„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habří

Nové produkty Habří

Dlažby a obrubníky Habří

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habří

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habří

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habří

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habří

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habří, Levná dlažba Habří, Dlažba Habří, Zámkové dlažby Habří, Zámkové dlažba Habří, Betonové dlažby Habří, Betonová dlažba Habří, Zdící prvky Habří, Dlažby II jakosti Habří, Dlažba II jakosti Habří, Plošné dlažby Habří, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha 20 Praha 17 Znojmo Praha-Suchdol Karlovy Vary Břeclav Svitavy Semily Hradec Králové Praha 21 Litoměřice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Bruntál Prachatice Praha-Velká Chuchle Kolín Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha-Královice Ústí nad Orlicí Písek Praha 8 Brno-město Náchod Praha-Zličín Praha-Běchovice Vsetín Praha 19 Plzeň-sever České Budějovice Olomouc Karviná Rokycany Praha 18 Česká Lípa Cheb Prostějov Praha 16 Praha 5 Praha-Klánovice Praha 2 Most Praha 22 Praha 13 Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Nedvězí Přerov Beroun Jablonec nad Nisou Šumperk Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Nymburk Ostrava-město Teplice Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Čakovice Praha 3 Praha 14 Strakonice Opava Mělník Tachov Kroměříž Domažlice Klatovy Třebíč Tábor Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Benice Plzeň-město Praha 7 Praha-východ Český Krumlov Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Liberec Příbram Zlín Praha 9 Praha-Štěrboholy Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habří

Levná dlažba Habří

Dlažba Habří

Zámkové dlažby Habří

Zámkové betonové dlažby Habří

Zámková dlažba Habří

Betonové dlažby Habří

Betonová dlažba Habří

Zdící prvky Habří

Dlažby II jakosti Habří

Dlažba II jakosti Habří

Plošné dlažby Habří