„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Háje

Nové produkty Háje

Dlažby a obrubníky Háje

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Háje

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Háje

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Háje

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Háje

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Háje, Levná dlažba Háje, Dlažba Háje, Zámkové dlažby Háje, Zámkové dlažba Háje, Betonové dlažby Háje, Betonová dlažba Háje, Zdící prvky Háje, Dlažby II jakosti Háje, Dlažba II jakosti Háje, Plošné dlažby Háje, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Trutnov Písek Praha 1 Brno-venkov Louny Praha 22 Praha 21 Praha 3 Praha 17 Příbram Praha-Březiněves Praha-Vinoř Karlovy Vary Tábor Olomouc Cheb Břeclav Rokycany Praha-Zličín Hodonín Praha 4 Šumperk Svitavy Praha 16 Náchod Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Pelhřimov Praha-Řeporyje Chomutov Praha 7 Praha-Újezd Strakonice Semily Praha-východ Praha-Troja Znojmo Třebíč Praha-Zbraslav Mělník Nový Jičín Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 11 Domažlice Prostějov Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Kolín Česká Lípa Most Opava Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Teplice Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Jeseník Rakovník Praha-Běchovice Český Krumlov Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Jičín Plzeň-město Přerov Zlín Kutná Hora Praha-Satalice Kroměříž Praha 5 Praha-Benice Praha 12 Praha-Kunratice Jihlava Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha 14 Chrudim Praha 15 Praha-Kolovraty Blansko Plzeň-jih Sokolov Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Brno-město Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha 10 Praha-Šeberov Prachatice Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Háje

Levná dlažba Háje

Dlažba Háje

Zámkové dlažby Háje

Zámkové betonové dlažby Háje

Zámková dlažba Háje

Betonové dlažby Háje

Betonová dlažba Háje

Zdící prvky Háje

Dlažby II jakosti Háje

Dlažba II jakosti Háje

Plošné dlažby Háje