„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hartinkov

Nové produkty Hartinkov

Dlažby a obrubníky Hartinkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hartinkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hartinkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hartinkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hartinkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hartinkov, Levná dlažba Hartinkov, Dlažba Hartinkov, Zámkové dlažby Hartinkov, Zámkové dlažba Hartinkov, Betonové dlažby Hartinkov, Betonová dlažba Hartinkov, Zdící prvky Hartinkov, Dlažby II jakosti Hartinkov, Dlažba II jakosti Hartinkov, Plošné dlažby Hartinkov, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Nymburk Praha 21 Praha-Újezd Ostrava-město Karviná Nový Jičín Karlovy Vary Mělník Kutná Hora Prachatice Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 6 Praha-východ Praha 16 Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Rokycany Ústí nad Labem Bruntál Brno-město Příbram Praha-Křeslice Vyškov Jičín Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha 11 Brno-venkov Prostějov Praha-Březiněves Blansko Praha-Čakovice Svitavy Hradec Králové Praha 8 České Budějovice Liberec Vsetín Hlavní město Praha Přerov Břeclav Praha 9 Olomouc Plzeň-město Zlín Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Petrovice Litoměřice Kolín Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Děčín Pelhřimov Pardubice Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 17 Benešov Praha-Satalice Náchod Cheb Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 12 Ústí nad Orlicí Třebíč Tábor Louny Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Přední Kopanina Teplice Uherské Hradiště Plzeň-jih Domažlice Praha-Koloděje Sokolov Znojmo Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Klatovy Praha-Řeporyje Praha 13 Rakovník Praha 14 Písek Praha 19 Semily Jeseník Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hartinkov

Levná dlažba Hartinkov

Dlažba Hartinkov

Zámkové dlažby Hartinkov

Zámkové betonové dlažby Hartinkov

Zámková dlažba Hartinkov

Betonové dlažby Hartinkov

Betonová dlažba Hartinkov

Zdící prvky Hartinkov

Dlažby II jakosti Hartinkov

Dlažba II jakosti Hartinkov

Plošné dlažby Hartinkov