„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hatín

Nové produkty Hatín

Dlažby a obrubníky Hatín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hatín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hatín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hatín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hatín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hatín, Levná dlažba Hatín, Dlažba Hatín, Zámkové dlažby Hatín, Zámkové dlažba Hatín, Betonové dlažby Hatín, Betonová dlažba Hatín, Zdící prvky Hatín, Dlažby II jakosti Hatín, Dlažba II jakosti Hatín, Plošné dlažby Hatín, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 15 Jihlava Opava Teplice Praha 10 Praha-Slivenec Plzeň-město Příbram Praha-Kunratice Praha-Libuš Karviná Praha-Kolovraty Děčín Kladno Přerov Znojmo Semily Praha 14 Český Krumlov Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Svitavy Praha 13 Chrudim Ústí nad Labem Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Petrovice Mělník Praha 2 Litoměřice Hodonín Most Břeclav Sokolov Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Beroun Strakonice Liberec Praha 3 Praha 22 Praha 9 Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Královice Praha 8 Cheb Benešov Rokycany Tachov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Tábor Praha-Benice Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Běchovice České Budějovice Praha 7 Praha-Suchdol Nymburk Praha 4 Písek Brno-město Praha-Velká Chuchle Chomutov Hlavní město Praha Praha-Čakovice Kutná Hora Praha 11 Rakovník Bruntál Klatovy Mladá Boleslav Hradec Králové Praha 12 Jeseník Prachatice Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 5 Praha 18 Praha-Zbraslav Šumperk Uherské Hradiště Praha-Troja Náchod Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Česká Lípa Praha-západ Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hatín

Levná dlažba Hatín

Dlažba Hatín

Zámkové dlažby Hatín

Zámkové betonové dlažby Hatín

Zámková dlažba Hatín

Betonové dlažby Hatín

Betonová dlažba Hatín

Zdící prvky Hatín

Dlažby II jakosti Hatín

Dlažba II jakosti Hatín

Plošné dlažby Hatín