„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Haluzice

Nové produkty Haluzice

Dlažby a obrubníky Haluzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Haluzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Haluzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Haluzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Haluzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Haluzice, Levná dlažba Haluzice, Dlažba Haluzice, Zámkové dlažby Haluzice, Zámkové dlažba Haluzice, Betonové dlažby Haluzice, Betonová dlažba Haluzice, Zdící prvky Haluzice, Dlažby II jakosti Haluzice, Dlažba II jakosti Haluzice, Plošné dlažby Haluzice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Jičín Praha 20 Jihlava Tachov Praha-Petrovice Tábor Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Suchdol Trutnov Olomouc Plzeň-město Praha-Nebušice Karviná Praha 18 Praha 19 Ostrava-město Bruntál Praha-Zličín Domažlice Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha 5 Vyškov Nový Jičín Praha 8 Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Rokycany Praha 6 Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 9 Praha-Lochkov Hradec Králové Šumperk Ústí nad Orlicí Litoměřice Beroun Praha 2 Praha 12 Plzeň-jih Svitavy Praha 1 Děčín Praha 21 Praha 3 Praha-Benice Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Mladá Boleslav Náchod Praha-Křeslice Cheb Vsetín Praha 22 Praha-Kunratice Klatovy Praha 14 Plzeň-sever Chrudim Kutná Hora Brno-město Kolín Praha-Královice Louny Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Blansko Praha 7 Karlovy Vary Znojmo Rakovník Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Troja Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 13 Benešov Příbram Sokolov Praha-Řeporyje Písek Jeseník Mělník Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Haluzice

Levná dlažba Haluzice

Dlažba Haluzice

Zámkové dlažby Haluzice

Zámkové betonové dlažby Haluzice

Zámková dlažba Haluzice

Betonové dlažby Haluzice

Betonová dlažba Haluzice

Zdící prvky Haluzice

Dlažby II jakosti Haluzice

Dlažba II jakosti Haluzice

Plošné dlažby Haluzice