„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habry

Nové produkty Habry

Dlažby a obrubníky Habry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habry, Levná dlažba Habry, Dlažba Habry, Zámkové dlažby Habry, Zámkové dlažba Habry, Betonové dlažby Habry, Betonová dlažba Habry, Zdící prvky Habry, Dlažby II jakosti Habry, Dlažba II jakosti Habry, Plošné dlažby Habry, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Kutná Hora Klatovy Jeseník Praha-Koloděje Písek Přerov Praha 12 Opava Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Rokycany Kladno Praha 3 Praha-Újezd Nymburk Praha-východ Praha 5 Prachatice Praha-Ďáblice Brno-venkov Břeclav Praha-Čakovice Tachov Karviná Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Jihlava Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Příbram Hodonín Praha 11 Praha-Satalice Olomouc Praha-Lipence Sokolov Hlavní město Praha Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha 8 Brno-město Praha-Kunratice Praha 18 Český Krumlov Praha-Benice Znojmo Česká Lípa Praha-Vinoř Náchod Kolín Benešov Bruntál Pelhřimov Nový Jičín Praha 2 Praha-Slivenec Praha 16 Teplice Praha 1 Blansko Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Cheb Plzeň-sever Tábor Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Chomutov Praha-Křeslice Strakonice Praha-Kolovraty Praha 6 Zlín Praha 7 Praha 13 Semily Praha-Nebušice Rakovník Plzeň-město Praha-Zličín Praha 9 Praha 4 Jablonec nad Nisou Vsetín Praha 10 Most Louny Praha-Dubeč Jičín Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habry

Levná dlažba Habry

Dlažba Habry

Zámkové dlažby Habry

Zámkové betonové dlažby Habry

Zámková dlažba Habry

Betonové dlažby Habry

Betonová dlažba Habry

Zdící prvky Habry

Dlažby II jakosti Habry

Dlažba II jakosti Habry

Plošné dlažby Habry