„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havraň

Nové produkty Havraň

Dlažby a obrubníky Havraň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havraň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havraň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havraň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havraň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havraň, Levná dlažba Havraň, Dlažba Havraň, Zámkové dlažby Havraň, Zámkové dlažba Havraň, Betonové dlažby Havraň, Betonová dlažba Havraň, Zdící prvky Havraň, Dlažby II jakosti Havraň, Dlažba II jakosti Havraň, Plošné dlažby Havraň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Třebíč Benešov Tachov Praha 6 Teplice Praha-Řeporyje Praha-Zličín Litoměřice Praha 20 Svitavy Praha-Štěrboholy Zlín Praha 19 Praha-Běchovice Česká Lípa Praha 1 Praha-Kunratice Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Libuš Praha 11 Praha-Královice Praha 12 Kroměříž Praha-Lysolaje Rokycany Brno-venkov Praha 2 Prachatice Děčín Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Klatovy Vyškov Přerov Kolín Pelhřimov Plzeň-jih Hlavní město Praha Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Kladno Praha-západ Tábor Praha-Troja Karviná Praha-Dolní Počernice Příbram Bruntál Písek Praha-Lipence Praha 22 Plzeň-sever Šumperk Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Klánovice Rakovník Praha 13 Chomutov Praha 21 Nový Jičín Praha 9 Praha-Dubeč Olomouc Prostějov Praha-Satalice Praha 7 Praha 3 Český Krumlov Sokolov Uherské Hradiště Praha-Šeberov Jičín Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Lochkov Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Jeseník Praha 18 Most Kutná Hora Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Suchdol Nymburk Pardubice Mělník Semily Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havraň

Levná dlažba Havraň

Dlažba Havraň

Zámkové dlažby Havraň

Zámkové betonové dlažby Havraň

Zámková dlažba Havraň

Betonové dlažby Havraň

Betonová dlažba Havraň

Zdící prvky Havraň

Dlažby II jakosti Havraň

Dlažba II jakosti Havraň

Plošné dlažby Havraň