„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habří

Nové produkty Habří

Dlažby a obrubníky Habří

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habří

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habří

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habří

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habří

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habří, Levná dlažba Habří, Dlažba Habří, Zámkové dlažby Habří, Zámkové dlažba Habří, Betonové dlažby Habří, Betonová dlažba Habří, Zdící prvky Habří, Dlažby II jakosti Habří, Dlažba II jakosti Habří, Plošné dlažby Habří, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Znojmo Praha 19 Praha 1 Olomouc Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Šeberov Kladno Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Pardubice Praha 9 Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Satalice Klatovy Nový Jičín Prostějov Praha-Zličín Praha 16 Bruntál Třebíč Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Troja Praha 2 Plzeň-sever Prachatice Praha-Suchdol Praha 15 Liberec Praha 4 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Písek Tábor Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Kunratice Nymburk Opava Brno-venkov České Budějovice Mělník Domažlice Rakovník Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Semily Most Jeseník Hradec Králové Teplice Brno-město Břeclav Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Tachov Trutnov Chrudim Karlovy Vary Praha-Ďáblice Rokycany Praha-východ Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Lipence Blansko Chomutov Praha 21 Uherské Hradiště Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha 10 Svitavy Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Plzeň-město Plzeň-jih Náchod Přerov Praha-Libuš Ústí nad Labem Děčín Litoměřice Praha 22 Praha-Slivenec Praha 5 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habří

Levná dlažba Habří

Dlažba Habří

Zámkové dlažby Habří

Zámkové betonové dlažby Habří

Zámková dlažba Habří

Betonové dlažby Habří

Betonová dlažba Habří

Zdící prvky Habří

Dlažby II jakosti Habří

Dlažba II jakosti Habří

Plošné dlažby Habří