„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Herálec

Nové produkty Herálec

Dlažby a obrubníky Herálec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Herálec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Herálec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Herálec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Herálec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Herálec, Levná dlažba Herálec, Dlažba Herálec, Zámkové dlažby Herálec, Zámkové dlažba Herálec, Betonové dlažby Herálec, Betonová dlažba Herálec, Zdící prvky Herálec, Dlažby II jakosti Herálec, Dlažba II jakosti Herálec, Plošné dlažby Herálec, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Olomouc Pelhřimov Frýdek-Místek Praha 1 Praha-Štěrboholy Jeseník Náchod Beroun Most Klatovy Praha 12 Prostějov Nový Jičín Praha-Dolní Chabry České Budějovice Hlavní město Praha Benešov Karviná Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha 20 Trutnov Kolín Praha 2 Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha 15 Praha-Satalice Tábor Opava Praha 21 Tachov Kladno Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Troja Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Brno-město Praha 6 Praha 11 Rokycany Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Hodonín Jičín Chrudim Příbram Hradec Králové Praha-Újezd Praha-Zličín Nymburk Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Šumperk Ústí nad Labem Praha 3 Praha 16 Praha-Benice Blansko Strakonice Prachatice Bruntál Znojmo Cheb Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-západ Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Plzeň-sever Litoměřice Pardubice Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Kolovraty Děčín Vsetín Písek Praha-Suchdol Zlín Praha-Královice Domažlice Plzeň-jih Rakovník Teplice Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Herálec

Levná dlažba Herálec

Dlažba Herálec

Zámkové dlažby Herálec

Zámkové betonové dlažby Herálec

Zámková dlažba Herálec

Betonové dlažby Herálec

Betonová dlažba Herálec

Zdící prvky Herálec

Dlažby II jakosti Herálec

Dlažba II jakosti Herálec

Plošné dlažby Herálec