„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejnice

Nové produkty Hejnice

Dlažby a obrubníky Hejnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejnice, Levná dlažba Hejnice, Dlažba Hejnice, Zámkové dlažby Hejnice, Zámkové dlažba Hejnice, Betonové dlažby Hejnice, Betonová dlažba Hejnice, Zdící prvky Hejnice, Dlažby II jakosti Hejnice, Dlažba II jakosti Hejnice, Plošné dlažby Hejnice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Chrudim Mělník Praha-Zbraslav Tachov Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Kolín Tábor Cheb Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Přerov Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 5 Svitavy Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 20 Brno-město Vsetín Semily Praha-Kunratice Praha 9 Rokycany Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Troja Praha-Královice Opava Praha 4 Kroměříž Nový Jičín Hradec Králové Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha 18 Praha 13 Praha-Vinoř Praha 3 Brno-venkov Praha 19 Hodonín Praha-Křeslice Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha 10 Klatovy Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Kladno Plzeň-město Praha 16 Liberec Česká Lípa Praha-Lipence Prostějov Třebíč Praha 11 Děčín Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Ďáblice Teplice Jihlava Zlín Praha 14 Praha-Březiněves Olomouc Beroun Šumperk Prachatice Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Satalice Chomutov Náchod Pardubice Nymburk Praha-Řeporyje Most Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Běchovice Louny Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha 17 Rakovník České Budějovice Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejnice

Levná dlažba Hejnice

Dlažba Hejnice

Zámkové dlažby Hejnice

Zámkové betonové dlažby Hejnice

Zámková dlažba Hejnice

Betonové dlažby Hejnice

Betonová dlažba Hejnice

Zdící prvky Hejnice

Dlažby II jakosti Hejnice

Dlažba II jakosti Hejnice

Plošné dlažby Hejnice