„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Harrachov

Nové produkty Harrachov

Dlažby a obrubníky Harrachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Harrachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Harrachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Harrachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Harrachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Harrachov, Levná dlažba Harrachov, Dlažba Harrachov, Zámkové dlažby Harrachov, Zámkové dlažba Harrachov, Betonové dlažby Harrachov, Betonová dlažba Harrachov, Zdící prvky Harrachov, Dlažby II jakosti Harrachov, Dlažba II jakosti Harrachov, Plošné dlažby Harrachov, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha 15 Praha-Šeberov Vsetín Nymburk Chomutov Praha-západ Znojmo Praha-Dubeč Uherské Hradiště Blansko Praha 10 Mělník Plzeň-jih Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 12 Praha 22 Opava Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha 13 Praha 4 Praha 6 Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Semily Praha 18 Písek Praha-Slivenec Tachov Praha-Běchovice Praha 20 Benešov Hlavní město Praha Rakovník Cheb Beroun Teplice Kutná Hora Karlovy Vary Třebíč Praha-Kunratice Česká Lípa Pelhřimov Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Tábor Brno-venkov Karviná Kroměříž Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Lochkov Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 11 Jeseník Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Královice Chrudim Příbram Praha-Lipence Praha 16 Praha-Ďáblice Prachatice České Budějovice Praha-Lysolaje Děčín Vyškov Náchod Plzeň-sever Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 7 Most Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Nebušice Zlín Praha-Štěrboholy Praha 3 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Harrachov

Levná dlažba Harrachov

Dlažba Harrachov

Zámkové dlažby Harrachov

Zámkové betonové dlažby Harrachov

Zámková dlažba Harrachov

Betonové dlažby Harrachov

Betonová dlažba Harrachov

Zdící prvky Harrachov

Dlažby II jakosti Harrachov

Dlažba II jakosti Harrachov

Plošné dlažby Harrachov