„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Helvíkovice

Nové produkty Helvíkovice

Dlažby a obrubníky Helvíkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Helvíkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Helvíkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Helvíkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Helvíkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Helvíkovice, Levná dlažba Helvíkovice, Dlažba Helvíkovice, Zámkové dlažby Helvíkovice, Zámkové dlažba Helvíkovice, Betonové dlažby Helvíkovice, Betonová dlažba Helvíkovice, Zdící prvky Helvíkovice, Dlažby II jakosti Helvíkovice, Dlažba II jakosti Helvíkovice, Plošné dlažby Helvíkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Kolovraty Příbram Prostějov Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha-Lipence Jihlava Česká Lípa Praha-Libuš Ostrava-město Jeseník Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Šeberov Domažlice Třebíč Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Petrovice Olomouc Ústí nad Labem Praha 13 Šumperk Sokolov Praha 3 Teplice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha 17 České Budějovice Pardubice Praha-Troja Cheb Semily Praha 16 Praha 7 Svitavy Rakovník Děčín Kolín Praha 20 Praha 22 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha 8 Pelhřimov Prachatice Praha-Křeslice Praha 19 Liberec Praha 18 Tábor Chomutov Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 21 Mladá Boleslav Brno-venkov Litoměřice Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Nový Jičín Písek Praha-Královice Klatovy Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Trutnov Mělník Hodonín Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Vsetín Uherské Hradiště Hlavní město Praha Benešov Louny Praha-Běchovice Vyškov Praha 6 Praha-Dubeč Tachov Beroun Praha 15 Praha 2 Chrudim Blansko Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Helvíkovice

Levná dlažba Helvíkovice

Dlažba Helvíkovice

Zámkové dlažby Helvíkovice

Zámkové betonové dlažby Helvíkovice

Zámková dlažba Helvíkovice

Betonové dlažby Helvíkovice

Betonová dlažba Helvíkovice

Zdící prvky Helvíkovice

Dlažby II jakosti Helvíkovice

Dlažba II jakosti Helvíkovice

Plošné dlažby Helvíkovice