„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejtmánkovice

Nové produkty Hejtmánkovice

Dlažby a obrubníky Hejtmánkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejtmánkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejtmánkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejtmánkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejtmánkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejtmánkovice, Levná dlažba Hejtmánkovice, Dlažba Hejtmánkovice, Zámkové dlažby Hejtmánkovice, Zámkové dlažba Hejtmánkovice, Betonové dlažby Hejtmánkovice, Betonová dlažba Hejtmánkovice, Zdící prvky Hejtmánkovice, Dlažby II jakosti Hejtmánkovice, Dlažba II jakosti Hejtmánkovice, Plošné dlažby Hejtmánkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha 2 Praha-Lochkov Liberec Praha-Lipence Praha-Lysolaje Opava Nový Jičín Praha-západ Žďár nad Sázavou Děčín Vyškov Sokolov Praha 19 Pelhřimov Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha 9 Jičín Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 3 Klatovy Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha 22 Olomouc Benešov Praha-Klánovice Zlín Nymburk Rakovník Česká Lípa Praha 4 Jihlava Mělník Praha 12 Praha-Zbraslav Kladno Bruntál Praha-Královice Litoměřice Praha 17 Chrudim Jindřichův Hradec Kolín Brno-venkov Tachov Třebíč Praha-Újezd Karviná České Budějovice Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Most Český Krumlov Karlovy Vary Hodonín Jeseník Praha-Benice Teplice Praha-Dolní Chabry Znojmo Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Louny Břeclav Příbram Přerov Náchod Praha 15 Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Cheb Šumperk Písek Praha-Zličín Brno-město Ostrava-město Plzeň-sever Chomutov Beroun Praha-Kunratice Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Praha-východ Kroměříž Plzeň-jih Domažlice Praha 1 Prachatice Praha-Březiněves Frýdek-Místek Kutná Hora Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejtmánkovice

Levná dlažba Hejtmánkovice

Dlažba Hejtmánkovice

Zámkové dlažby Hejtmánkovice

Zámkové betonové dlažby Hejtmánkovice

Zámková dlažba Hejtmánkovice

Betonové dlažby Hejtmánkovice

Betonová dlažba Hejtmánkovice

Zdící prvky Hejtmánkovice

Dlažby II jakosti Hejtmánkovice

Dlažba II jakosti Hejtmánkovice

Plošné dlažby Hejtmánkovice