„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habřina

Nové produkty Habřina

Dlažby a obrubníky Habřina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habřina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habřina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habřina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habřina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habřina, Levná dlažba Habřina, Dlažba Habřina, Zámkové dlažby Habřina, Zámkové dlažba Habřina, Betonové dlažby Habřina, Betonová dlažba Habřina, Zdící prvky Habřina, Dlažby II jakosti Habřina, Dlažba II jakosti Habřina, Plošné dlažby Habřina, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 19 Domažlice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Louny Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 4 Praha 14 Náchod Praha-Dolní Počernice Plzeň-město České Budějovice Jeseník Praha-Libuš Praha 7 Beroun Praha 3 Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-západ Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha 22 Praha-Zbraslav Kutná Hora Šumperk Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha-Troja Praha-Kunratice Hradec Králové Svitavy Nový Jičín Litoměřice Karlovy Vary Karviná Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 6 Most Praha-Zličín Rokycany Praha 11 Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha 12 Semily Praha 8 Chomutov Liberec Klatovy Jičín Praha-Královice Praha-Benice Znojmo Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Děčín Brno-město Rakovník Praha 16 Cheb Rychnov nad Kněžnou Opava Teplice Praha-Vinoř Vsetín Plzeň-sever Frýdek-Místek Příbram Písek Praha-Nedvězí Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 1 Brno-venkov Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Hodonín Kroměříž Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Šeberov Kolín Praha-Lipence Benešov Praha-Křeslice Strakonice Zlín Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habřina

Levná dlažba Habřina

Dlažba Habřina

Zámkové dlažby Habřina

Zámkové betonové dlažby Habřina

Zámková dlažba Habřina

Betonové dlažby Habřina

Betonová dlažba Habřina

Zdící prvky Habřina

Dlažby II jakosti Habřina

Dlažba II jakosti Habřina

Plošné dlažby Habřina