„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Halámky

Nové produkty Halámky

Dlažby a obrubníky Halámky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Halámky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Halámky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Halámky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Halámky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Halámky, Levná dlažba Halámky, Dlažba Halámky, Zámkové dlažby Halámky, Zámkové dlažba Halámky, Betonové dlažby Halámky, Betonová dlažba Halámky, Zdící prvky Halámky, Dlažby II jakosti Halámky, Dlažba II jakosti Halámky, Plošné dlažby Halámky, Plošná dlažba


Další města:

Most Pelhřimov Břeclav Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Běchovice Svitavy Uherské Hradiště Znojmo České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Děčín Praha-Troja Praha-Křeslice Strakonice Chrudim Jičín Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Slivenec Příbram Rokycany Praha-Benice Benešov Kolín Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 3 Klatovy Praha-Čakovice Náchod Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Kroměříž Olomouc Praha 4 Český Krumlov Ostrava-město Prachatice Cheb Praha-Královice Karlovy Vary Opava Liberec Praha-západ Praha 10 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Pardubice Teplice Praha-Zbraslav Praha 11 Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha 16 Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Ďáblice Plzeň-město Kladno Semily Sokolov Bruntál Praha-Kolovraty Hodonín Rakovník Praha 13 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Beroun Hradec Králové Praha 7 Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Přední Kopanina Louny Mělník Praha-Šeberov Prostějov Praha-Zličín Praha-východ Praha 22 Tábor Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Satalice Praha 21 Šumperk Brno-město Plzeň-jih Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Jeseník Praha 5 Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Halámky

Levná dlažba Halámky

Dlažba Halámky

Zámkové dlažby Halámky

Zámkové betonové dlažby Halámky

Zámková dlažba Halámky

Betonové dlažby Halámky

Betonová dlažba Halámky

Zdící prvky Halámky

Dlažby II jakosti Halámky

Dlažba II jakosti Halámky

Plošné dlažby Halámky