„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hájek

Nové produkty Hájek

Dlažby a obrubníky Hájek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hájek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hájek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hájek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hájek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hájek, Levná dlažba Hájek, Dlažba Hájek, Zámkové dlažby Hájek, Zámkové dlažba Hájek, Betonové dlažby Hájek, Betonová dlažba Hájek, Zdící prvky Hájek, Dlažby II jakosti Hájek, Dlažba II jakosti Hájek, Plošné dlažby Hájek, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Teplice Frýdek-Místek Praha 14 Praha 8 Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Blansko Praha 12 Praha 5 Praha 2 Chrudim Přerov Český Krumlov Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Běchovice Praha 15 Opava Most Praha 4 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Kolín Praha 19 Praha-západ Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Šumperk Praha 1 Praha-Újezd Břeclav Ústí nad Labem Praha-Vinoř Písek Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Beroun Praha-Troja Praha-Koloděje Rakovník Kutná Hora Praha 17 Vsetín Strakonice Liberec Kroměříž Praha 21 Zlín Praha-Zličín Kladno Praha 9 České Budějovice Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Praha-Benice Klatovy Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Mělník Jihlava Praha-Šeberov Trutnov Praha-Královice Prostějov Louny Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Nový Jičín Karviná Chomutov Praha 13 Rokycany Praha-Libuš Praha-východ Praha 18 Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Lipence Pardubice Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Benešov Praha 16 Olomouc Praha-Satalice Svitavy Praha 6 Sokolov Bruntál Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hájek

Levná dlažba Hájek

Dlažba Hájek

Zámkové dlažby Hájek

Zámkové betonové dlažby Hájek

Zámková dlažba Hájek

Betonové dlažby Hájek

Betonová dlažba Hájek

Zdící prvky Hájek

Dlažby II jakosti Hájek

Dlažba II jakosti Hájek

Plošné dlažby Hájek