„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejnice

Nové produkty Hejnice

Dlažby a obrubníky Hejnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejnice, Levná dlažba Hejnice, Dlažba Hejnice, Zámkové dlažby Hejnice, Zámkové dlažba Hejnice, Betonové dlažby Hejnice, Betonová dlažba Hejnice, Zdící prvky Hejnice, Dlažby II jakosti Hejnice, Dlažba II jakosti Hejnice, Plošné dlažby Hejnice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha 12 Praha-Zličín Praha 4 Opava Praha-Nedvězí Plzeň-jih Prostějov Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Vsetín Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 11 Praha-Petrovice Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha 18 Praha 2 Praha 1 Svitavy Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Újezd Náchod Praha-Březiněves Praha 14 Beroun Vyškov Plzeň-sever Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Znojmo Praha 20 Trutnov Praha-Benice Ostrava-město Benešov Přerov Břeclav Praha 7 Praha 6 Louny Děčín Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Lochkov Praha 13 Plzeň-město Cheb Most Brno-venkov Nymburk Jablonec nad Nisou Domažlice Bruntál Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Česká Lípa Chrudim Chomutov Praha-Královice Praha-východ Praha-Lysolaje Blansko Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Pardubice Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha-západ Praha 16 Písek Mělník Tachov Praha-Slivenec Praha-Koloděje Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Rokycany Jeseník Praha 3 Olomouc Mladá Boleslav Pelhřimov Praha-Troja Karviná Liberec Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejnice

Levná dlažba Hejnice

Dlažba Hejnice

Zámkové dlažby Hejnice

Zámkové betonové dlažby Hejnice

Zámková dlažba Hejnice

Betonové dlažby Hejnice

Betonová dlažba Hejnice

Zdící prvky Hejnice

Dlažby II jakosti Hejnice

Dlažba II jakosti Hejnice

Plošné dlažby Hejnice