„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hamr

Nové produkty Hamr

Dlažby a obrubníky Hamr

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hamr

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hamr

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hamr

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hamr

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hamr, Levná dlažba Hamr, Dlažba Hamr, Zámkové dlažby Hamr, Zámkové dlažba Hamr, Betonové dlažby Hamr, Betonová dlažba Hamr, Zdící prvky Hamr, Dlažby II jakosti Hamr, Dlažba II jakosti Hamr, Plošné dlažby Hamr, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Satalice Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 13 Praha 22 Sokolov Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Libuš Louny Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-západ Blansko Kutná Hora Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Ďáblice Zlín Jeseník Pardubice Praha 11 Praha-Březiněves Tachov Praha-Kunratice Tábor Praha-Benice Praha 2 Děčín Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Brno-venkov Most Praha 3 Náchod Mělník Klatovy Praha 8 Praha-Královice Praha 18 Ústí nad Labem Praha 1 Trutnov Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Svitavy Kladno Praha-Petrovice Semily Domažlice Liberec Karviná Praha 19 Praha 10 Kolín Rokycany Praha 5 Hodonín Benešov Praha 4 Praha 16 Praha-Suchdol Prostějov Ostrava-město Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Český Krumlov Chomutov Praha-Lysolaje Brno-město Písek Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha-Troja Hlavní město Praha Nový Jičín Prachatice Praha-Lochkov Plzeň-město Vsetín Přerov Cheb Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hamr

Levná dlažba Hamr

Dlažba Hamr

Zámkové dlažby Hamr

Zámkové betonové dlažby Hamr

Zámková dlažba Hamr

Betonové dlažby Hamr

Betonová dlažba Hamr

Zdící prvky Hamr

Dlažby II jakosti Hamr

Dlažba II jakosti Hamr

Plošné dlažby Hamr