„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Háje

Nové produkty Háje

Dlažby a obrubníky Háje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Háje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Háje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Háje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Háje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Háje, Levná dlažba Háje, Dlažba Háje, Zámkové dlažby Háje, Zámkové dlažba Háje, Betonové dlažby Háje, Betonová dlažba Háje, Zdící prvky Háje, Dlažby II jakosti Háje, Dlažba II jakosti Háje, Plošné dlažby Háje, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Ostrava-město Příbram Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Královice Praha-Zbraslav Semily Pardubice Praha-Klánovice Kolín Praha 15 Sokolov Děčín Praha-Čakovice Prachatice Benešov Praha 18 Praha-Újezd Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Písek Litoměřice Praha 11 Praha 7 Frýdek-Místek Karviná Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Jeseník Plzeň-sever Praha-Slivenec Třebíč Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 1 Náchod Praha-Lipence Praha 2 Praha-Dolní Chabry Opava Praha-Benice Nový Jičín Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha 20 Klatovy Kroměříž Praha-Nebušice Znojmo Praha 16 Praha 6 Praha 10 Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Plzeň-jih Vyškov Hlavní město Praha Tachov Hodonín Teplice Praha 13 Jindřichův Hradec Česká Lípa Břeclav České Budějovice Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha 4 Praha-Běchovice Praha 22 Český Krumlov Plzeň-město Praha-Suchdol Praha 12 Praha 5 Uherské Hradiště Nymburk Ústí nad Orlicí Strakonice Jihlava Prostějov Praha-východ Most Karlovy Vary Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Háje

Levná dlažba Háje

Dlažba Háje

Zámkové dlažby Háje

Zámkové betonové dlažby Háje

Zámková dlažba Háje

Betonové dlažby Háje

Betonová dlažba Háje

Zdící prvky Háje

Dlažby II jakosti Háje

Dlažba II jakosti Háje

Plošné dlažby Háje