„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Halže

Nové produkty Halže

Dlažby a obrubníky Halže

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Halže

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Halže

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Halže

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Halže

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Halže, Levná dlažba Halže, Dlažba Halže, Zámkové dlažby Halže, Zámkové dlažba Halže, Betonové dlažby Halže, Betonová dlažba Halže, Zdící prvky Halže, Dlažby II jakosti Halže, Dlažba II jakosti Halže, Plošné dlažby Halže, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Přerov Praha-Troja Praha-Březiněves Chrudim Praha-Dolní Počernice Vsetín Šumperk Praha 19 Chomutov Louny Praha-západ Praha-Dubeč Prachatice Jičín Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-Lysolaje Svitavy Uherské Hradiště Nymburk Cheb Český Krumlov Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Vyškov Tábor Domažlice Praha-Královice Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Zličín Kutná Hora Praha 16 Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Vinoř Blansko Praha-Lipence Brno-město Praha-Křeslice Rokycany Praha-Čakovice Opava Hlavní město Praha Liberec Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha 12 Praha-Suchdol Plzeň-město Břeclav Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Běchovice Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 21 Benešov Praha-Ďáblice Kroměříž Klatovy Jihlava Praha-Řeporyje Praha 6 Beroun Praha 3 Ostrava-město Nový Jičín Prostějov Trutnov Olomouc Praha 13 Praha-Dolní Chabry Most Plzeň-jih Brno-venkov Mělník Praha 22 Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 18 Tachov Praha-Újezd Karviná Praha-Nedvězí Rakovník Praha 17 Zlín Písek Havlíčkův Brod Praha 14 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Halže

Levná dlažba Halže

Dlažba Halže

Zámkové dlažby Halže

Zámkové betonové dlažby Halže

Zámková dlažba Halže

Betonové dlažby Halže

Betonová dlažba Halže

Zdící prvky Halže

Dlažby II jakosti Halže

Dlažba II jakosti Halže

Plošné dlažby Halže