„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habry

Nové produkty Habry

Dlažby a obrubníky Habry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habry, Levná dlažba Habry, Dlažba Habry, Zámkové dlažby Habry, Zámkové dlažba Habry, Betonové dlažby Habry, Betonová dlažba Habry, Zdící prvky Habry, Dlažby II jakosti Habry, Dlažba II jakosti Habry, Plošné dlažby Habry, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 České Budějovice Znojmo Praha 1 Vyškov Nymburk Svitavy Praha 4 Benešov Hodonín Chomutov Ústí nad Orlicí Domažlice Jindřichův Hradec Praha 19 Praha 13 Olomouc Praha-Dubeč Praha-Újezd Trutnov Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha 6 Liberec Uherské Hradiště Pelhřimov Praha 9 Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Teplice Praha-Běchovice Rakovník Praha-Štěrboholy Příbram Zlín Praha-Čakovice Šumperk Praha-východ Nový Jičín Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Šeberov Klatovy Praha 14 Praha 10 Praha-Kolovraty Jeseník Praha 20 Praha-Lochkov Louny Kolín Strakonice Praha-západ Praha-Troja Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Břeclav Písek Kladno Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Vinoř Prachatice Praha-Libuš Praha-Suchdol Česká Lípa Praha 5 Děčín Semily Tábor Pardubice Praha-Zbraslav Praha 7 Most Rokycany Bruntál Karviná Praha-Lipence Plzeň-město Ústí nad Labem Jičín Opava Praha-Velká Chuchle Praha 16 Blansko Praha 3 Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha 11 Praha-Benice Praha 22 Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habry

Levná dlažba Habry

Dlažba Habry

Zámkové dlažby Habry

Zámkové betonové dlažby Habry

Zámková dlažba Habry

Betonové dlažby Habry

Betonová dlažba Habry

Zdící prvky Habry

Dlažby II jakosti Habry

Dlažba II jakosti Habry

Plošné dlažby Habry