„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hatín

Nové produkty Hatín

Dlažby a obrubníky Hatín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hatín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hatín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hatín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hatín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hatín, Levná dlažba Hatín, Dlažba Hatín, Zámkové dlažby Hatín, Zámkové dlažba Hatín, Betonové dlažby Hatín, Betonová dlažba Hatín, Zdící prvky Hatín, Dlažby II jakosti Hatín, Dlažba II jakosti Hatín, Plošné dlažby Hatín, Plošná dlažba


Další města:

Písek Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha-západ Pelhřimov Rokycany Náchod Praha-Čakovice Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 6 Benešov Praha 3 Břeclav Trutnov Praha 4 Pardubice Beroun Cheb Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Most Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Šeberov Kolín Třebíč Praha-Koloděje Olomouc Praha-Suchdol Prachatice Klatovy Brno-venkov Opava Mělník Praha 8 Praha-Zličín Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 2 Praha 19 Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha 5 Bruntál Praha-Petrovice Brno-město Jeseník Praha 1 Praha 13 Praha-Řeporyje Praha 12 Praha 18 Prostějov Hradec Králové Znojmo Zlín Praha-Troja Nymburk Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 16 Vsetín Plzeň-sever Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Litoměřice Šumperk Tachov Mladá Boleslav Praha 15 Strakonice Teplice Plzeň-město Praha 22 Praha 17 Praha 20 Kroměříž Praha-Klánovice Jihlava Jičín Děčín Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-východ Rakovník Chomutov Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Královice Jindřichův Hradec Blansko Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hatín

Levná dlažba Hatín

Dlažba Hatín

Zámkové dlažby Hatín

Zámkové betonové dlažby Hatín

Zámková dlažba Hatín

Betonové dlažby Hatín

Betonová dlažba Hatín

Zdící prvky Hatín

Dlažby II jakosti Hatín

Dlažba II jakosti Hatín

Plošné dlažby Hatín