„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hartinkov

Nové produkty Hartinkov

Dlažby a obrubníky Hartinkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hartinkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hartinkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hartinkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hartinkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hartinkov, Levná dlažba Hartinkov, Dlažba Hartinkov, Zámkové dlažby Hartinkov, Zámkové dlažba Hartinkov, Betonové dlažby Hartinkov, Betonová dlažba Hartinkov, Zdící prvky Hartinkov, Dlažby II jakosti Hartinkov, Dlažba II jakosti Hartinkov, Plošné dlažby Hartinkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha 2 Písek Strakonice Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Rakovník Praha-Libuš Pelhřimov Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha 20 Hradec Králové Benešov Praha-západ Teplice Praha 3 Jablonec nad Nisou Bruntál Cheb Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-východ Blansko Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Plzeň-jih Domažlice Louny Praha 5 Kolín Kladno Praha-Troja Praha 17 Praha-Koloděje Přerov Praha 12 Praha 19 Praha 6 Česká Lípa Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Újezd Praha 4 Praha-Klánovice Olomouc Tachov Sokolov Prostějov Břeclav Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Satalice Praha 9 Jeseník Praha-Dubeč Praha 1 Jindřichův Hradec Zlín Karlovy Vary Jičín Náchod Český Krumlov Litoměřice Prachatice Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Kunratice Jihlava Třebíč Karviná Rokycany Praha 21 Praha-Březiněves Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha 10 Mladá Boleslav Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Svitavy Šumperk Brno-venkov Praha 8 Praha 7 Znojmo Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hartinkov

Levná dlažba Hartinkov

Dlažba Hartinkov

Zámkové dlažby Hartinkov

Zámkové betonové dlažby Hartinkov

Zámková dlažba Hartinkov

Betonové dlažby Hartinkov

Betonová dlažba Hartinkov

Zdící prvky Hartinkov

Dlažby II jakosti Hartinkov

Dlažba II jakosti Hartinkov

Plošné dlažby Hartinkov