„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Helvíkovice

Nové produkty Helvíkovice

Dlažby a obrubníky Helvíkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Helvíkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Helvíkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Helvíkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Helvíkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Helvíkovice, Levná dlažba Helvíkovice, Dlažba Helvíkovice, Zámkové dlažby Helvíkovice, Zámkové dlažba Helvíkovice, Betonové dlažby Helvíkovice, Betonová dlažba Helvíkovice, Zdící prvky Helvíkovice, Dlažby II jakosti Helvíkovice, Dlažba II jakosti Helvíkovice, Plošné dlažby Helvíkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha 17 Praha 12 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Zlín Hradec Králové Jihlava Třebíč Domažlice Karviná Praha 21 Praha-Březiněves Šumperk Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Cheb Trutnov Praha-Koloděje Příbram Semily Praha-Libuš Prachatice Tachov Opava Děčín Mělník Česká Lípa Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Zličín Olomouc Plzeň-sever Praha 1 Žďár nad Sázavou Jičín Beroun Louny Praha 15 Praha 20 Praha-Ďáblice Litoměřice Písek Praha 8 Uherské Hradiště Hodonín Praha 11 Chrudim Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Kunratice Bruntál Sokolov Praha 22 Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 19 Praha 7 Praha 18 Vsetín Praha 4 Blansko Břeclav Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Suchdol Jeseník Most Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-východ Rokycany Praha 9 Praha-Nedvězí Kladno Praha 5 Klatovy Liberec Mladá Boleslav Pelhřimov Praha-Lochkov Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha 6 Znojmo Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Vyškov Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 14 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Helvíkovice

Levná dlažba Helvíkovice

Dlažba Helvíkovice

Zámkové dlažby Helvíkovice

Zámkové betonové dlažby Helvíkovice

Zámková dlažba Helvíkovice

Betonové dlažby Helvíkovice

Betonová dlažba Helvíkovice

Zdící prvky Helvíkovice

Dlažby II jakosti Helvíkovice

Dlažba II jakosti Helvíkovice

Plošné dlažby Helvíkovice