„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Haňovice

Nové produkty Haňovice

Dlažby a obrubníky Haňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Haňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Haňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Haňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Haňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Haňovice, Levná dlažba Haňovice, Dlažba Haňovice, Zámkové dlažby Haňovice, Zámkové dlažba Haňovice, Betonové dlažby Haňovice, Betonová dlažba Haňovice, Zdící prvky Haňovice, Dlažby II jakosti Haňovice, Dlažba II jakosti Haňovice, Plošné dlažby Haňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha 11 Praha 17 Bruntál Praha-Benice Chrudim Praha 7 Vyškov Praha 2 Pelhřimov Náchod Praha-Březiněves Praha-Lipence Znojmo Jablonec nad Nisou Praha 10 Příbram Olomouc Praha-Dolní Počernice Opava Děčín Praha-Křeslice Praha-Petrovice Cheb Praha-Královice Praha 20 Kutná Hora Praha-Újezd Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Zličín Praha 14 Praha-západ Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha 18 Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha-Suchdol Trutnov Plzeň-město Brno-město Tábor Praha-Nedvězí Písek Praha-Klánovice Louny Prostějov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 19 Šumperk Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Liberec Jičín Praha-Čakovice Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Šeberov Praha 6 Praha 4 Kolín Rakovník Tachov Litoměřice Domažlice Praha 15 Praha-Nebušice Praha 22 Praha 1 Nový Jičín Svitavy Praha-Lochkov Zlín Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Most Strakonice Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Hradec Králové Rokycany Plzeň-sever Třebíč Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Praha-Běchovice Chomutov Praha-východ Český Krumlov Karlovy Vary Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Haňovice

Levná dlažba Haňovice

Dlažba Haňovice

Zámkové dlažby Haňovice

Zámkové betonové dlažby Haňovice

Zámková dlažba Haňovice

Betonové dlažby Haňovice

Betonová dlažba Haňovice

Zdící prvky Haňovice

Dlažby II jakosti Haňovice

Dlažba II jakosti Haňovice

Plošné dlažby Haňovice