„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Haluzice

Nové produkty Haluzice

Dlažby a obrubníky Haluzice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Haluzice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Haluzice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Haluzice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Haluzice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Haluzice, Levná dlažba Haluzice, Dlažba Haluzice, Zámkové dlažby Haluzice, Zámkové dlažba Haluzice, Betonové dlažby Haluzice, Betonová dlažba Haluzice, Zdící prvky Haluzice, Dlažby II jakosti Haluzice, Dlažba II jakosti Haluzice, Plošné dlažby Haluzice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 20 Praha 22 Pelhřimov Praha 9 Trutnov Děčín Teplice Beroun Praha-Petrovice Praha-Suchdol Znojmo Praha 1 Plzeň-město Praha-Klánovice Benešov Tábor Břeclav Praha 17 Kroměříž Praha-západ Praha-Dolní Počernice Jičín Sokolov Kladno Příbram Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha 15 Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Jihlava Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Šumperk České Budějovice Chrudim Karviná Praha 3 Praha-Běchovice Praha-Kunratice Hodonín Pardubice Praha 5 Bruntál Tachov Praha 6 Praha 16 Uherské Hradiště Brno-venkov Litoměřice Liberec Praha 12 Karlovy Vary Olomouc Praha-Benice Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Královice Přerov Český Krumlov Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Dubeč Kolín Písek Semily Mělník Blansko Jeseník Praha-Lochkov Vyškov Praha 13 Praha 14 Rokycany Nymburk Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Louny Praha 10 Cheb Praha 21 Hradec Králové Praha 18 Praha-Šeberov Praha-Nebušice Klatovy Praha-Troja Praha 8 Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Velká Chuchle Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Haluzice

Levná dlažba Haluzice

Dlažba Haluzice

Zámkové dlažby Haluzice

Zámkové betonové dlažby Haluzice

Zámková dlažba Haluzice

Betonové dlažby Haluzice

Betonová dlažba Haluzice

Zdící prvky Haluzice

Dlažby II jakosti Haluzice

Dlažba II jakosti Haluzice

Plošné dlažby Haluzice