„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejtmánkovice

Nové produkty Hejtmánkovice

Dlažby a obrubníky Hejtmánkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejtmánkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejtmánkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejtmánkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejtmánkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejtmánkovice, Levná dlažba Hejtmánkovice, Dlažba Hejtmánkovice, Zámkové dlažby Hejtmánkovice, Zámkové dlažba Hejtmánkovice, Betonové dlažby Hejtmánkovice, Betonová dlažba Hejtmánkovice, Zdící prvky Hejtmánkovice, Dlažby II jakosti Hejtmánkovice, Dlažba II jakosti Hejtmánkovice, Plošné dlažby Hejtmánkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Trutnov Praha 3 Chrudim Svitavy Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-Lysolaje Kroměříž Louny Praha-Šeberov Praha 16 Semily Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha 22 Olomouc Česká Lípa Praha 5 Příbram Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 6 Praha-Nebušice Teplice Děčín Karviná Praha-Klánovice Nymburk Plzeň-jih Praha 21 Mladá Boleslav Litoměřice Český Krumlov Hradec Králové Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha 2 Pelhřimov Praha 18 Praha 17 Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-západ Prachatice Kladno Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha 7 Vyškov Praha-Březiněves Praha 15 Rakovník Karlovy Vary Praha-Ďáblice Šumperk Jindřichův Hradec Jeseník Praha 8 Vsetín Praha-Lochkov Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Benešov Ostrava-město Plzeň-město Jičín Liberec Domažlice Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Suchdol Most Přerov Praha-Slivenec Praha 13 Sokolov Praha-Křeslice Jihlava Kutná Hora Praha 20 Praha 14 Praha 19 Praha-Troja Hodonín Bruntál Praha-Dubeč Třebíč Praha-Dolní Chabry Opava Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejtmánkovice

Levná dlažba Hejtmánkovice

Dlažba Hejtmánkovice

Zámkové dlažby Hejtmánkovice

Zámkové betonové dlažby Hejtmánkovice

Zámková dlažba Hejtmánkovice

Betonové dlažby Hejtmánkovice

Betonová dlažba Hejtmánkovice

Zdící prvky Hejtmánkovice

Dlažby II jakosti Hejtmánkovice

Dlažba II jakosti Hejtmánkovice

Plošné dlažby Hejtmánkovice