„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hájek

Nové produkty Hájek

Dlažby a obrubníky Hájek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hájek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hájek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hájek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hájek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hájek, Levná dlažba Hájek, Dlažba Hájek, Zámkové dlažby Hájek, Zámkové dlažba Hájek, Betonové dlažby Hájek, Betonová dlažba Hájek, Zdící prvky Hájek, Dlažby II jakosti Hájek, Dlažba II jakosti Hájek, Plošné dlažby Hájek, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Běchovice Kladno Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Domažlice Chomutov Příbram Praha-Štěrboholy Vyškov Praha 19 Praha-Kolovraty Benešov Česká Lípa Přerov Prostějov Uherské Hradiště Břeclav Mladá Boleslav Praha 4 Praha 9 Svitavy Hlavní město Praha Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Šeberov Prachatice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha 11 Mělník Praha 20 Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 14 Jeseník Ústí nad Labem Praha 7 Litoměřice Pelhřimov Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Zlín Chrudim Plzeň-jih Kolín Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha 1 Praha 21 Praha 22 Praha 6 Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Vinoř Praha 10 Opava Praha-Libuš Tachov Šumperk Jindřichův Hradec Kroměříž Náchod Praha-Březiněves Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Liberec Praha-Přední Kopanina Praha 12 Louny Praha-Velká Chuchle Strakonice Trutnov Karlovy Vary Havlíčkův Brod Brno-město Nymburk Hodonín Rokycany Ostrava-město Karviná Znojmo Praha-Zbraslav Cheb Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Kunratice Jičín Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hájek

Levná dlažba Hájek

Dlažba Hájek

Zámkové dlažby Hájek

Zámkové betonové dlažby Hájek

Zámková dlažba Hájek

Betonové dlažby Hájek

Betonová dlažba Hájek

Zdící prvky Hájek

Dlažby II jakosti Hájek

Dlažba II jakosti Hájek

Plošné dlažby Hájek