„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hamry

Nové produkty Hamry

Dlažby a obrubníky Hamry

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hamry

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hamry

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hamry

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hamry

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hamry, Levná dlažba Hamry, Dlažba Hamry, Zámkové dlažby Hamry, Zámkové dlažba Hamry, Betonové dlažby Hamry, Betonová dlažba Hamry, Zdící prvky Hamry, Dlažby II jakosti Hamry, Dlažba II jakosti Hamry, Plošné dlažby Hamry, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Slivenec Benešov Prostějov Klatovy Praha-Kolovraty Znojmo Praha 14 Praha-Dubeč Strakonice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Pardubice Svitavy Cheb Praha 3 Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 10 Jihlava Třebíč Český Krumlov Praha 1 Prachatice Praha 7 Praha 2 Nový Jičín Beroun Jeseník Sokolov Břeclav Praha 11 Hodonín Mělník Rychnov nad Kněžnou Trutnov Hlavní město Praha Praha 4 Praha 17 Semily Kutná Hora Havlíčkův Brod Kladno Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Libuš Praha 18 Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Louny Praha-Satalice Praha-Koloděje Plzeň-město Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha 13 Písek Tábor Tachov Brno-město Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Benice Praha-západ Praha 15 Praha-Suchdol Ústí nad Labem Bruntál Brno-venkov Rokycany Praha-Troja Praha 20 Uherské Hradiště Teplice Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Děčín Přerov Blansko Most Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hamry

Levná dlažba Hamry

Dlažba Hamry

Zámkové dlažby Hamry

Zámkové betonové dlažby Hamry

Zámková dlažba Hamry

Betonové dlažby Hamry

Betonová dlažba Hamry

Zdící prvky Hamry

Dlažby II jakosti Hamry

Dlažba II jakosti Hamry

Plošné dlažby Hamry