„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Halámky

Nové produkty Halámky

Dlažby a obrubníky Halámky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Halámky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Halámky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Halámky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Halámky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Halámky, Levná dlažba Halámky, Dlažba Halámky, Zámkové dlažby Halámky, Zámkové dlažba Halámky, Betonové dlažby Halámky, Betonová dlažba Halámky, Zdící prvky Halámky, Dlažby II jakosti Halámky, Dlažba II jakosti Halámky, Plošné dlažby Halámky, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Jeseník Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha 1 Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha 2 Jihlava Praha-Libuš Praha-Březiněves Prachatice Rakovník Náchod Beroun Olomouc Chrudim Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Kunratice Děčín Most Vsetín Praha 11 Praha-Suchdol Karlovy Vary Sokolov Praha 19 Český Krumlov Semily Hlavní město Praha Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Plzeň-jih Domažlice Tachov Pardubice Kutná Hora Klatovy Praha-Troja Hodonín Praha 18 Praha 8 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Trutnov Praha-Nebušice Teplice Praha-Vinoř Pelhřimov Praha 12 Litoměřice Praha 22 Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Satalice Mělník Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Cheb Příbram Kolín Praha-Kolovraty Liberec Praha-Čakovice Prostějov Šumperk Písek Svitavy Kroměříž Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Rokycany Strakonice Praha-Benice Kladno Vyškov Mladá Boleslav Praha 9 Praha 15 Havlíčkův Brod Benešov Praha-Dubeč Praha 14 Praha 20 Opava České Budějovice Praha 4 Louny Praha 17 Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Halámky

Levná dlažba Halámky

Dlažba Halámky

Zámkové dlažby Halámky

Zámkové betonové dlažby Halámky

Zámková dlažba Halámky

Betonové dlažby Halámky

Betonová dlažba Halámky

Zdící prvky Halámky

Dlažby II jakosti Halámky

Dlažba II jakosti Halámky

Plošné dlažby Halámky