„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Grygov

Nové produkty Grygov

Dlažby a obrubníky Grygov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Grygov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Grygov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Grygov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Grygov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Grygov, Levná dlažba Grygov, Dlažba Grygov, Zámkové dlažby Grygov, Zámkové dlažba Grygov, Betonové dlažby Grygov, Betonová dlažba Grygov, Zdící prvky Grygov, Dlažby II jakosti Grygov, Dlažba II jakosti Grygov, Plošné dlažby Grygov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Královice Praha 22 Praha-Čakovice Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Opava Praha 13 Strakonice Praha-Běchovice Liberec Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Bruntál Mladá Boleslav Nový Jičín Pardubice Praha-Lysolaje Tachov Litoměřice Příbram Praha-Dubeč Praha-Březiněves Tábor Benešov Vyškov Klatovy Přerov Trutnov Praha 17 Praha-Libuš Cheb Frýdek-Místek Blansko Praha-Újezd Praha-Lochkov Plzeň-jih České Budějovice Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Klánovice Praha-Koloděje Třebíč Praha-Vinoř Kolín Praha 20 Rakovník Praha 5 Praha 1 Jeseník Šumperk Praha-Zbraslav Semily Praha 10 Praha 21 Zlín Nymburk Brno-město Praha-Ďáblice Kutná Hora Havlíčkův Brod Kladno Teplice Praha 4 Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 9 Brno-venkov Uherské Hradiště Náchod Praha-Kunratice Praha-západ Jablonec nad Nisou Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha 12 Hlavní město Praha Praha-východ Děčín Most Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha 18 Praha 6 Chomutov Znojmo Praha-Benice Karlovy Vary Mělník Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Grygov

Levná dlažba Grygov

Dlažba Grygov

Zámkové dlažby Grygov

Zámkové betonové dlažby Grygov

Zámková dlažba Grygov

Betonové dlažby Grygov

Betonová dlažba Grygov

Zdící prvky Grygov

Dlažby II jakosti Grygov

Dlažba II jakosti Grygov

Plošné dlažby Grygov