„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habrůvka

Nové produkty Habrůvka

Dlažby a obrubníky Habrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habrůvka, Levná dlažba Habrůvka, Dlažba Habrůvka, Zámkové dlažby Habrůvka, Zámkové dlažba Habrůvka, Betonové dlažby Habrůvka, Betonová dlažba Habrůvka, Zdící prvky Habrůvka, Dlažby II jakosti Habrůvka, Dlažba II jakosti Habrůvka, Plošné dlažby Habrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Trutnov Jihlava Přerov Praha-Nedvězí Náchod Tachov Česká Lípa Strakonice Praha 15 Třebíč Praha-Lipence Praha-Březiněves Sokolov Jičín Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Benešov Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha-Troja Praha-Benice Praha-Libuš Břeclav Karlovy Vary Nový Jičín Cheb Praha 17 Litoměřice Praha 7 Praha-Suchdol Praha 4 Praha 1 Praha 16 Most Praha 18 Příbram Praha 20 Ústí nad Orlicí Rokycany Karviná Louny Praha 14 Prostějov Plzeň-město Opava Kladno Praha-Vinoř Písek Praha 21 Praha-Zbraslav Brno-venkov Liberec Kolín Praha-východ Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Bruntál Český Krumlov Chomutov Praha 11 Praha 8 Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Satalice Svitavy Praha-Křeslice Šumperk Praha-Královice Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Znojmo Rakovník Praha-Štěrboholy Hradec Králové Chrudim Praha-Běchovice Praha 9 Praha-západ Klatovy Domažlice Praha-Dubeč Pardubice Vyškov Praha 12 Děčín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha 2 Semily Brno-město Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Petrovice Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habrůvka

Levná dlažba Habrůvka

Dlažba Habrůvka

Zámkové dlažby Habrůvka

Zámkové betonové dlažby Habrůvka

Zámková dlažba Habrůvka

Betonové dlažby Habrůvka

Betonová dlažba Habrůvka

Zdící prvky Habrůvka

Dlažby II jakosti Habrůvka

Dlažba II jakosti Habrůvka

Plošné dlažby Habrůvka