„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Haňovice

Nové produkty Haňovice

Dlažby a obrubníky Haňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Haňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Haňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Haňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Haňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Haňovice, Levná dlažba Haňovice, Dlažba Haňovice, Zámkové dlažby Haňovice, Zámkové dlažba Haňovice, Betonové dlažby Haňovice, Betonová dlažba Haňovice, Zdící prvky Haňovice, Dlažby II jakosti Haňovice, Dlažba II jakosti Haňovice, Plošné dlažby Haňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha 16 Ostrava-město Litoměřice Praha-Petrovice Hradec Králové Prostějov Olomouc Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Šumperk Česká Lípa Karlovy Vary Břeclav Karviná Třebíč Kladno Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha 3 Praha 22 Plzeň-město Semily Jablonec nad Nisou Mělník Svitavy Praha-Koloděje Praha 6 Plzeň-jih Český Krumlov Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha 19 Děčín Příbram Most Uherské Hradiště Prachatice Praha-Nedvězí Teplice Rokycany Zlín Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 18 Praha 15 Brno-venkov Praha-východ Přerov Hlavní město Praha Cheb Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-západ Jičín Náchod Kroměříž Tábor Blansko Sokolov Praha-Libuš Praha 21 Pardubice Louny Benešov Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 11 Rakovník Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Opava Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Kolovraty Bruntál Praha 14 Praha-Královice Praha 7 Trutnov Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Zličín Plzeň-sever Jeseník Nový Jičín Písek Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Haňovice

Levná dlažba Haňovice

Dlažba Haňovice

Zámkové dlažby Haňovice

Zámkové betonové dlažby Haňovice

Zámková dlažba Haňovice

Betonové dlažby Haňovice

Betonová dlažba Haňovice

Zdící prvky Haňovice

Dlažby II jakosti Haňovice

Dlažba II jakosti Haňovice

Plošné dlažby Haňovice