„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hačky

Nové produkty Hačky

Dlažby a obrubníky Hačky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hačky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hačky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hačky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hačky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hačky, Levná dlažba Hačky, Dlažba Hačky, Zámkové dlažby Hačky, Zámkové dlažba Hačky, Betonové dlažby Hačky, Betonová dlažba Hačky, Zdící prvky Hačky, Dlažby II jakosti Hačky, Dlažba II jakosti Hačky, Plošné dlažby Hačky, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Semily Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Cheb Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha-východ Pelhřimov Náchod Jičín Chomutov Karlovy Vary Liberec Praha 7 Česká Lípa Praha-Lipence Blansko Ostrava-město Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Vyškov Hradec Králové České Budějovice Prachatice Praha-Nedvězí Kroměříž Svitavy Nymburk Praha 11 Praha 12 Teplice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Zlín Kutná Hora Děčín Tábor Praha-Zbraslav Tachov Praha-Petrovice Praha 6 Praha 10 Klatovy Prostějov Praha-Čakovice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha 15 Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha 3 Praha-Satalice Praha 18 Nový Jičín Kladno Rokycany Praha-Benice Strakonice Jihlava Plzeň-město Praha-Královice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Praha 5 Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Domažlice Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 9 Sokolov Brno-město Praha 13 Praha-západ Praha 8 Praha-Libuš Pardubice Praha-Nebušice Chrudim Hodonín Praha 2 Vsetín Praha-Koloděje Praha-Klánovice Karviná Praha-Troja Litoměřice Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Křeslice Jeseník Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hačky

Levná dlažba Hačky

Dlažba Hačky

Zámkové dlažby Hačky

Zámkové betonové dlažby Hačky

Zámková dlažba Hačky

Betonové dlažby Hačky

Betonová dlažba Hačky

Zdící prvky Hačky

Dlažby II jakosti Hačky

Dlažba II jakosti Hačky

Plošné dlažby Hačky