„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habrůvka

Nové produkty Habrůvka

Dlažby a obrubníky Habrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habrůvka, Levná dlažba Habrůvka, Dlažba Habrůvka, Zámkové dlažby Habrůvka, Zámkové dlažba Habrůvka, Betonové dlažby Habrůvka, Betonová dlažba Habrůvka, Zdící prvky Habrůvka, Dlažby II jakosti Habrůvka, Dlažba II jakosti Habrůvka, Plošné dlažby Habrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Vinoř Praha-Benice Chrudim Rokycany Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Zbraslav Praha 17 Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Děčín Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Náchod Prostějov Praha-Řeporyje Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha 3 Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Koloděje Teplice Praha-Běchovice Český Krumlov Písek Strakonice Trutnov Praha-Čakovice Prachatice Liberec Praha 7 Praha-Suchdol Praha 19 Praha 21 Praha-západ Přerov Praha 10 Praha-Klánovice Praha 18 Jihlava Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 16 Vyškov Praha 9 Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Kolín Beroun Česká Lípa Kutná Hora Ústí nad Labem Praha 22 Žďár nad Sázavou Břeclav Opava České Budějovice Nymburk Hlavní město Praha Praha 2 Karviná Tábor Praha 12 Kladno Plzeň-město Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Troja Praha-Petrovice Bruntál Cheb Šumperk Karlovy Vary Praha-Satalice Klatovy Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Nedvězí Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Plzeň-sever Louny Olomouc Praha 4 Most Uherské Hradiště Praha 13 Zlín Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habrůvka

Levná dlažba Habrůvka

Dlažba Habrůvka

Zámkové dlažby Habrůvka

Zámkové betonové dlažby Habrůvka

Zámková dlažba Habrůvka

Betonové dlažby Habrůvka

Betonová dlažba Habrůvka

Zdící prvky Habrůvka

Dlažby II jakosti Habrůvka

Dlažba II jakosti Habrůvka

Plošné dlažby Habrůvka