„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Halže

Nové produkty Halže

Dlažby a obrubníky Halže

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Halže

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Halže

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Halže

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Halže

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Halže, Levná dlažba Halže, Dlažba Halže, Zámkové dlažby Halže, Zámkové dlažba Halže, Betonové dlažby Halže, Betonová dlažba Halže, Zdící prvky Halže, Dlažby II jakosti Halže, Dlažba II jakosti Halže, Plošné dlažby Halže, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Liberec Přerov Plzeň-město Nový Jičín Praha 9 Vyškov Znojmo Praha-Benice Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Vinoř Kladno Pardubice Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 15 Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Opava Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Královice Brno-město Praha-Štěrboholy Mělník Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Brno-venkov Břeclav Praha-Velká Chuchle Nymburk Kutná Hora Písek Praha 22 Chrudim Beroun Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Náchod Praha 13 Domažlice Tábor Strakonice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha 18 Svitavy Praha-Libuš Praha 5 Most Litoměřice Hradec Králové Prachatice Praha 14 Praha 6 Praha 16 Jeseník Praha-Lysolaje Příbram Vsetín Česká Lípa Hodonín Praha-Zličín Český Krumlov Tachov Praha-Troja Plzeň-jih Trutnov Třebíč Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Kroměříž Praha 1 Jihlava Praha 4 Pelhřimov Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Rokycany Blansko Rakovník Praha-Řeporyje Teplice Praha-východ Hlavní město Praha Praha 10 Praha 19 Jičín Plzeň-sever Praha 12 Prostějov Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Halže

Levná dlažba Halže

Dlažba Halže

Zámkové dlažby Halže

Zámkové betonové dlažby Halže

Zámková dlažba Halže

Betonové dlažby Halže

Betonová dlažba Halže

Zdící prvky Halže

Dlažby II jakosti Halže

Dlažba II jakosti Halže

Plošné dlažby Halže