„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Herink

Nové produkty Herink

Dlažby a obrubníky Herink

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Herink

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Herink

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Herink

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Herink

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Herink, Levná dlažba Herink, Dlažba Herink, Zámkové dlažby Herink, Zámkové dlažba Herink, Betonové dlažby Herink, Betonová dlažba Herink, Zdící prvky Herink, Dlažby II jakosti Herink, Dlažba II jakosti Herink, Plošné dlažby Herink, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha 21 Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Nymburk Praha-Velká Chuchle Beroun Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Kladno Příbram Ostrava-město Plzeň-jih Nový Jičín Praha 16 Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha 3 Kolín Jeseník Písek Děčín Praha 22 Praha-Lysolaje Praha 10 Karviná Hodonín Praha-Satalice Svitavy Praha 4 Česká Lípa Tábor Jičín Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 2 Břeclav Pardubice Tachov Praha 19 Praha-Březiněves Louny Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Bruntál Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Plzeň-sever Most Praha-Klánovice Praha 13 Praha 12 Trutnov Praha-Troja Praha-Čakovice Šumperk Karlovy Vary Praha 17 Praha 9 Znojmo Strakonice Praha-Vinoř Přerov Brno-venkov Prachatice Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Kunratice Uherské Hradiště Sokolov Brno-město Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 11 Liberec Náchod Český Krumlov Domažlice Cheb Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha-západ Zlín Praha-Zbraslav Plzeň-město Teplice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Herink

Levná dlažba Herink

Dlažba Herink

Zámkové dlažby Herink

Zámkové betonové dlažby Herink

Zámková dlažba Herink

Betonové dlažby Herink

Betonová dlažba Herink

Zdící prvky Herink

Dlažby II jakosti Herink

Dlažba II jakosti Herink

Plošné dlažby Herink