„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hartmanice

Nové produkty Hartmanice

Dlažby a obrubníky Hartmanice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hartmanice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hartmanice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hartmanice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hartmanice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hartmanice, Levná dlažba Hartmanice, Dlažba Hartmanice, Zámkové dlažby Hartmanice, Zámkové dlažba Hartmanice, Betonové dlažby Hartmanice, Betonová dlažba Hartmanice, Zdící prvky Hartmanice, Dlažby II jakosti Hartmanice, Dlažba II jakosti Hartmanice, Plošné dlažby Hartmanice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Pardubice Praha 22 Plzeň-sever Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha 2 České Budějovice Praha 8 Rakovník Litoměřice Praha-Vinoř Rokycany Děčín Ústí nad Labem Praha 6 Prachatice Pelhřimov Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Tábor Trutnov Praha-východ Praha-Troja Brno-město Praha 15 Strakonice Písek Praha-Klánovice Plzeň-jih Přerov Karlovy Vary Šumperk Praha-Kunratice Třebíč Praha 12 Teplice Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Březiněves Benešov Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 11 Praha 17 Praha 19 Hodonín Příbram Praha-Dolní Měcholupy Mělník Svitavy Brno-venkov Kutná Hora Praha-Královice Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Sokolov Karviná Blansko Praha-Satalice Praha 20 Praha 9 Chrudim Uherské Hradiště Jeseník Praha-Řeporyje Kolín Bruntál Praha-Zbraslav Praha 10 Praha 3 Praha-západ Louny Praha-Dolní Chabry Kladno Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Lipence Hlavní město Praha Olomouc Cheb Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Koloděje Prostějov Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Újezd Břeclav Praha-Libuš Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Jičín Domažlice Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hartmanice

Levná dlažba Hartmanice

Dlažba Hartmanice

Zámkové dlažby Hartmanice

Zámkové betonové dlažby Hartmanice

Zámková dlažba Hartmanice

Betonové dlažby Hartmanice

Betonová dlažba Hartmanice

Zdící prvky Hartmanice

Dlažby II jakosti Hartmanice

Dlažba II jakosti Hartmanice

Plošné dlažby Hartmanice