„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hať

Nové produkty Hať

Dlažby a obrubníky Hať

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hať

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hať

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hať

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hať

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hať, Levná dlažba Hať, Dlažba Hať, Zámkové dlažby Hať, Zámkové dlažba Hať, Betonové dlažby Hať, Betonová dlažba Hať, Zdící prvky Hať, Dlažby II jakosti Hať, Dlažba II jakosti Hať, Plošné dlažby Hať, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Kunratice Rokycany Benešov Praha-Zličín Praha-Řeporyje České Budějovice Jičín Praha 9 Jeseník Chrudim Svitavy Praha-Nedvězí Brno-venkov Hlavní město Praha Praha 17 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Satalice Liberec Vsetín Náchod Šumperk Přerov Prachatice Praha 6 Praha-Troja Louny Prostějov Praha 19 Praha-Libuš Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Blansko Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Lipence Nový Jičín Strakonice Frýdek-Místek Praha-Koloděje Tábor Praha-Březiněves Jihlava Praha 20 Praha-Benice Bruntál Praha 14 Chomutov Pardubice Cheb Praha 2 Beroun Praha 11 Praha-Královice Karlovy Vary Praha 10 Klatovy Plzeň-jih Zlín Praha 4 Nymburk Praha-Dubeč Praha-Běchovice Ústí nad Labem Most Praha-Čakovice Kolín Praha-západ Praha 21 Kroměříž Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Plzeň-sever Třebíč Praha 15 Hradec Králové Praha 1 Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Kutná Hora Brno-město Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Karviná Znojmo Opava Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 13 Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hať

Levná dlažba Hať

Dlažba Hať

Zámkové dlažby Hať

Zámkové betonové dlažby Hať

Zámková dlažba Hať

Betonové dlažby Hať

Betonová dlažba Hať

Zdící prvky Hať

Dlažby II jakosti Hať

Dlažba II jakosti Hať

Plošné dlažby Hať