„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hať

Nové produkty Hať

Dlažby a obrubníky Hať

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hať

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hať

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hať

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hať

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hať, Levná dlažba Hať, Dlažba Hať, Zámkové dlažby Hať, Zámkové dlažba Hať, Betonové dlažby Hať, Betonová dlažba Hať, Zdící prvky Hať, Dlažby II jakosti Hať, Dlažba II jakosti Hať, Plošné dlažby Hať, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha 1 Jičín Kutná Hora Plzeň-sever Svitavy Praha 5 Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Benice Klatovy Ostrava-město Praha-Královice Příbram Hradec Králové Praha-Libuš Písek Třebíč Český Krumlov Plzeň-město Zlín Opava Praha-Kunratice Olomouc Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha 7 Kladno Benešov Rokycany Brno-město Teplice Praha-Šeberov Blansko Praha-východ Praha-Koloděje České Budějovice Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Praha 19 Chrudim Praha 21 Brno-venkov Uherské Hradiště Kolín Sokolov Tachov Beroun Praha-Zbraslav Louny Náchod Nový Jičín Praha 9 Domažlice Praha-Ďáblice Karviná Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Litoměřice Trutnov Praha-Klánovice Hodonín Praha 17 Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Prostějov Praha-Troja Praha 18 Praha 12 Praha-západ Česká Lípa Vsetín Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha 6 Strakonice Praha-Nebušice Děčín Pardubice Břeclav Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 13 Cheb Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hať

Levná dlažba Hať

Dlažba Hať

Zámkové dlažby Hať

Zámkové betonové dlažby Hať

Zámková dlažba Hať

Betonové dlažby Hať

Betonová dlažba Hať

Zdící prvky Hať

Dlažby II jakosti Hať

Dlažba II jakosti Hať

Plošné dlažby Hať