„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havraň

Nové produkty Havraň

Dlažby a obrubníky Havraň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havraň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havraň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havraň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havraň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havraň, Levná dlažba Havraň, Dlažba Havraň, Zámkové dlažby Havraň, Zámkové dlažba Havraň, Betonové dlažby Havraň, Betonová dlažba Havraň, Zdící prvky Havraň, Dlažby II jakosti Havraň, Dlažba II jakosti Havraň, Plošné dlažby Havraň, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Opava Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 10 Kladno Praha 22 Brno-venkov Tachov Praha 2 Zlín Praha 14 Kolín Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Řeporyje Brno-město Vsetín Mělník Náchod Karlovy Vary Domažlice Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Děčín Uherské Hradiště Praha 19 Písek Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-východ Praha-Březiněves Praha 17 Příbram Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Ostrava-město Plzeň-město Chrudim Praha 6 Praha-Satalice Praha-Troja Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Blansko Praha 7 Plzeň-sever Liberec Praha 21 Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 5 Praha-Suchdol Znojmo Praha 16 Jihlava Cheb Praha-Slivenec Praha-Kunratice Teplice Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Kroměříž Most Louny Olomouc Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-západ Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Libuš Litoměřice Jeseník Praha-Křeslice Praha 4 Třebíč Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Bruntál Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Chomutov Prostějov Praha 20 Český Krumlov Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havraň

Levná dlažba Havraň

Dlažba Havraň

Zámkové dlažby Havraň

Zámkové betonové dlažby Havraň

Zámková dlažba Havraň

Betonové dlažby Havraň

Betonová dlažba Havraň

Zdící prvky Havraň

Dlažby II jakosti Havraň

Dlažba II jakosti Havraň

Plošné dlažby Havraň