„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejná

Nové produkty Hejná

Dlažby a obrubníky Hejná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejná, Levná dlažba Hejná, Dlažba Hejná, Zámkové dlažby Hejná, Zámkové dlažba Hejná, Betonové dlažby Hejná, Betonová dlažba Hejná, Zdící prvky Hejná, Dlažby II jakosti Hejná, Dlažba II jakosti Hejná, Plošné dlažby Hejná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Děčín Jičín Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Sokolov Strakonice Praha 9 Tábor Chomutov Praha-Benice Kroměříž Karlovy Vary Praha 16 Ústí nad Labem Praha 3 Praha 10 Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Královice Tachov Cheb Praha 13 Klatovy Blansko Mělník Praha 8 Svitavy Náchod Pardubice České Budějovice Praha 6 Praha-Čakovice Brno-venkov Písek Praha-Nedvězí Hodonín Nový Jičín Teplice Domažlice Praha-Zličín Kutná Hora Praha 18 Česká Lípa Benešov Praha 17 Opava Praha-Dubeč Praha 1 Třebíč Praha 22 Břeclav Louny Praha 5 Plzeň-město Praha 15 Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Litoměřice Praha-Újezd Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Chrudim Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 12 Liberec Jablonec nad Nisou Praha 11 Příbram Trutnov Praha-Štěrboholy Jeseník Hradec Králové Beroun Praha-Koloděje Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha-Troja Prachatice Kladno Praha-Řeporyje Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejná

Levná dlažba Hejná

Dlažba Hejná

Zámkové dlažby Hejná

Zámkové betonové dlažby Hejná

Zámková dlažba Hejná

Betonové dlažby Hejná

Betonová dlažba Hejná

Zdící prvky Hejná

Dlažby II jakosti Hejná

Dlažba II jakosti Hejná

Plošné dlažby Hejná