„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hačky

Nové produkty Hačky

Dlažby a obrubníky Hačky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hačky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hačky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hačky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hačky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hačky, Levná dlažba Hačky, Dlažba Hačky, Zámkové dlažby Hačky, Zámkové dlažba Hačky, Betonové dlažby Hačky, Betonová dlažba Hačky, Zdící prvky Hačky, Dlažby II jakosti Hačky, Dlažba II jakosti Hačky, Plošné dlažby Hačky, Plošná dlažba


Další města:

Most Karlovy Vary Praha-Nedvězí Praha-Újezd Ústí nad Labem Praha-Lochkov Hlavní město Praha Plzeň-město Vyškov Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha 15 České Budějovice Strakonice Praha-Klánovice Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Brno-město Rokycany Děčín Kladno Jihlava Vsetín Frýdek-Místek Opava Praha 13 Praha-Benice Praha-Královice Praha 16 Praha 4 Jeseník Chomutov Havlíčkův Brod Cheb Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Svitavy Benešov Praha 2 Mladá Boleslav Sokolov Příbram Praha-Řeporyje Nový Jičín Písek Praha-Běchovice Břeclav Blansko Plzeň-sever Teplice Chrudim Kutná Hora Trutnov Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Lipence Kolín Praha-Slivenec Hodonín Rakovník Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Domažlice Náchod Olomouc Praha 3 Ostrava-město Praha-západ Brno-venkov Praha 9 Znojmo Kroměříž Český Krumlov Nymburk Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Karviná Praha-východ Přerov Liberec Praha 17 Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Jindřichův Hradec Mělník Česká Lípa Jičín Klatovy Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hačky

Levná dlažba Hačky

Dlažba Hačky

Zámkové dlažby Hačky

Zámkové betonové dlažby Hačky

Zámková dlažba Hačky

Betonové dlažby Hačky

Betonová dlažba Hačky

Zdící prvky Hačky

Dlažby II jakosti Hačky

Dlažba II jakosti Hačky

Plošné dlažby Hačky