„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hamr

Nové produkty Hamr

Dlažby a obrubníky Hamr

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hamr

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hamr

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hamr

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hamr

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hamr, Levná dlažba Hamr, Dlažba Hamr, Zámkové dlažby Hamr, Zámkové dlažba Hamr, Betonové dlažby Hamr, Betonová dlažba Hamr, Zdící prvky Hamr, Dlažby II jakosti Hamr, Dlažba II jakosti Hamr, Plošné dlažby Hamr, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Zlín Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha 15 Praha-Slivenec Nymburk Domažlice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Děčín Praha-Královice Praha 10 Olomouc Teplice Břeclav Mělník Praha 12 Hlavní město Praha Most Praha 19 Bruntál Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 2 Praha 6 Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 13 Louny Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha 16 Tábor Pardubice Prachatice Praha-Řeporyje Kolín Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Klatovy Trutnov Praha 1 Beroun Praha-Čakovice Nový Jičín Rokycany Strakonice Praha 7 Hodonín Praha 4 Praha-Běchovice Šumperk Praha 11 Praha-Zličín Plzeň-město Tachov Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Třebíč Sokolov Praha-Lipence Prostějov Vsetín Plzeň-sever Náchod Praha 22 Praha 8 Praha-Suchdol Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 9 Chomutov Příbram Jeseník Litoměřice Rakovník Karviná Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Lochkov Chrudim Svitavy Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hamr

Levná dlažba Hamr

Dlažba Hamr

Zámkové dlažby Hamr

Zámkové betonové dlažby Hamr

Zámková dlažba Hamr

Betonové dlažby Hamr

Betonová dlažba Hamr

Zdící prvky Hamr

Dlažby II jakosti Hamr

Dlažba II jakosti Hamr

Plošné dlažby Hamr