„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Gruna

Nové produkty Gruna

Dlažby a obrubníky Gruna

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Gruna

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Gruna

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Gruna

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Gruna

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Gruna, Levná dlažba Gruna, Dlažba Gruna, Zámkové dlažby Gruna, Zámkové dlažba Gruna, Betonové dlažby Gruna, Betonová dlažba Gruna, Zdící prvky Gruna, Dlažby II jakosti Gruna, Dlažba II jakosti Gruna, Plošné dlažby Gruna, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 22 Praha-Satalice Praha-Kunratice Cheb Praha-východ Praha-západ Vyškov Praha 21 Praha-Petrovice Praha 1 Praha 9 Semily Hlavní město Praha Plzeň-město Děčín Praha-Nedvězí Rokycany Příbram Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 19 Šumperk Praha-Nebušice Beroun Praha 13 Ostrava-město Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha 6 Praha 2 Prostějov Písek Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Čakovice Liberec Praha 10 Nymburk Praha-Slivenec Pardubice Hradec Králové Praha 8 Rakovník Ústí nad Labem Přerov Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 4 Kolín Most Zlín Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 5 Opava Trutnov Praha 15 Domažlice Znojmo Brno-venkov Praha 11 Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Řeporyje Tachov Plzeň-sever Kladno Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Praha 14 Kroměříž Hodonín Praha-Šeberov Česká Lípa Praha-Vinoř Litoměřice Náchod Praha-Klánovice Olomouc Chrudim Benešov Praha 16 Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha 12 Uherské Hradiště Třebíč Plzeň-jih Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Gruna

Levná dlažba Gruna

Dlažba Gruna

Zámkové dlažby Gruna

Zámkové betonové dlažby Gruna

Zámková dlažba Gruna

Betonové dlažby Gruna

Betonová dlažba Gruna

Zdící prvky Gruna

Dlažby II jakosti Gruna

Dlažba II jakosti Gruna

Plošné dlažby Gruna