„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Herálec

Nové produkty Herálec

Dlažby a obrubníky Herálec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Herálec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Herálec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Herálec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Herálec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Herálec, Levná dlažba Herálec, Dlažba Herálec, Zámkové dlažby Herálec, Zámkové dlažba Herálec, Betonové dlažby Herálec, Betonová dlažba Herálec, Zdící prvky Herálec, Dlažby II jakosti Herálec, Dlažba II jakosti Herálec, Plošné dlažby Herálec, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Satalice Olomouc Praha 5 Praha 7 Praha 20 Praha 13 Česká Lípa Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha 3 Praha-Velká Chuchle Blansko Praha-Štěrboholy Praha 2 Jindřichův Hradec Jihlava Prostějov Brno-město Plzeň-jih Prachatice Praha-Libuš Praha-Křeslice Uherské Hradiště Litoměřice Vyškov Louny Rakovník Praha 4 Trutnov Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 17 Příbram Praha 1 Benešov Chomutov Hradec Králové Praha 9 Praha 10 Svitavy Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha 22 Děčín Šumperk Praha-Přední Kopanina Beroun Mělník Praha-Dolní Počernice Semily Pelhřimov Ústí nad Labem Písek Praha 12 Praha-Zbraslav Chrudim Praha-Troja Třebíč Praha 6 Jeseník Cheb Praha-Benice Most Praha-Lipence Mladá Boleslav Znojmo Havlíčkův Brod Sokolov Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Nebušice Frýdek-Místek Vsetín Kroměříž Praha-západ Tábor Hlavní město Praha Strakonice Jičín Praha-Březiněves Zlín Domažlice Náchod Pardubice České Budějovice Praha-Slivenec Bruntál Hodonín Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 11 Praha-Královice Liberec Praha 16 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Herálec

Levná dlažba Herálec

Dlažba Herálec

Zámkové dlažby Herálec

Zámkové betonové dlažby Herálec

Zámková dlažba Herálec

Betonové dlažby Herálec

Betonová dlažba Herálec

Zdící prvky Herálec

Dlažby II jakosti Herálec

Dlažba II jakosti Herálec

Plošné dlažby Herálec