„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havířov

Nové produkty Havířov

Dlažby a obrubníky Havířov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havířov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havířov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havířov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havířov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havířov, Levná dlažba Havířov, Dlažba Havířov, Zámkové dlažby Havířov, Zámkové dlažba Havířov, Betonové dlažby Havířov, Betonová dlažba Havířov, Zdící prvky Havířov, Dlažby II jakosti Havířov, Dlažba II jakosti Havířov, Plošné dlažby Havířov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha 2 Beroun Chomutov Praha-západ Náchod Jihlava Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 3 Ústí nad Orlicí Mělník Praha-Křeslice Praha 8 Hlavní město Praha Rokycany Jičín Havlíčkův Brod Klatovy Kolín Plzeň-jih Praha 21 Znojmo Litoměřice Praha-Klánovice Praha 14 Chrudim Vsetín Opava Praha-Běchovice Nový Jičín Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Kroměříž Karviná Praha 1 Praha-Koloděje Plzeň-sever Hradec Králové Kladno Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Kunratice Mladá Boleslav Zlín Blansko Česká Lípa Prostějov Praha-Libuš Praha-Suchdol Svitavy Nymburk Praha 12 Praha 18 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Přerov Praha-Lysolaje Praha 10 Kutná Hora Pelhřimov Praha 13 Karlovy Vary Strakonice Brno-venkov Praha-Čakovice Praha 22 Praha 9 Příbram Semily Šumperk Sokolov Praha-Újezd Písek Praha 11 Praha-Troja Český Krumlov Teplice Benešov Třebíč Praha-Vinoř Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Cheb Rakovník Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Lochkov Praha 15 Tábor Most Praha-Slivenec Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havířov

Levná dlažba Havířov

Dlažba Havířov

Zámkové dlažby Havířov

Zámkové betonové dlažby Havířov

Zámková dlažba Havířov

Betonové dlažby Havířov

Betonová dlažba Havířov

Zdící prvky Havířov

Dlažby II jakosti Havířov

Dlažba II jakosti Havířov

Plošné dlažby Havířov