„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Halenkov

Nové produkty Halenkov

Dlažby a obrubníky Halenkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Halenkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Halenkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Halenkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Halenkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Halenkov, Levná dlažba Halenkov, Dlažba Halenkov, Zámkové dlažby Halenkov, Zámkové dlažba Halenkov, Betonové dlažby Halenkov, Betonová dlažba Halenkov, Zdící prvky Halenkov, Dlažby II jakosti Halenkov, Dlažba II jakosti Halenkov, Plošné dlažby Halenkov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha 5 Tábor Praha-Suchdol Plzeň-jih Nový Jičín Náchod Semily Praha 10 Praha 4 Teplice Opava Šumperk Kutná Hora České Budějovice Most Praha-Slivenec Plzeň-sever Chomutov Praha 3 Praha-Křeslice Svitavy Praha-Benice Karviná Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Nedvězí Břeclav Praha 12 Nymburk Blansko Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Nebušice Trutnov Jihlava Rokycany Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Troja Děčín Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Sokolov Louny Rakovník Prostějov Kroměříž Bruntál Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 11 Zlín Praha 15 Třebíč Mělník Plzeň-město Liberec Pardubice Prachatice Chrudim Praha-Lipence Písek Kladno Brno-venkov Praha 8 Ostrava-město Praha 19 Ústí nad Labem Kolín Praha 14 Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Libuš Praha 21 Praha 2 Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Litoměřice Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Halenkov

Levná dlažba Halenkov

Dlažba Halenkov

Zámkové dlažby Halenkov

Zámkové betonové dlažby Halenkov

Zámková dlažba Halenkov

Betonové dlažby Halenkov

Betonová dlažba Halenkov

Zdící prvky Halenkov

Dlažby II jakosti Halenkov

Dlažba II jakosti Halenkov

Plošné dlažby Halenkov