„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havířov

Nové produkty Havířov

Dlažby a obrubníky Havířov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havířov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havířov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havířov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havířov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havířov, Levná dlažba Havířov, Dlažba Havířov, Zámkové dlažby Havířov, Zámkové dlažba Havířov, Betonové dlažby Havířov, Betonová dlažba Havířov, Zdící prvky Havířov, Dlažby II jakosti Havířov, Dlažba II jakosti Havířov, Plošné dlažby Havířov, Plošná dlažba


Další města:

Most Karlovy Vary Hlavní město Praha Znojmo Rakovník Svitavy Praha-Čakovice Praha 7 Zlín Praha 15 Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 5 Přerov Praha-Klánovice Prostějov Kolín Praha-Kolovraty Břeclav Praha 3 Praha 18 Olomouc Praha-Dubeč Tachov Praha-Satalice Písek Praha-Šeberov Trutnov Nymburk Rokycany Liberec Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Křeslice Sokolov Praha 14 Chrudim Hradec Králové Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha 8 Praha 2 Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 9 Strakonice Opava Mělník Tábor Blansko Chomutov Praha-Lysolaje Plzeň-město Klatovy Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Kroměříž Bruntál Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Benice Šumperk Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-východ Brno-město Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Kutná Hora Příbram Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Hodonín Praha 16 Semily Praha-Lochkov Louny Náchod Ostrava-město Mladá Boleslav Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha 21 Praha-Vinoř Praha 13 Praha-Řeporyje Karviná Praha 17 Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havířov

Levná dlažba Havířov

Dlažba Havířov

Zámkové dlažby Havířov

Zámkové betonové dlažby Havířov

Zámková dlažba Havířov

Betonové dlažby Havířov

Betonová dlažba Havířov

Zdící prvky Havířov

Dlažby II jakosti Havířov

Dlažba II jakosti Havířov

Plošné dlažby Havířov