„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habří

Nové produkty Habří

Dlažby a obrubníky Habří

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habří

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habří

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habří

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habří

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habří, Levná dlažba Habří, Dlažba Habří, Zámkové dlažby Habří, Zámkové dlažba Habří, Betonové dlažby Habří, Betonová dlažba Habří, Zdící prvky Habří, Dlažby II jakosti Habří, Dlažba II jakosti Habří, Plošné dlažby Habří, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha 6 Rokycany Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Nový Jičín Zlín Praha 1 Cheb Tábor Vsetín Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Benice Praha-Lysolaje Sokolov Tachov Pardubice Prostějov Brno-město Příbram Plzeň-sever Praha 7 Písek Kladno Praha 15 Praha 9 Náchod Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Chomutov Český Krumlov Hradec Králové Praha-Klánovice Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-západ Praha-Nebušice Jičín Praha-Troja Praha 2 Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Benešov Frýdek-Místek Beroun Praha 10 Pelhřimov Mělník Kolín Praha 18 Praha 12 Brno-venkov Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Koloděje Kutná Hora Litoměřice Praha 3 Olomouc Strakonice Šumperk Blansko Praha 21 Praha-Újezd Liberec Praha-Lipence Česká Lípa Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Břeclav Děčín Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Zličín Praha 14 Ústí nad Labem Bruntál Plzeň-jih Hodonín Praha-Kolovraty Praha 5 Prachatice Praha-Libuš Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habří

Levná dlažba Habří

Dlažba Habří

Zámkové dlažby Habří

Zámkové betonové dlažby Habří

Zámková dlažba Habří

Betonové dlažby Habří

Betonová dlažba Habří

Zdící prvky Habří

Dlažby II jakosti Habří

Dlažba II jakosti Habří

Plošné dlažby Habří