„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hájek

Nové produkty Hájek

Dlažby a obrubníky Hájek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hájek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hájek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hájek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hájek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hájek, Levná dlažba Hájek, Dlažba Hájek, Zámkové dlažby Hájek, Zámkové dlažba Hájek, Betonové dlažby Hájek, Betonová dlažba Hájek, Zdící prvky Hájek, Dlažby II jakosti Hájek, Dlažba II jakosti Hájek, Plošné dlažby Hájek, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha 15 Semily Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Cheb Bruntál Chomutov Praha 7 Praha-Královice Hradec Králové Praha-Nebušice Klatovy Náchod Praha 14 Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Zličín Praha 13 Rakovník Vyškov Praha-Újezd Svitavy Praha-Libuš Prachatice Praha 12 Praha-Satalice Uherské Hradiště Trutnov Brno-venkov Plzeň-město Praha 3 Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Křeslice Domažlice Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Vsetín Opava Praha 11 Benešov Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha 8 Tábor Příbram Teplice Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Klánovice Praha 2 Karviná Ostrava-město Liberec Nymburk Praha 10 Praha-Koloděje Šumperk Plzeň-sever Louny Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha 4 Tachov Most Břeclav Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 17 Pardubice Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Sokolov Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Zlín Blansko Děčín Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Strakonice Jičín Brno-město Praha-Dolní Chabry Třebíč Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hájek

Levná dlažba Hájek

Dlažba Hájek

Zámkové dlažby Hájek

Zámkové betonové dlažby Hájek

Zámková dlažba Hájek

Betonové dlažby Hájek

Betonová dlažba Hájek

Zdící prvky Hájek

Dlažby II jakosti Hájek

Dlažba II jakosti Hájek

Plošné dlažby Hájek