„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Háje

Nové produkty Háje

Dlažby a obrubníky Háje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Háje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Háje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Háje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Háje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Háje, Levná dlažba Háje, Dlažba Háje, Zámkové dlažby Háje, Zámkové dlažba Háje, Betonové dlažby Háje, Betonová dlažba Háje, Zdící prvky Háje, Dlažby II jakosti Háje, Dlažba II jakosti Háje, Plošné dlažby Háje, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Domažlice Vsetín Karlovy Vary Beroun Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha 9 Klatovy Znojmo Strakonice Ústí nad Orlicí Karviná Plzeň-město Přerov Náchod Pardubice Praha-Běchovice Praha 14 Praha-Dubeč Praha 11 Praha 17 Praha-Slivenec Praha 13 Vyškov Mělník Praha-Březiněves Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha 15 Praha 22 Frýdek-Místek Praha 3 Zlín Kutná Hora Teplice Praha-Zbraslav Praha 7 Trutnov Rokycany Plzeň-jih Praha-Satalice Praha 1 Jihlava Brno-město Šumperk Jeseník Praha 2 Praha-Troja Tachov Praha 8 Praha 6 Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha 19 Praha-Přední Kopanina Břeclav Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-západ Jičín České Budějovice Liberec Praha-Čakovice Chrudim Bruntál Blansko Most Praha-Benice Praha-Koloděje Opava Benešov Praha-Řeporyje Praha-východ Cheb Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha 4 Brno-venkov Praha 20 Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 10 Rakovník Chomutov Pelhřimov Jindřichův Hradec Tábor Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Háje

Levná dlažba Háje

Dlažba Háje

Zámkové dlažby Háje

Zámkové betonové dlažby Háje

Zámková dlažba Háje

Betonové dlažby Háje

Betonová dlažba Háje

Zdící prvky Háje

Dlažby II jakosti Háje

Dlažba II jakosti Háje

Plošné dlažby Háje