„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hamr

Nové produkty Hamr

Dlažby a obrubníky Hamr

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hamr

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hamr

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hamr

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hamr

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hamr, Levná dlažba Hamr, Dlažba Hamr, Zámkové dlažby Hamr, Zámkové dlažba Hamr, Betonové dlažby Hamr, Betonová dlažba Hamr, Zdící prvky Hamr, Dlažby II jakosti Hamr, Dlažba II jakosti Hamr, Plošné dlažby Hamr, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Trutnov Praha 5 Praha 7 České Budějovice Praha-Zličín Chomutov Liberec Praha-Benice Praha-Újezd Praha 22 Žďár nad Sázavou Litoměřice Cheb Praha-Dolní Počernice Mělník Vsetín Prachatice Praha 11 Rakovník Jičín Praha-Koloděje Praha-Královice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Chrudim Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 9 Praha-východ Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Kroměříž Hodonín Praha-Suchdol Praha 14 Karlovy Vary Praha-Nebušice Louny Příbram Ostrava-město Praha-Kolovraty Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 15 Třebíč Semily Praha-Dubeč Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 10 Nový Jičín Kolín Most Praha-Řeporyje Jeseník Praha 12 Blansko Praha-Vinoř Děčín Praha-Satalice Praha 6 Praha-Klánovice Šumperk Tábor Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Troja Písek Rokycany Praha-Běchovice Strakonice Praha-Ďáblice Kutná Hora Zlín Praha-Březiněves Bruntál Mladá Boleslav Klatovy Plzeň-město Jihlava Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 17 Jindřichův Hradec Tachov Břeclav Praha 20 Sokolov Praha 13 Teplice Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hamr

Levná dlažba Hamr

Dlažba Hamr

Zámkové dlažby Hamr

Zámkové betonové dlažby Hamr

Zámková dlažba Hamr

Betonové dlažby Hamr

Betonová dlažba Hamr

Zdící prvky Hamr

Dlažby II jakosti Hamr

Dlažba II jakosti Hamr

Plošné dlažby Hamr