„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejná

Nové produkty Hejná

Dlažby a obrubníky Hejná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejná, Levná dlažba Hejná, Dlažba Hejná, Zámkové dlažby Hejná, Zámkové dlažba Hejná, Betonové dlažby Hejná, Betonová dlažba Hejná, Zdící prvky Hejná, Dlažby II jakosti Hejná, Dlažba II jakosti Hejná, Plošné dlažby Hejná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Česká Lípa Třebíč Praha 18 Svitavy Praha-Suchdol Jeseník České Budějovice Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 6 Opava Nový Jičín Praha-Benice Praha-Běchovice Liberec Český Krumlov Karviná Praha-Dubeč Kutná Hora Strakonice Praha-východ Klatovy Praha 7 Benešov Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Karlovy Vary Jihlava Břeclav Louny Prostějov Nymburk Písek Olomouc Kolín Plzeň-sever Tachov Brno-venkov Praha-Nebušice Bruntál Praha 16 Praha-Lochkov Brno-město Praha-Újezd Praha-Lipence Praha-Klánovice Praha 15 Plzeň-město Praha 1 Praha-Troja Semily Hlavní město Praha Praha 19 Mělník Vsetín Litoměřice Teplice Mladá Boleslav Kladno Děčín Domažlice Praha 14 Kroměříž Most Frýdek-Místek Náchod Praha 9 Praha-Královice Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Trutnov Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Chrudim Příbram Prachatice Praha 17 Cheb Zlín Praha 10 Pelhřimov Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha 12 Vyškov Jičín Tábor Praha 13 Praha 22 Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejná

Levná dlažba Hejná

Dlažba Hejná

Zámkové dlažby Hejná

Zámkové betonové dlažby Hejná

Zámková dlažba Hejná

Betonové dlažby Hejná

Betonová dlažba Hejná

Zdící prvky Hejná

Dlažby II jakosti Hejná

Dlažba II jakosti Hejná

Plošné dlažby Hejná