„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hať

Nové produkty Hať

Dlažby a obrubníky Hať

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hať

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hať

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hať

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hať

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hať, Levná dlažba Hať, Dlažba Hať, Zámkové dlažby Hať, Zámkové dlažba Hať, Betonové dlažby Hať, Betonová dlažba Hať, Zdící prvky Hať, Dlažby II jakosti Hať, Dlažba II jakosti Hať, Plošné dlažby Hať, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Troja Nový Jičín Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Strakonice Prachatice Praha 4 Praha-Dubeč Praha 17 Praha-Štěrboholy Litoměřice Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Trutnov Hodonín Domažlice Louny Mladá Boleslav Praha 19 Kroměříž Praha 9 Praha 12 Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha 7 Kutná Hora Náchod Děčín Český Krumlov Praha-Koloděje Praha 5 Přerov Olomouc Plzeň-město Praha 2 Třebíč Jičín Liberec Příbram Praha-Březiněves Praha 10 Beroun Praha 14 Jihlava Praha 22 Praha 13 Znojmo Praha-Křeslice Praha-Slivenec Jeseník Vyškov Písek Praha-Benice Praha-Královice Klatovy Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 18 Praha-východ Praha-Klánovice České Budějovice Prostějov Bruntál Praha-Řeporyje Nymburk Pelhřimov Plzeň-jih Praha-západ Česká Lípa Rakovník Praha-Vinoř Semily Praha 21 Praha 15 Praha-Přední Kopanina Tábor Benešov Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Ostrava-město Praha-Zličín Brno-venkov Havlíčkův Brod Chomutov Praha-Lysolaje Sokolov Pardubice Vsetín Šumperk Praha-Suchdol Ústí nad Labem Mělník Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hať

Levná dlažba Hať

Dlažba Hať

Zámkové dlažby Hať

Zámkové betonové dlažby Hať

Zámková dlažba Hať

Betonové dlažby Hať

Betonová dlažba Hať

Zdící prvky Hať

Dlažby II jakosti Hať

Dlažba II jakosti Hať

Plošné dlažby Hať