„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Helvíkovice

Nové produkty Helvíkovice

Dlažby a obrubníky Helvíkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Helvíkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Helvíkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Helvíkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Helvíkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Helvíkovice, Levná dlažba Helvíkovice, Dlažba Helvíkovice, Zámkové dlažby Helvíkovice, Zámkové dlažba Helvíkovice, Betonové dlažby Helvíkovice, Betonová dlažba Helvíkovice, Zdící prvky Helvíkovice, Dlažby II jakosti Helvíkovice, Dlažba II jakosti Helvíkovice, Plošné dlažby Helvíkovice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha 4 Olomouc Domažlice Sokolov Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha 9 Praha-Dubeč Rakovník Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 5 Blansko Chomutov Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 14 Jihlava Mělník Liberec Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Běchovice Hlavní město Praha Frýdek-Místek Šumperk Praha-Vinoř Plzeň-město Pardubice Tábor Beroun Praha 1 České Budějovice Karlovy Vary Praha-Satalice Prachatice Semily Hradec Králové Praha 19 Praha 3 Praha-Slivenec Trutnov Praha-Újezd Praha-Troja Hodonín Příbram Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Brno-město Praha 8 Most Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Kunratice Praha 6 Chrudim Rychnov nad Kněžnou Třebíč Klatovy Praha 12 Znojmo Praha-Čakovice Praha-Koloděje Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Královice Praha 10 Praha 16 Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Benešov Teplice Strakonice Karviná Praha 2 Praha-východ Opava Písek Praha-Kolovraty Nymburk Český Krumlov Jičín Praha-Lipence Děčín Praha-Nebušice Cheb Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha 17 Praha 18 Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Helvíkovice

Levná dlažba Helvíkovice

Dlažba Helvíkovice

Zámkové dlažby Helvíkovice

Zámkové betonové dlažby Helvíkovice

Zámková dlažba Helvíkovice

Betonové dlažby Helvíkovice

Betonová dlažba Helvíkovice

Zdící prvky Helvíkovice

Dlažby II jakosti Helvíkovice

Dlažba II jakosti Helvíkovice

Plošné dlažby Helvíkovice