„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havraň

Nové produkty Havraň

Dlažby a obrubníky Havraň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havraň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havraň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havraň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havraň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havraň, Levná dlažba Havraň, Dlažba Havraň, Zámkové dlažby Havraň, Zámkové dlažba Havraň, Betonové dlažby Havraň, Betonová dlažba Havraň, Zdící prvky Havraň, Dlažby II jakosti Havraň, Dlažba II jakosti Havraň, Plošné dlažby Havraň, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 10 Praha 13 Mělník Znojmo Praha 21 Olomouc Praha 7 Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Královice Hodonín Karviná Praha-Klánovice Praha 6 Tábor Vsetín Uherské Hradiště Jihlava Most Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 14 Praha 20 Hradec Králové Praha-Běchovice Kutná Hora Rakovník Domažlice Praha-Lochkov Praha-Petrovice Písek Praha-Slivenec Praha 2 Praha 3 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 17 Havlíčkův Brod Praha 4 Příbram Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Brno-město Vyškov Praha-Dubeč Děčín Bruntál Praha 9 Rokycany Zlín Liberec Praha-Vinoř Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Kunratice Přerov Praha 1 Teplice Prachatice Semily Prostějov Kroměříž Jičín Český Krumlov Louny Klatovy Břeclav Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Chrudim Chomutov Kolín Praha-Zbraslav Praha-západ Svitavy Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha 15 Beroun Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-východ Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Trutnov Nový Jičín Praha-Libuš České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havraň

Levná dlažba Havraň

Dlažba Havraň

Zámkové dlažby Havraň

Zámkové betonové dlažby Havraň

Zámková dlažba Havraň

Betonové dlažby Havraň

Betonová dlažba Havraň

Zdící prvky Havraň

Dlažby II jakosti Havraň

Dlažba II jakosti Havraň

Plošné dlažby Havraň