„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havířov

Nové produkty Havířov

Dlažby a obrubníky Havířov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havířov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havířov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havířov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havířov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havířov, Levná dlažba Havířov, Dlažba Havířov, Zámkové dlažby Havířov, Zámkové dlažba Havířov, Betonové dlažby Havířov, Betonová dlažba Havířov, Zdící prvky Havířov, Dlažby II jakosti Havířov, Dlažba II jakosti Havířov, Plošné dlažby Havířov, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha 11 Louny Plzeň-město Jičín České Budějovice Chrudim Olomouc Praha-Nebušice Chomutov Ostrava-město Strakonice Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha 8 Mělník Praha-Běchovice Karviná Praha-Lipence Praha 13 Břeclav Kutná Hora Praha 19 Náchod Praha 7 Praha 10 Cheb Praha-západ Český Krumlov Praha-Březiněves Kolín Zlín Praha-Štěrboholy Tábor Plzeň-sever Praha 4 Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Újezd Děčín Vyškov Praha 18 Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Křeslice Praha 5 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha-Troja Nymburk Praha 12 Mladá Boleslav Uherské Hradiště Semily Vsetín Frýdek-Místek Hodonín Svitavy Praha-Kunratice Praha-Královice Písek Praha-Nedvězí Rokycany Praha-Petrovice Beroun Praha-Lysolaje Most Praha-Dolní Počernice Jihlava Příbram Jeseník Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha 15 Česká Lípa Praha-Šeberov Šumperk Rakovník Brno-venkov Benešov Blansko Liberec Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Dolní Chabry Prostějov Plzeň-jih Praha-Kolovraty Brno-město Praha-východ Praha 16 Znojmo Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havířov

Levná dlažba Havířov

Dlažba Havířov

Zámkové dlažby Havířov

Zámkové betonové dlažby Havířov

Zámková dlažba Havířov

Betonové dlažby Havířov

Betonová dlažba Havířov

Zdící prvky Havířov

Dlažby II jakosti Havířov

Dlažba II jakosti Havířov

Plošné dlažby Havířov