„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hanušovice

Nové produkty Hanušovice

Dlažby a obrubníky Hanušovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hanušovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hanušovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hanušovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hanušovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hanušovice, Levná dlažba Hanušovice, Dlažba Hanušovice, Zámkové dlažby Hanušovice, Zámkové dlažba Hanušovice, Betonové dlažby Hanušovice, Betonová dlažba Hanušovice, Zdící prvky Hanušovice, Dlažby II jakosti Hanušovice, Dlažba II jakosti Hanušovice, Plošné dlažby Hanušovice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha 6 Benešov Praha 16 Domažlice Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 11 Jihlava Praha-Suchdol Olomouc Praha-Čakovice Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha-Šeberov Mladá Boleslav Most Česká Lípa Praha 1 Havlíčkův Brod Jičín Praha 5 Znojmo Rokycany Jeseník Pelhřimov Praha-Klánovice Praha-Vinoř Opava Ostrava-město Praha 10 Český Krumlov Strakonice Svitavy Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-východ Klatovy Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Cheb Kladno Praha 13 Praha 4 Ústí nad Orlicí Náchod Praha-Řeporyje Praha 8 Hodonín Chomutov Teplice Praha-Štěrboholy Praha 22 Beroun Praha-Dubeč Praha 7 Tachov Litoměřice Praha 15 Liberec Praha 12 Plzeň-město Praha 14 Prostějov Jindřichův Hradec České Budějovice Vsetín Praha-Kunratice Praha 18 Kolín Praha-Křeslice Písek Šumperk Praha 20 Mělník Praha-Lysolaje Hradec Králové Blansko Hlavní město Praha Karlovy Vary Uherské Hradiště Ústí nad Labem Semily Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha-západ Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hanušovice

Levná dlažba Hanušovice

Dlažba Hanušovice

Zámkové dlažby Hanušovice

Zámkové betonové dlažby Hanušovice

Zámková dlažba Hanušovice

Betonové dlažby Hanušovice

Betonová dlažba Hanušovice

Zdící prvky Hanušovice

Dlažby II jakosti Hanušovice

Dlažba II jakosti Hanušovice

Plošné dlažby Hanušovice