Gruna, Dlažba Gruna, Zámkové dlažby Gruna, Zámkové dlažba Gruna, Betonové dlažby Gruna, Betonová dlažba Gruna, Zdící prvky Gruna, Dlažby II jakosti Gruna, Dlažba II jakosti Gruna, Plošné dlažby Gruna, Plošná dlažba


Další města:

Most Prachatice Praha-Troja Praha-Březiněves Olomouc Mělník Praha-Lysolaje Jeseník Chrudim Liberec Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha 5 Ostrava-město Beroun Sokolov Náchod Praha 8 Děčín Český Krumlov Praha 16 Nymburk Praha-Koloděje Jihlava Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha 22 Praha-Dolní Chabry Chomutov Žďár nad Sázavou Příbram Praha 3 Praha-Kolovraty Semily Břeclav Benešov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Rokycany Karlovy Vary Louny Svitavy Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Suchdol Písek Tábor Praha-Slivenec Praha 17 Praha 13 Jičín Česká Lípa Trutnov Přerov Praha-Újezd Praha-Řeporyje Opava Praha 15 Litoměřice Karviná Kladno Praha 11 Zlín Praha-Petrovice Pardubice Hodonín Vsetín Brno-venkov Praha-Lochkov Prostějov Praha 4 Praha-Satalice Praha-Dubeč Brno-město Praha 18 Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Klánovice Domažlice Klatovy Praha 21 Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Královice Rakovník Praha-Ďáblice Teplice Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Šeberov Kolín Blansko Praha 1 Praha-Nebušice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Gruna

Levná dlažba Gruna

Dlažba Gruna

Zámkové dlažby Gruna

Zámkové betonové dlažby Gruna

Zámková dlažba Gruna

Betonové dlažby Gruna

Betonová dlažba Gruna

Zdící prvky Gruna

Dlažby II jakosti Gruna

Dlažba II jakosti Gruna

Plošné dlažby Gruna