„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejná

Nové produkty Hejná

Dlažby a obrubníky Hejná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejná, Levná dlažba Hejná, Dlažba Hejná, Zámkové dlažby Hejná, Zámkové dlažba Hejná, Betonové dlažby Hejná, Betonová dlažba Hejná, Zdící prvky Hejná, Dlažby II jakosti Hejná, Dlažba II jakosti Hejná, Plošné dlažby Hejná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Teplice Ústí nad Labem Mělník Praha 4 Příbram Rokycany Praha-Královice Praha-Troja Praha-Lochkov Praha 12 Zlín Brno-venkov Šumperk Děčín Uherské Hradiště Vsetín Nový Jičín Praha 9 Praha 7 Trutnov Praha-západ Tábor Praha-Březiněves Karviná Praha 3 Praha-Libuš Praha 10 Žďár nad Sázavou Blansko Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Běchovice Hodonín Svitavy Praha-Vinoř Praha 20 Praha 18 Praha-Zličín Praha-Lysolaje Kladno Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha-Újezd Rakovník Kutná Hora Přerov Cheb Prachatice Praha-Lipence Bruntál Tachov Český Krumlov Brno-město Jeseník Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Benešov Kroměříž Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Kolovraty Plzeň-sever Vyškov Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Petrovice Most Praha-Řeporyje Praha 1 Domažlice Praha 11 Opava Olomouc Praha 5 Jablonec nad Nisou Semily Česká Lípa Písek Praha-Přední Kopanina Jičín Strakonice Praha-Čakovice Klatovy Pardubice Praha 14 Chrudim Praha-Ďáblice Kolín Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Znojmo Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejná

Levná dlažba Hejná

Dlažba Hejná

Zámkové dlažby Hejná

Zámkové betonové dlažby Hejná

Zámková dlažba Hejná

Betonové dlažby Hejná

Betonová dlažba Hejná

Zdící prvky Hejná

Dlažby II jakosti Hejná

Dlažba II jakosti Hejná

Plošné dlažby Hejná