„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Harrachov

Nové produkty Harrachov

Dlažby a obrubníky Harrachov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Harrachov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Harrachov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Harrachov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Harrachov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Harrachov, Levná dlažba Harrachov, Dlažba Harrachov, Zámkové dlažby Harrachov, Zámkové dlažba Harrachov, Betonové dlažby Harrachov, Betonová dlažba Harrachov, Zdící prvky Harrachov, Dlažby II jakosti Harrachov, Dlažba II jakosti Harrachov, Plošné dlažby Harrachov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Běchovice Praha-východ Náchod Praha-Královice Vyškov Praha 20 Praha-Řeporyje Karlovy Vary Kladno Prostějov Nový Jičín Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 6 Praha 21 Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Tábor Teplice Louny Praha-Šeberov Rokycany Nymburk Sokolov Semily Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Brno-město Zlín Praha 7 Svitavy Prachatice Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha 15 Praha-Újezd Praha 22 Praha 3 Praha-Dubeč Kolín Beroun Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha 16 Chrudim Praha-Zličín Opava Plzeň-sever Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 14 Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Zbraslav Český Krumlov Pardubice Praha 5 Mělník Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Příbram Praha-západ Třebíč Strakonice Praha-Křeslice Děčín Bruntál Praha 19 Praha-Lochkov Přerov Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Česká Lípa Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Nedvězí Trutnov Jihlava Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Petrovice Benešov Praha-Lipence Praha 4 Praha 18 Praha-Štěrboholy Klatovy Liberec Tachov Praha 9 Šumperk Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Harrachov

Levná dlažba Harrachov

Dlažba Harrachov

Zámkové dlažby Harrachov

Zámkové betonové dlažby Harrachov

Zámková dlažba Harrachov

Betonové dlažby Harrachov

Betonová dlažba Harrachov

Zdící prvky Harrachov

Dlažby II jakosti Harrachov

Dlažba II jakosti Harrachov

Plošné dlažby Harrachov