„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Herink

Nové produkty Herink

Dlažby a obrubníky Herink

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Herink

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Herink

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Herink

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Herink

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Herink, Levná dlažba Herink, Dlažba Herink, Zámkové dlažby Herink, Zámkové dlažba Herink, Betonové dlažby Herink, Betonová dlažba Herink, Zdící prvky Herink, Dlažby II jakosti Herink, Dlažba II jakosti Herink, Plošné dlažby Herink, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Pardubice Praha 12 Bruntál Rakovník Litoměřice Praha-Kolovraty Vsetín Břeclav Rokycany Jihlava Strakonice Praha-Benice Hradec Králové Praha 17 Louny Příbram Praha-Nebušice Karlovy Vary Třebíč Mladá Boleslav Teplice Pelhřimov Chrudim Praha 7 Praha-Satalice Jindřichův Hradec Cheb Praha-Královice Náchod Prostějov Přerov Praha-Velká Chuchle České Budějovice Most Svitavy Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Slivenec Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha-Koloděje Jeseník Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Vinoř Česká Lípa Domažlice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 4 Kladno Nový Jičín Tachov Praha 1 Klatovy Šumperk Trutnov Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 5 Znojmo Kutná Hora Praha-Řeporyje Zlín Nymburk Praha 21 Praha 18 Ostrava-město Praha-Troja Blansko Praha 14 Praha-Újezd Hodonín Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Brno-město Hlavní město Praha Praha-Libuš Kolín Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-západ Liberec Praha-Petrovice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Herink

Levná dlažba Herink

Dlažba Herink

Zámkové dlažby Herink

Zámkové betonové dlažby Herink

Zámková dlažba Herink

Betonové dlažby Herink

Betonová dlažba Herink

Zdící prvky Herink

Dlažby II jakosti Herink

Dlažba II jakosti Herink

Plošné dlažby Herink