„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejnice

Nové produkty Hejnice

Dlažby a obrubníky Hejnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejnice, Levná dlažba Hejnice, Dlažba Hejnice, Zámkové dlažby Hejnice, Zámkové dlažba Hejnice, Betonové dlažby Hejnice, Betonová dlažba Hejnice, Zdící prvky Hejnice, Dlažby II jakosti Hejnice, Dlažba II jakosti Hejnice, Plošné dlažby Hejnice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Strakonice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Pelhřimov Jihlava Náchod Plzeň-město Svitavy Tábor Přerov Praha-Čakovice Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Křeslice Břeclav Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Klánovice Karlovy Vary Děčín Zlín Plzeň-sever Benešov Mělník Praha 3 Chomutov Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Kolovraty Liberec Most Praha-západ Karviná Praha 12 Praha-Březiněves Šumperk Brno-město Praha 18 Trutnov Praha 5 Semily Praha 22 Písek Praha-Újezd Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 2 Sokolov Blansko Praha-Benice Jeseník Rakovník Kolín Jindřichův Hradec Praha 1 Praha 19 Praha 13 Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Kroměříž Beroun Teplice Frýdek-Místek Praha-Lipence Bruntál Praha 15 Nový Jičín Opava Prostějov Praha 14 Praha 10 Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 11 Chrudim Praha-východ Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Cheb České Budějovice Praha 6 Vsetín Prachatice Hodonín Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejnice

Levná dlažba Hejnice

Dlažba Hejnice

Zámkové dlažby Hejnice

Zámkové betonové dlažby Hejnice

Zámková dlažba Hejnice

Betonové dlažby Hejnice

Betonová dlažba Hejnice

Zdící prvky Hejnice

Dlažby II jakosti Hejnice

Dlažba II jakosti Hejnice

Plošné dlažby Hejnice