„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hejtmánkovice

Nové produkty Hejtmánkovice

Dlažby a obrubníky Hejtmánkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hejtmánkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hejtmánkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hejtmánkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hejtmánkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hejtmánkovice, Levná dlažba Hejtmánkovice, Dlažba Hejtmánkovice, Zámkové dlažby Hejtmánkovice, Zámkové dlažba Hejtmánkovice, Betonové dlažby Hejtmánkovice, Betonová dlažba Hejtmánkovice, Zdící prvky Hejtmánkovice, Dlažby II jakosti Hejtmánkovice, Dlažba II jakosti Hejtmánkovice, Plošné dlažby Hejtmánkovice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Petrovice Praha 16 Rakovník Liberec Jeseník Praha-Libuš Tábor Chomutov Praha 21 Praha-Zličín Louny Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Benice Plzeň-sever Hodonín Vyškov Přerov Blansko Benešov Nymburk Vsetín Kladno Praha 4 Havlíčkův Brod Beroun Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Dubeč Třebíč Brno-venkov Praha-Koloděje Praha-Troja Rokycany Břeclav Hradec Králové Praha 20 Praha-Nedvězí Ostrava-město Bruntál Praha-Lysolaje Opava Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha 6 Praha 10 Praha-Přední Kopanina Olomouc Zlín Praha 5 Praha 11 Praha-Lipence Uherské Hradiště Trutnov Svitavy Praha 18 Praha 2 Domažlice Brno-město Plzeň-jih Nový Jičín Praha-Nebušice Plzeň-město Jihlava Praha 8 Praha 7 Praha 15 Prostějov Praha-západ Praha-Šeberov Pelhřimov Prachatice Klatovy České Budějovice Kutná Hora Praha-Královice Praha-Řeporyje Semily Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 22 Mělník Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Jičín Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Most Strakonice Cheb Praha-Lochkov Praha 17 Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hejtmánkovice

Levná dlažba Hejtmánkovice

Dlažba Hejtmánkovice

Zámkové dlažby Hejtmánkovice

Zámkové betonové dlažby Hejtmánkovice

Zámková dlažba Hejtmánkovice

Betonové dlažby Hejtmánkovice

Betonová dlažba Hejtmánkovice

Zdící prvky Hejtmánkovice

Dlažby II jakosti Hejtmánkovice

Dlažba II jakosti Hejtmánkovice

Plošné dlažby Hejtmánkovice